آفریقای جنوبی بحران انرژی است و بسیاری از ابعاد, از, سیاسی و اقتصادی به فنی و زیست محیطی. به تازگی در این کشور قدرت ابزار Eskom شده است تولید تنها حدود 60 درصد از ظرفیت آن است و تا به حال برای محدود کردن استفاده برای جلوگیری از یک منطقه ای خاموشی.

Eskom جدید اجرایی تأیید کرده است اهمیت مدیریت تقاضا برای رسیدگی به این بحران است. اما رویکرد خود را از صرفا “یارانه انرژی کارآمد lightbulbs” آن را قطع نمی. کشور نیاز شدید مداخلات و عناصر چهارم انقلاب صنعتی در دسترس هستند برای ساخت این ممکن است. این عبارتند از: اتصال بی سیم به اینترنت از چیزهایی که بزرگ تجزیه و تحلیل داده ها یادگیری ماشینی, هوش مصنوعی و هوشمند کنترل متمرکز.

یکی از بزرگترین مصرف کنندگان انرژی در آفریقای جنوبی است که آب گرم کن های الکتریکی یا “چشمه اب گرم”. برآورد 5.4 میلیون آب گرم کن های الکتریکی در آفریقای جنوبی خانه ها و ساختمان های عمومی با استفاده از حدود 40 گیگاوات ساعت انرژی در هر روز تخلیه بیش از 4 GW 12 درصد از ظرفیت عملیاتی از شبکه برق در زمان اوج.

چه گرایش به نادیده گرفته است که این بخاری مناسب برای ذخیره سازی انرژی حرارتی. آنها را جذب انرژی الکتریکی در هنگام گرم کردن آب و تخلیه انرژی حرارتی بعد وقتی آب داغ استفاده شده است با کمی دست دادن در میان است. این باعث می شود آنها را مناسب برای مسطح در شبکه های صبح و عصر تقاضا قله. مرکز تعویض آنها در طول اوج بار خواهد توزیع تقاضا برای برق بیشتر به طور مساوی از طریق روز.

آب گرم کن های الکتریکی کنترل کننده. ارائه شده توسط نویسنده.

مزایای برنامه ریزی بخاری وجود دارد متوقف نمی. تحقیقات ما نشان داده است که انرژی آنها بالا و در نتیجه تولید گازهای گلخانه ای می تواند به طور قابل توجهی کاهش می یابد بیش از حد با استفاده از بهینه برنامه ریزی – ما همچنین نگاه کنید به مفید ماشین حساب آنلاین.

دو خاردار مسائل رقابت با تقاضا و مدیریت انرژی در گرمایش آب. یک رضایت مشتری است. انرژی کارآمد ترین و تقاضا-بهینه آب بخاری است که هرگز اما کسی که می خواهد یک دوش آب سرد ؟

دیگر مشتری ایمنی. یک آبگرمکن در حال اجرا در دمای پایین می تواند به ترویج رشد باکتری های مضر است. ما باید تشخیص داده و به طور بالقوه کشنده لژیونلا باکتری ها در آب گرم کن و پایین دست لوله ها حتی در بخاری که به درجه حرارت بالا.

آنچه باید انجام شود

بخش عمده ای خاموش کردن آب گرم کن به نام “موج دار شدن کنترل” استفاده شده است برای انجام مدیریت تقاضا برای چندین دهه است. اما این رویکرد یک سویه است به اندازه کافی برای اطمینان از صرفه جویی انرژی است و می تواند منجر به کاربران ناراضی.

این مشکل می تواند غلبه بر با استفاده از ابزار چهارم انقلاب صنعتی. آنها می تواند به کاهش مقدار انرژی است که با استفاده از مشتریان برای گرم کردن آب و در نتیجه مجموع بار بر روی شبکه بدون به خطر انداختن رضایت کاربر و یا تشویق بیماری است. ما نشان داده اند این در ما به تازگی به چاپ مقاله در آسایش و اوج بار و انرژی است.

یک شبکه هوشمند آب گرم کن است که نیاز به درک کامل مزایای برنامه ریزی آب گرم کن. این اندازه گیری و گزارش آب و مصرف انرژی, کنترل از راه دور برنامه های گرمایشی و حرارت هر یک از آبگرمکن و می توانند یاد بگیرند که کاربر الگوهای رفتاری.

فرد آب گرم کن را می توان روشن و خاموش مرکزی در زمان که توزیع تقاضا برای برق بیشتر به طور مساوی در طول روز در حالی که اطمینان مطلوب صرفه جویی انرژی برای همه است. ما توسعه یافته و با استفاده از چنین شبکه ای در تحقیقات ما نشان داد و اثر چنین راه حل.

با معرفی فردی دمای مطلوب-برنامه کنترل ما نشان داد که صرفه جویی انرژی اعم از 8% به 18% واقعی هستند. این است که بدون در نظر گرفتن به حساب پس انداز اضافی که شما نتیجه به دلیل غیر عمدی آب داغ استفاده می شود در دمای پایین.

همچنین مانع از پس انداز از طریق وضوح بالا و هوشمند-متر اطلاعات منجر به رفتاری را تغییر دهید. مصرف این افزودنی به حساب ما مشاهده صرفه جویی انرژی از 29 درصد البته در یک نمونه کوچک است.

اثر موج دار شدن

این تکنولوژی پتانسیل برای جلوگیری از آفریقای جنوبی هزینه دیزل عادت کاهش کشور CO₂ رد پا و کاهش آستانه تحریک برای نورد خاموشی با حداقل 2 GW.

همچنین با افزایش معرفی و وابستگی به غیر قابل پیش بینی خورشیدی و نیروی باد یک شبکه از تاخیر تحمل هوشمند آب گرم کن می تواند کمک به ایجاد ثبات در شبکه است.

شرکت های بیمه به احتمال زیاد به بازی بازی های واسطه بین کاربر و ابزار آنجا هوشمند آبگرمکن حد آسیب است که نتایج حاصل از مکانیک شکست. با هزاران نفر از بخاری خود را تحت کنترل آنها پس از آن می تواند فروش در مقیاس بزرگ تقاضا مدیریت به عنوان یک سرویس به مبارزه سودمند در حالی که ارائه ارزش-اضافه کردن خدمات به مشتریان. بیشتر چه, مقاوم سازی آب موجود بخاری را ایجاد شغل برای نصب و تحریک تولید محلی. با توجه به چند بعدی تاثیر خاموشی ها آبگرمکن را باید هوشمند از ابتدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو