بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری خبر بد برای بوریس جانسون

این COVID-19 همه گیر شده است به طور جدی مختل اقتصاد بریتانیا و عمده افزایش نرخ بیکاری در حال حاضر اتفاق می افتد. گزارش شده است که 649,000 شغل ناپدید شده اند در طول مستند.

اگر تاریخ به ما می گوید هر چیزی, آن است که یک افزایش قابل توجه در نرخ بیکاری می تواند هزینه بوریس جانسون قابل توجهی حمایت رای دهندگان – و حتی بعد از انتخابات.

نمودار زیر با استفاده از ماهانه رای گیری داده ها برای نشان دادن رابطه بین نرخ بیکاری و مقاصد رای گیری برای حزب حاکم از ژانویه سال 1947 تا ژوئن 2020. هر نقطه نشان دهنده یک نظر سنجی و نصب ارزش خط نشان می دهد به طور متوسط بين دو متغير بیش از این 73-سال دوره.

این رقم نشان می دهد دولت رای گیری نیت تا سقف 50%, اما گاهی اوقات آن شده است بالاتر از آن است که برای مثال زمانی که تونی بلر دولت زمانی 60% فقط پس از زايمان را پیروزی در سال 1997 انتخابات عمومی. اما از آنجا که هیچ حزب حاکم موفق به کسب بیش از 50 درصد آرا در انتخابات پس از جنگ جهانی دوم ما به بررسی امکان پذیر طیف وسیعی از امکانات.

Graph showing how voting intention relates to unemployment levels over time.
آنچه تاریخ به ما می گوید. نویسنده ارائه شده

این نظر سنجی به طور گسترده ای پراکنده شده است اما با این وجود قابل ملاحظه و بسیار معنیدار بین دو اقدامات -0.42 (در مقیاس های مختلف از 0 تا +/-1.0). به عنوان قرمز خلاصه (تنگ ارزش) خط و نشان می دهد و این بدان معنی است که زمانی که نرخ بیکاری افزایش حمایت عمومی از حزب حاکم می افتد.

این اجرای تاریخی رابطه مهم است چرا که بریتانیا در مورد برای دیدن نرخ بیکاری در سطح دیده نمی شود برای یک نسل است. در دسامبر 2019 انتخابات محافظه کاران موفق به کسب نزدیک به 44 درصد از آرا را هنگامی که انگلستان بیکاری بود 3.9%. در آن زمان نرخ افزایش بیکاری شده بود در حال سقوط به مدت شش سال و این ایجاد شده کاملا خوش خیم محیط اقتصادی برای یک وقت حزب به مبارزه با یک انتخابات.

اضافی مدلسازی این روابط در نظر اثر تغییرات نرخ بیکاری در مقاصد رای گیری برای حزب حاکم یک ماه بعد. این اعداد نشان می دهد که نرخ بیکاری افزایش 1 ٪ این کاهش تغییر در مقاصد رای گیری برای حزب حاکم و تنها بیش از 1% در ماه بعد. زمانی که نرخ بیکاری بالا می رود حزب حاکم حمایت پایین می رود.

باید منصفانه آن است که بسیار غیر معمول برای بیکاری به افزایش این مبلغ در یک ماه. در زمان عادی افزایش بیکاری منوط به بسیاری از اینرسی است. که گفت: تعداد زیادی از مردم ادعا مزایای بیکاری افزایش بیش از نیم میلیون در ماه مه این سال به کل از 2.8 میلیون نفر است. به عنوان COVID-19 بحران تبدیل شد به طور فزاینده ای جدی بین ماه های مارس و آوریل مدعی تعداد رشد 1.6 میلیون نفر است. که بی سابقه است پرش در افزایش بیکاری بیش از کل دوره پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

تا به حال افزایش بیکاری است و نه تا به حال بسیار تاثیر بر پشتیبانی از دولت است. یک Deltapoll انجام شده در اوایل ماه جولای قرار داده محافظه کاران با 44 درصد است که تقریبا دقیقا همان چیزی است که دریافت در انتخابات عمومی ماه دسامبر گذشته. اخبار مهم این است که کار در حال حاضر در 38 درصد است و تنها 32 درصد سهم رای در انتخابات است.

این نظرسنجی اعداد نشان می دهد که به خوبی تثبیت رابطه بین بیکاری و حمایت دولت هنوز در لگد اما دلایل خوبی وجود دارد که چرا این مورد است. برای اولین بار است که COVID-19 همه گیر است که یک رویداد بی سابقه با هر استاندارد و اکثر رای دهندگان درک این واقعیت است. علاوه بر این وجود دارد قابل توجه حمایت عمومی برای قفل کردن اقتصاد است که البته منجر به تعداد عظیمی از مردم از دست دادن شغل خود. دولت به وضوح نمی تواند برای این امور.

A branch of Boots on a British high street.
چکمه, یکی از بسیاری از شرکت های بریتانیا اعلام عمده کاهش شغل. شاتر

دوم این است که دولت بی سابقه ای را ارائه سخاوتمندانه در حمایت از مشاغل با طرح کردند. این محبوب بوده است و تا کنون مانع بیکاری از گرفتن حتی بدتر است.

مشکل خواهد آمد اما زمانی که تاثیر فوری از COVID-19 بحران شروع به محو شدن به مردم بازگشت و به ظاهر زندگی عادی خود و بالاتر از همه زمانی که کردند طرح به پایان می آید در ماه اکتبر. این است که درست سیاسی هزینه های مشاغل بحران شروع به احساس می شود. اگر در نهایت ما به احتمال زیاد به بازگشت به روابط عادی بین بیکاری و حمایت از حزب حاکم.

با توجه به این فرض که نرخ بیکاری می رسد 12 درصد در سال آینده یا دو چیزی که در واقع اتفاق افتاده است در اوایل سال 1984 به عنوان یک نتیجه از مارگارت تاچر ریاضت اقتصادی سیاست. نمودار بالا نشان می دهد که این میزان از افزایش بیکاری خواهد قرار دادن حزب حاکم رای گیری نیت در بین 32 و 33 درصد. این برآورد است البته موضوع به قطعیت قابل ملاحظه اما با کار در حال حاضر در حال حرکت در این نظر سنجی می تواند به راحتی سینک دولت در سال 2024 انتخابات.

بعد کلی انتخابات است یک راه طولانی کردن اما تاریخ به ما می گوید که افزایش بزرگ در نرخ بیکاری زندگی را دشوار برای جانسون در ماه های آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de