تنبل یوونتوس رکود به شکست لیون

هافبک لوکاس Tousart لیگ در نیم باز به لیون که مناقصه برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی برای نخستین بار پس از سال 2010 سزاوار برنده شدن.

آن لیون اولین پیروزی یوونتوس که متحمل اولین شکست خود را در رقابت های این فصل است.

کوبید یوونتوس فاقد کیفیت با کریستیانو رونالدو به ندرت به ثمر رساند موقعیت و آنها نیاز به بهبود در بازی برگشت در 17 مارس اگر آنها به پیشرفت است.

حدود 2,700 یوونتوس طرفداران سفر از ناحیهای در شمال غربی منطقه همسایه coronavirus-آمار لومباردی به عنوان بازی رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده با وجود نگرانی از ویروس.

در زمین لیون شد و در بهترین حالت خود با Houssem Aouar و امضای جدید Bruno گویمارائس الهام بخش تیم خود را.

“ما نه از مورد علاقه های شما و به حق اما ما بر این باور بودند که ما می تواند ناآرام یوونتوس گفت:” هافبک Aouar.

“اما اجازه نمی برد وجود دارد یک بازی کامل را به سمت چپ.”

یوونتوس تنها برنده چهار از هشت رقابتی مسابقات و کاپیتان Leonardo Bonucci با اشاره به این که تیم بهبود یافته بود.

“ما messed تا ما نیمه اول گاهی اوقات اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما استعداد نصف و آنها را به ثمر رساند و در یک لحظه زمانی که آنها در صدمه زدن به ما.”

پس از یک cagey شروع لیون ساخته شده روشن شانس هنگامی که کارل تکو-Ekambi هدر در نزدیکی پست از Houssem Aouar گوشه تیر برخورد کرد.

Aouar سپس پشت سر هم به منطقه و تحویل و تقلیل که Tousart قرار داده و به گوشه بالا از محدوده نزدیک به قرار دادن طرف فرانسوی پیش رو پس از 31 دقیقه.

یوونتوس شد و در این زمان به 10 مردان به عنوان Mathias د Ligt بود درمان خون در سر خود را بعد از اینکه به طور تصادفی مهر در توسط تیمی Alex Sandro.

بازدید کنندگان تهدید از طریق اما رونالدو پرتغالی شات فقط در پایان یک ضد حمله به Juve نگاه کوتاه در مورد اعتماد به نفس.

طرف ایتالیایی افزایش فشار پس از این فاصله زمانی به عنوان لیون سعی کردم به عقب بنشینید و امید به صدمه زدن به Maurizio Sarri تیم در شکستن.

پائولو Dybala رفت و نزدیک برای Juve با یک شلیک جایگزین سویا در هدر رفته از یک زن و شوهر از شانس و Dybala تا به حال یک هدف حکومت کردن به آفساید به عنوان لیون شرکت برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im