بمبئی هندوستان — تحسین بازیگر هندی Irrfan Khan, که بین المللی فیلم حرفه ای شامل بازدید مانند “زاغه نشین میلیونر” “زندگی پی” و “مرد عنکبوتی شگفت انگیز درگذشت در سن 53 خود را روزنامه نگار گفت.

این ستاره بالیوود که تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور در سال 2018 شد بستری در بیمارستان بمبئی در اوایل این هفته با یک عفونت روده بزرگ.

“عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش هر کس که آمد به او نزدیک” خود را روزنامه نگار در بیانیه ای گفت.

متولد در هند کویر ایالت راجستان در تاریخ 7 ژانویه سال 1967 خان کشف یک شور و شوق اولیه برای اقدام و مطالعه در مدرسه ملی نخبگان از درام.

اما آموزش های خود را در شکسپیر و چخوف را کمی به سهولت خود را از ورود به صنعت فیلم هندی بود که تا حد زیادی متمرکز در آن زمان در گردونه خارج فرمولی آهنگ-و-رقص فیلم های پرفروش.

حتی به عنوان او فرود یک نقش در سال 1988 در “سلام بمبئی” — کارگردان اول-تایمر Mira Nair — بخش بود و کاهش به یک cameo.

او sobbed ساعت زمانی که او در بر داشت در مورد کاهش به او گفت: هند باز مجله.

“این تغییر چیزی در درون من. من آماده برای هر چیزی پس از آن,” او گفت:.

تلویزیون نقش به دنبال همراه با یک تعداد انگشت شماری از بیت قطعات در بالیوود که در آن تولید کنندگان به طور معمول را رد کرد و او را به عنوان به دنبال بیش از حد غیر متعارف به بازی منجر شود.

آن زمان انگلیسی, مدیر Asif Kapadia بازیگران او را به عنوان یک مزدور در “جنگجو” او آماده بود برای ترک اقدام نا امید در طول مسیر حرفه ای خود را.

اما در نشانه ای از موفقیت جهانی که انتظار 2001 فیلم متصلب جوایز و برنده خان ستایش-از جمله در هند که در آن نسل جدیدی از مدیران مشتاق به آزمایش با داستان.

‘Roller-coaster ride’

درام خود را در مدرسه آموزش در آمد در دستی هنگامی که او در “Maqbool” و “حیدر” — معاصر هندی اقتباسی از “مکبث” و “هملت.”

اما او نیز مفتون مخاطبان در کرایه سبک تر مانند “طراح جنایی” شامل ستاره بالیوود آمیتا باچان و دیپیکا پادوکن و “سه بعدی”, که در آن او با بازی یک تنهایی حسابدار در عشق با یک زن خانه دار است.

او آگاهانه sidestepped سنتی بالیوود استعارههای تمرکز بر پیچیدگی های خاص از هنر و صنعت خود را.

این اجازه داده او را به حک کردن یک ستاره ای در هالیوود نیز که در آن او با همکاری برنده جایزه اسکار مدیران مانند دنی بویل و آنگ لی و به نظر می رسد در HBO نمایش “در درمان است.”

در مصاحبه با AFP در سال 2015 خان گفت: مخاطبان غربی “درک عناصر و لایه های شما را به شخصیت.”

اما او افزود: “غیر رسمی و ارتباطات شخصی در بالیوود خوب هستند. همه چیز بیش از حد compartmentalised در هالیوود و سیستم می تواند سفت و سخت.”

پدر-از-دو عمل در تقریبا 100 فیلم برنده جوایز و تحسین از همسالان خود برای اجرای برنامه های متنوع.

در مطبوعات تبلیغات برای فیلم “دوزخ” در سال 2016 برنده جایزه اسکار, بازیگر, تام هنکس گزارش توصیف خان به عنوان “جالبترین مرد در اتاق.”

اما او در زمان زندگی غم انگیز به نوبه خود در سال 2018 زمانی که او مبتلا به سرطان است. اخبار ویران طرفداران او و هند فیلم جامعه است.

خان در زمان فرصت مطالعاتی به دنبال درمان در لندن — همراه با خانواده اش-قبل از بازگشت به بازی میانسال پدر در “Angrezi متوسط” دنبال کنید تا 2017 آمار “Hindi متوسط.”

او دچار عود در ماه های منتهی به انتشار این فیلم, اما, او را مجبور به بازگشت به انگلستان است.

در مصاحبه با Mumbai Mirror روزنامه در ماه مارس سال 2020 او در توصیف زندگی پس از تشخیص به عنوان “یک غلتکی سوار coaster یکی از به یاد ماندنی.”

“لحظات شاد شد و تاکید کرد به دلیل عدم قطعیت ذاتی. ما گریه کرد و خندید زیادی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو