پس از همه, که می تواند واقعا خوشحال می شود در جهانی همه گیر?

اما با توجه به نویسندگان این سال 2020 جهان شادی گزارش سالانه نظرسنجی چگونه رضایت مردم در سراسر جهان هستند که با جان خود این دقیقا لحظه مناسب را در نظر بگیرید چرا فنلاند بار دیگر ساخته شده در بالای لیست.

فنلاندی که غرور خود را در فلسفه رواقیون که آنها را به یک کلمه ملی شن (sisu) شده به نام شادترین مردم جهان برای سومین سال در یک ردیف.

تمایز به اشتباه فنلاندی خود اما معلوم است که شادی و حداقل آن را به عنوان تعریف شده در این گزارش است و نه یک تابع چگونه به خوبی به شما ابراز احساسات خود را.

بلکه آن است که اندازه گیری به طور کلی رضایت از زندگی و از همه مهم تر اعتماد به نفس است که یک زندگی در یک محل که در آن مردم به مراقبت از یکدیگر گفت: John F Helliwell یک ویرایشگر سالانه شادی گزارش.

مبارک مردم “نمی توانست بالاترین لبخند عامل,” او گفت:. “آنها را به یکدیگر اعتماد و مراقبت در مورد هر یک از دیگر و این چیزی است که اساسا باعث می شود برای یک زندگی بهتر است.”

اینها درس های آمریکایی که در رتبه بندی کاهش یافته است به شماره 18 (از اوج 11 در سال 2012 برای اولین بار در جهان شادی گزارش منتشر شد) ممکن است نیاز به توجه در زمانی که مردم احتکار مواد غذایی از ترس از دست دادن شغل خود را بی اعتماد از دولت را پاسخ و به طور کلی وحشت زده که ویروس آنها را بکشند و یا عزیزان خود را با توجه به نویسندگان.

“آن است که به احتمال زیاد به مورد است که ما را از طریق این بهتر است اگر ما برگزاری ارتباطات اجتماعی هم گفت: Jeffrey D. ساکس, یک استاد در دانشگاه کلمبیا و مدیر ملل متحد توسعه پایدار راه حل های شبکه که انتشار گزارش سالانه. “ما نمی توانیم به مبارزه با این بیماری همه گیر در سطح فردی. ما نیاز به مقدار زیادی از عمل است.”

از آن آسان است برای گچ تا حس قوی از کلی رفاه در کشورهای اسکاندیناوی به مال و نسبتا همگن جمعیت ساکس اذعان کرد.

“کشورهای ثروتمند هستند قطعا شادتر از کشورهای فقیر است.” “این هیچ شادی به فقیر است.”

اما بر خلاف ایالات متحده که در آن از دست دادن ایمان در موسسات دارای جفت و جور میشد با کاهش شادی گزارش شده توسط آمریکایی ها, مردم در کشورهای اسکاندیناوی معتقدند در یک دیگر و خود دولت ساکس گفت.

“این بخشی از آن چیزی را بدتر شده در ایالات متحده,” او گفت:. “این ایده که ما همه در این با هم. که واقعا در حال آزمایش. ما در حال رفتن به پیدا کردن که حس مشترک از مسئولیت مشترک به جلو و از طریق بحران است.”

در فنلاند 91 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش راضی بودن از خود رئیس جمهور. و 86 درصد گفت: آنها اعتماد به پلیس است.

“در زمان بحران مردم در حال حاضر به دنبال دستورالعمل و اعتماد است که هر کس خود را بخشی از” فرانک Martela فنلاندی فیلسوف که کمک به این گزارش گفت: در یک ایمیل. “هر بار که رئیس جمهور یا نخست وزیر دارای یک سخنرانی عمومی در مورد این موضوع پاسخ قاطع یکی از اعتماد و تعهد است.”

Martela اضافه شده است که فنلاندی ها بودند داوطلبانه در تعداد زیادی به رفتن به فروشگاه مواد غذایی برای دیگران بود و آغاز مبارزات برای کمک به هنرمندان و افراد دیگر که معیشت آنها تهدید بحران است.

“مردم بیان کرد و احساس است که ما در این با هم,” او گفت:.

کشورهای اسکاندیناوی دور از چهار پنج شادترین مکان ها برای زندگی, با توجه به مطالعه است که به بررسی گالوپ نظرسنجی داده ها از 1000 نفر از هر یک از 153 کشور بیش از یک دوره سه ساله. این گزارش رتبه هر کشور بر اساس میانگین نتیجه نظر سنجی ساکس گفت.

پاسخ دهندگان در هر کشور خواسته یک سوال اساسی است.

“این است که اساسا: تصور کنید که زندگی یک نردبان با پله پایین بودن بدترین زندگی شما می توانید تصور کنید و بالای پله بهترین بودن زندگی شما می توانید تصور کنید” Sachs گفت. “کجا هستند شما در نردبان؟”

فنلاند توسط دانمارک و سوئیس و ایسلند و نروژ است.

مطالعه رشد از سال 2011 قطعنامه تصویب شده توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد که به نام دولت به “اهمیت بیشتری به شادی و رفاه در تعیین چگونه برای رسیدن به, و اندازه گیری توسعه اقتصادی و اجتماعی.”

در طول سال مطالعه و بررسی کرده است که چگونه رسانه های اجتماعی, مهاجرت تفاوت در خوب بودن نابرابری و عوامل دیگر را تحت تاثیر قرار سطح از شادی.

این مطالعه رتبه شهرستانها در سراسر جهان توسط خود را گزارش حس خوب بودن.

جای تعجب نیست که شاد ترین شهر در جهان است هلسینکی پایتخت فنلاند ،

با توجه به Catherine A. Sanderson استاد در کالج امهرست که نوشته است در مورد شادی, گزارش یک تماس به ما موسسات به مطالعه شادی راه آنها تجزیه و تحلیل نمرات SAT, نرخ چاقی و تولید ناخالص داخلی.

“شاید مهم ترین چیزی که در مورد این گزارش است که در آن می گوید: ما باید در مورد مراقبت از, شادی,” او گفت: “که این چیزی است که ما باید اندازه گیری.”

ممکن است که چگونه ایالات متحده می تواند در نهایت شروع به بالا رفتن از صفوف Sanderson گفت.

“اولین قدم این است که بپرسید که” چرا با وجود این جهان شادی گزارش؟’ “او گفت:. “شاید این به دلیل آن مهم است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im