شانزده کارکنان باغ وحش. بیش از 200 حیوانات. یک تجاوز آتش. عملیات امداد و نجات که شد غرور Mogo

راه Fran کمپبل آن را می بیند, او تا به حال هیچ چاره ای در مورد تبدیل شدن به یک باغ وحش. “برای من این بود ببر,” او می گوید, توضیح جاذبه ، “بیشتر از هر چیزی من می خواستم برای دیدار با ببر.” Campbell, 40, صحبت بیش از خشن تماس از ruffed lemurs در Mogo حیات وحش پارک خارج کرد Mogo در NSW South Coast. “در واقع من آمد و یک باغ وحش-برای-یک-روز اینجا تجربه چندین سال پیش” او می گوید. “و من تقریبا تنها ماند.” متمسک شد تغذیه Kinwah یک توله ببر در حال دست پرورش داده چرا که او تا به حال خطرناک ران. “من به او یک بطری و آن را مانند من می توانم این کار را انجام دهند در حال حاضر.”

کمپبل لبخند می زند. در 31 دسامبر سال گذشته او یکی از گروه کوچکی از پاسداران که مبارزه مواج bushfire باربری در پارک حیات وحش است که خانه را به بیش از 200 حیوانات عجیب و غریب بسیاری از آنها اعضای گونه های در معرض خطر. نبرد برای نجات باغ وحش ساخته شده اخبار در سراسر جهان است.

زمانی که من دیدن چند هفته پس از فروغ من دست انداز جاده را به یک تلویزیون اسرائیل خدمه در نزدیکی زرافه حصار. کلایو Brookbanks, Mogo عملیات مدیر درک علاقه در داستان است. “آن را خونین یک فیلم خوب,” او می گوید:, و اضافه کرد که زمانی که دود اول پاک همه او خیره ناباوری. “من نشسته وجود دارد و به نوعی خیره شد به وسط هیچ جا در تلاش برای کشف کردن آنچه که ما می خواهم فقط از طریق رفته.” کمپبل هم بود عمیقا متزلزل راه حوادث آشکار شد. “این چیزی است که رفتن را به من در حالی که به بیش از,” او می گوید.

کمپبل است که به طور معمول ثابت نوع فرد است. پایین به زمین است. به راحتی نمی spooked. اما در آخرین روز از سال 2019 استرالیا گرمترین و خشک ترین سال در رکورد او از خواب بیدار شد با یک حس شوم. “من راه می رفت در خارج از خانه در صبح و من می دانستم که چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد,” او می گوید. “در آن بسیار داغ بود. این واقعا وهم آور.” او مکث. “شما آن را می دانستند بود.”

Zookeeper William Coombs, pictured with Kai the rhino, had hoped that Mogo Zoo had “dodged the bullet” for the fire season.

باغ وحش ویلیام کومبس تصویر با کای کرگدن امیدوار بود که Mogo باغ وحش بود “گریختم گلوله” برای آتش فصل است.اعتبار:James Brickwood

این Currowan آتشبه اصطلاح از آنجا که آن را در آغاز Currowan دولت جنگل شده بود سوختن در جنوب NSW از اواخر نوامبر است. برای همه است که زمان آن باقی مانده بود یک فاصله امن از باغ وحش. ویلیام کومبس یک دروازه بان که اتهامات شامل زرافه و کرگدن و شترمرغ به من می گوید نگرانی خود را در مورد فروغ به حال کمی کاسته به عنوان هفته گذشت. “آتش فقط پرسه در پشت ذهن خود را” کومبس می گوید. “شما فکر می کنم شما ممکن است فقط باید گریختم گلوله برای آتش این فصل است.”

کمپبل هم بود با احتیاط خوش بینانه است. هنگامی که او رفت و به سیدنی به صرف کریسمس با بستگان او به آنها گفت که آتش به شمال بزرگراه پادشاهان که لینک کانبرا به بتمنس بای, 10 کیلومتری شمال Mogo: “من گفت:” همه ما خوب است مگر اینکه آن جهش بزرگراه ها است.’ “

تبلیغات

در روز شعله های آتش را انجام داده بود که فقط. قبل از رفتن به خواب در دسامبر 30, حافظ, سام یون حال بررسی NSW روستایی خدمات آتش نشانی (RFS) آتش سوزی در نزدیکی من برنامه و اطمینان که این جبهه هنوز در حدود 20 کیلومتر به سمت شمال غرب است. “من گفتم:” آه ما بود خوب,’ ” او به یاد می آورد. اما صبح روز بعد او بیدار شد به زودی پس از 6 صبح با یک تماس از Althea Guinsberg, Mogo متصدی از پستانداران گفتن او آتش بود به سمت باغ وحش. یون افتاده از تخت. “من می دانستم که من تا به حال برای دریافت وجود دارد,” او می گوید.

“همه ما خوب است مگر اینکه آن جهش بزرگراه.” در روز شعله های آتش را انجام داده بود که فقط.

Guinsberg و کومبس که شرکای زندگی در Broulee یک شهر ساحلی در جنوب Mogo. به RFS فرستاده بود ساکنان یک پیام به صورت متن ارائه مشاوره به آنها برای تخلیه بنابراین زن و شوهر همراه چند ارزش اموال به ماشین خود را قبل از تنظیم کردن برای باغ وحش. “آلبوم عکس” می گوید کومبس. “گذرنامه. سگ ما. و آهن است. من انداخت در آهن برای برخی از دلیل و من شنیده ام پایان آن از همکاران من.” سوفی میلر Mogo ارشد پستانداران حافظ که زندگی در Broulee بود پدر در کنار او. او پرسید: او را رها کنید او را در باغ وحش و سپس در یک چمدان و سگ خود را به اسکله که در آن مردم تجمع. مانند کومبس و Guinsberg میلر نمی دانم وقتی که او بسته درب را پشت سر او که آیا او خانه خواهد بود ایستاده هنگامی که او بازگشت.

Mogo, است که در, درون مرزی, دریافت تخلیه سفارش در 6.02 هستم. “ترک در حال حاضر به شرق به سمت ساحل و پناهگاه در محل” گفت: این پیام که پینگ به مدیر باغ وحش چاد کالاهای اساسی’ تلفن. برای کالاهای اساسی که زندگی در یکی از دو خانه در پارک حیات وحش این سیگنال به نوسان به عمل است. در اوایل تابستان آن تصمیم گرفته شده بود که تخلیه حیوانات امکان پذیر نیست. “بنابراین این طرح را به این محل ما می تواند در دفاع از” او می گوید. “ما آماده آغاز شده بود خوب چند هفته قبل.”

کالاهای اساسی reckons آن را می گوید زیادی در مورد پاسداران که آنها نقش برآب به باغ وحش به جای امنیت خود را در معرض تهدید خانه. “آنها را در انتخاب این محل بیش از اموال خود را,” او می گوید. در حالی که دیگران در حال فرار از خطر کارکنان خود را رانندگی نسبت به آن: “آنها کسانی اطلاعیه به سر به ساحل ؟ آنها سر به باغ وحش.” کومبس تا به حال به استدلال می کنند راه خود را از گذشته موانع برای دریافت وجود دارد. “من توضیح داد به پلیس بود که من بخشی از Mogo باغ وحش, آتش, طرح,” او می گوید. “صدا خوب است.”

در حالی که دیگران در حال فرار از خطر کارکنان رانندگی شد نسبت به آن: “آنها کسانی اطلاعیه به سر به ساحل ؟ آنها سر به باغ وحش.”

این باغ وحش تا به حال دو 120,000 لیتری بتن مخازن آب هر دو آنها را کامل است. دو utes تا به حال تقلب شده است تا به عنوان آتش نشانی وسایل نقلیه: انجام هر یک 1000 لیتری مخزن و پمپ آب. شلنگ و سطل بودند در آماده است. کالاهای اساسی می دانستند که اگر یک فروغ واقعا در زمان برگزاری در 26 هکتاری, املاک اختصاصی کامیون های آتش نشانی و آتش نشانان با تجربه مورد نیاز خواهد بود. “ما می شده است در گفتگو با روستایی خدمات آتش” او می گوید. “ما به آنها گفته می شود وجود دارد مردم در سایت حیوانات سایت. و ما مطمئن می شود وجود منابع اگر ما آنها مورد نیاز است. ما فکر کردم ما در حال رفتن به مجهز به برخی از درجه است اما اگر آن را فراتر از ما می توانید تماس بگیرید.’ “

تبلیغات

Lion cub Phoenix, held by Mogo Zoo director Chad Staples, who waited until after the fire to name him.

توله شیر ققنوس برگزار شده توسط Mogo مدیر باغ وحش چاد اساسی که منتظر ماند تا پس از آتش به نام او.اعتبار:James Brickwood

حدود 7.30, 10 پاسداران و چهار نفر از اعضای این باغ وحش نگهداری و باغبانی خدمه تبدیل شده بود تا برای کمک به. با کالاهای اساسی و مدیر عملیات Clive Brookbanks زندگی می کند که در خانه دوم در این زمینه ساخته شده است که 16 نفر (حدود نیمی از کل کارکنان). اولین وظیفه بود به شلنگ پایین پشت بام های ساختمان های چوبی خشک پوشش گیاهی و هر چیز دیگری که نگاه قابل احتراق حتی اگر پاشش آب به اطراف احساس بیهوده دلیل آن تبخیر تقریبا بلافاصله. وجود داشت شوم سکون در هوا. آتش بود و انتظار می رود از شمال آمده بنابراین گام بعدی به حرکت 17 پستانداران – هشت marmosets را شش tamarins و سه capuchins – از محوطه در نزدیکی حصار مرزی در آن طرف.

کالاهای اساسی می گوید: ابتلا به میمون نبود به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است صدای. حرکت یک گروه از پانداهای قرمز سختتر بود – “از آنجا که آنها بسیار بزرگتر حیوانات و عالی در بالا رفتن از درخت”. یک بار coaxed از شاخه پانداهای قرمز قرار داده شد در پت بسته مانند میمون ها و با توجه به اقامت موقت در استیپلز’ ،

در جای دیگر در باغ وحش, سام یون خدمت شد و یک گروه از پستانداران کوچک یک صبحانه دلچسب از مخلوط سبزیجات و تخم مرغ آب پز. “ما می خواستم به سعی کنید به آن را به عنوان طبیعی که ممکن است برای آنها می گوید:” یون که متوجه شد برخی در نیروهای نظامی بودند نحو نامشخصی اندک است. “سنجاب میمون برای مثال در یکی از cheekier از گونه های پستاندار – خوب pickpockets و این نوع از چیزی. اما آنها کمی محفوظ است. کمی ساکت تر.” حیوانات بزرگتر نیز احساس مشکل است. این اورانگوتان که معمولا عاشق بودن خارج رفت و به لانه های خود و پیچیده خود را در پتو. “و ما گوریل واقعا آرام می گوید:” پستانداران متصدی Althea Guinsberg. “آنها می دانستند که چیزی اتفاق می افتد.”

“وقتی که من از خواب بیدار در خانه من می دانستم که آن را برای رفتن به یک روز بد به طوری که گربه های بزرگ شناخته شده اند که به عنوان خوبی است.”

بزرگ-گربه حافظ Fran کمپبل.

به عنوان بزرگ-گربه حافظ, Fran کمپبل به نظر می رسد پس از شیرها و ببرها برف پلنگ و یوزپلنگ. “شما نمی توانید آنها را در حیوان خانگی بسته” او اشاره می کند. “برای همه بچه ها من امن ترین جای آنها بود شب dens, جایی که آنها خود را در کلش-تحت پوشش تخت و غذا و آب است.” البته در حال نقل مکان کرد و به لانه های صبح بود که با شکستن معمول است. “اما این تفاهم و اعتماد است که شما ساخته شده تا با آنها به این معنی است که وقتی که می آید به موقعیت های شبیه به این که ‘من قصد دارم به انجام آنچه شما می خواهید من برای انجام.’ “کمپبل نگه داشته و صدای گاه به گاه و حرکات او بی شتاب به عنوان اگر آن را فقط یک روز دیگر. اما او فکر نمی کنم برای یک لحظه است که گربه ها فریب خورده بودند. “وقتی که من از خواب بیدار در خانه من می دانستم که آن را برای رفتن به یک روز بد پس این بچه ها را شناخته شده به عنوان” او می گوید.

هشت روز قبل از آن در دسامبر 23, باغ وحش تا به حال استقبال از تولد یک توله شیر. مادر پنج ساله Chitwah شد علاقه نشان داده است. به عنوان حافظ جمع این جفت ارز به دن خود او امیدوار در برابر امید که آنها از راه آسیب است.

تبلیغات

توله نبود تنها اخیر ورود در Mogo. چاد کالاهای اساسی بوده است مدیر به سختی یک ماه پس از این باغ وحش بنیانگذار سالی Padey به فروش می رسد آن را به Elanor از سرمایه گذاران یک شرکت عمومی ذکر شده است که همچنین دارای Featherdale حیات وحش پارک در غرب سیدنی است. کالاهای اساسی کار کرده بود Featherdale برای بیش از 20 سال شروع به ورود به سطح حافظ و پایان دادن به در اتهام. در حال اجرا هر دو باغ وحش به معنای رفت و آمد بین این دو که تا به حال سمت چپ زمان زیادی برای معاشرت با Mogo کارکنان.

Kinwah the tiger, now 11, was raised by operations manager Clive Brookbanks. “I’m his world,” Brookbanks says. “And he’s mine.”

Kinwah ببر در حال حاضر 11, مطرح شد, مدیر عملیات, Clive Brookbanks. “من جهان خود را” Brookbanks می گوید. “و او مال من است.”اعتبار:James Brickwood

“من نمی دانم او از یک صابون می گوید:” کلایو Brookbanks که به عنوان یک دیرین کارمند بود heartened زمانی که کالاهای اساسی از او خواست به طور مستقیم آتش نشانی تلاش است. “من می دانستم که این محل” Brookbanks می گوید. “من می دانستم که آنچه که من انجام شده بود. و او به من اجازه داد به انجام آنچه که من نیاز به انجام است. نمی پرش در. نمی سعی کنید به سر می برد. به من که نشانه ای از یک واقعا خوب است،” Brookbanks آگاه بود که وظیفه او داده شده بود شامل بیش از گفتن مردم به کجا بروید و چه باید بکنید. “نکته مهم این بود که برای نگه داشتن همه آرام و متمرکز است. در اوایل روز یکی از نگهبانان گفت که او ترسیده بود. من گفت: “نگاه ما کار را از طریق هر آنچه که ما باید کار را از طریق. من مطمئن شوید که شما امن و حیوانات امن هستند. ما به عنوان یک تیم کار.’ و این دقیقا کاری است که ما انجام دادیم.”

شناخت آتش بود و نزدیک بود دلسردکننده مانند انتظار برای یک ارتش دشمن برای حمله به. “ما می دانستیم که در آن آتش جبهه بود می گوید:” سام یون. “شما می توانید ببینید که تب و تاب بودن و نارنجی نورد دود.” می گوید Brookbanks: “وجود این غرش صدای شما می تواند بشنود در فاصله. صدای باور نکردنی مانند امواج در یک واقعا خشن دریا.” Brookbanks به خاطر NSW دولت خدمات اضطراری خودرو زیپ از طریق باغ وحش جلو دروازه و راننده فریاد از پنجره به بیرون. “او گفت:, ‘تخلیه! تو 10 دقیقه.’ اما بدیهی است که هیچ راهی وجود دارد ما به عنوان یک تیم را تخلیه کنند. آن را در مورد حیوانات است.”

هنگامی که آتش نزدیک کردم آسمان تاریک و باد شلاق تا. ناگهان هوا پر بود از پرتابه. Fran کمپبل می دانست که اصطلاح “اخگر حمله” اما می گوید که او تا به حال به طور کامل درک آنچه در آن به معنای. “آن را مانند یک برگ در آتش که فقط شناور پایین. من می خواهم آن را توصیف به عنوان شهاب سنگ پرواز از آسمان است. آن را مانند توپ های آتشین در آینده است.” Brookbanks شوکه شده بود. “اندازه چیزهایی که انداختن به ما!” او می گوید. “برخی از آنها تکه های چوب. قدرت و انرژی در این آتش سوزی – آن را فقط فوق العاده است.”

“هرگز قبل از در زندگی من من احساس می کنم ممکن است آن را از طریق روز.”

سنگاپوری حافظ راشل Yeo که تا به حال شروع به کار در Mogo باغ وحش پیش از آن در ماه دسامبر.

سوفی میلر مستقر در مقابل باغ وحش تماشا در هیبت به عنوان یک دیوار از شعله به نظر می رسد در بالای یک تپه فقط در طول جاده در حدود 20 متر از ورودی. برای یک لحظه او اذعان می کند او حل و فصل منحرف: “هنگامی که شما آن را ببینید در آینده بیش از تپه که هنگامی که شما نوع از رفتن ‘Mmmmm’.” ویلیام کومبس به همین ترسیده بودند: “شما نگاه کنید که در آن آتش و شما نگاه کنید در اوت حمل 1000 لیتر آب و به شما فکر می کنم ‘هیچ شانسی برای دوستان.’ “گرما چیزی است که سام یون می تواند نکنید. “به محض این که آتش مقابل عبور جاده باد آنقدر داغ است که شما حتی نمی تواند نگاه در جهت آن بود که از” او می گوید. “صورت خود را احساس مانند آن را رفتن به ذوب کردن.”

تبلیغات

Zoo keeper Rachel Yeo with squirrel monkeys. “It felt like something out of a nightmare,” she says of her experience fighting the fire.

باغ وحش دروازه بان راشل Yeo با سنجاب میمون. “این احساس مانند چیزی از یک کابوس” او می گوید: از تجربه خود در مبارزه با آتش. اعتبار:James Brickwood

نقطه آتش خاست در اطراف لبه های باغ وحش. Fran کمپبل ایستاده بود در بوفالو حصار و شگفت زده در صحنه: “وجود دارد قرمز embers رفتن در همه جا. وجود دارد چمن آتش سوزی در همه جا.” و سیاه و سفید. آن را به عنوان سیاه و سفید به عنوان نیمه شب. “شما کردم خفاش ها پرواز در اطراف شما در وسط روز” کمپبل می گوید. “در یک مرحله ما تا به حال خفاش ها و سیاه cockatoos پرواز هم به دلیل آنها می شده است تحت فشار قرار دادند از زیستگاه خود. فقط عجیب و غریب است.”

سنگاپوری حافظ راشل Yeo که تا به حال شروع به کار در Mogo پیش از آن در ماه دسامبر به یاد بودن خیلی وحشت زده زانو های خود را تکان داد. “این احساس مانند چیزی از یک کابوس,” او می گوید. “به خصوص هنگامی که آتش احاطه باغ وحش. هرگز قبل از در زندگی من من احساس می کنم ممکن است آن را از طریق روز.”

The wind from the fire front was so hot, “your face felt like it was going to melt off”, says Sam Ion.

باد از مقابل آتش بسیار داغ بود “صورت خود را احساس مانند آن را رفتن به ذوب کردن” می گوید سام یون.اعتبار:چاد کالاهای اساسی

که امکان فلش از طریق دیگر ذهنبیش از حد. “ما مبارزه در تمام جبهه ها در تمام زوایای می گوید:” چاد اساسی که ماند به ظاهر مثبت اما وسط روز بود شروع به مشکوک آتش خواهد آنها را پایمال. “شما مرتب کردن بر اساس از فکر می کنم” دور کردن آن را در همه جا.’ من مطمئن هستم که لحظاتی وجود دارد که هر کس فکر می کردم ” این است که قصد ندارم به کار می کنند. “Althea Guinsberg برای یک, ترس از جنگ از دست داده بود. “شما در حال برخورد با یک نیروی است که خیلی بزرگتر از شما هستند” او می گوید. “من فکر کردم که آیا ما بدهد ؟ هنگامی که ما می گویند ما نمی توانیم این کار را انجام?’ اما شما لازم نیست بیان که شک و تردید به هر کسی. شما رو به مانند ” نه ما می توانیم آن را انجام دهد.’ “

به عنوان اساسی به یاد می آورد آن حدود ظهر وقتی که او به نام سه گانه صفر و خواسته که یک کامیون آتش اعزام به باغ وحش. هیچ آمد. او در حال حاضر می داند RFS تا به حال هیچ کامیون یدکی: آن آتش نشانان به طور کامل اشغال کردند در تلاش برای نجات خانه در Mogo و مقابله با فاجعه بار دیگر شعله در منطقه است. اما در زمان عدم پاسخ سردرگم بود. مطمئنا آنها سزاوار کمک ؟ “شما احساس کمی عصبانی می گوید:” Guinsberg. “رها شده است.”

در اوایل قطعه باغ وحش از دست داده بود قدرت اتصال به اینترنت و تلفن دسترسی (کالاهای اساسی ساخته شده تماس اضطراری زمانی که او fleetingly برداشت یک سیگنال ضعیف در یک گوشه ای از باغ وحش). پاسداران تا به حال هیچ راهی برای تماس با خانواده های خود و یا گرفتن اخبار از جهان خارج است. اداره هواشناسی پیش بینی کرده بود که بر باد خواهد تغییر جهت در طول بعد از ظهر: cool هوا خواهد ضربه از سمت جنوب اقدام به عنوان یک ترمز در آتش سوزی. کالاهای اساسی فکر این می تواند تاسیسات باغ وحش مورد نیاز, اما بدون دسترسی به وب سایت اداره همه او می تواند انجام دهد این بود که امید به تغییر در آینده شد. “شما نمی دانید که آیا southerly 10 دقیقه دور یا سه ساعت دور,” او می گوید.

تبلیغات

تحقق است که آنها به تنهایی و صرفا متکی به منابع خود را به نگهبانان جدید حس از هدف است. اگر آنها نمی صرفه جویی در باغ وحش, هیچ کس نمی خواهد. “آن شده اند که بسیار جذاب به کمک” کلایو Brookbanks می گوید. “اما ما نمی. بنابراین ما تا به حال به آن را خودمان انجام دهد.” او به خاطر مبارزه با علف آتش بود که خطی از طریق یک حصار نسبت به کرگدن. “من می خواهم اجرا از آب بنابراین من تا به حال یک گونی گونی,” او می گوید. “من در هجوم شعله های آتش با گونی, پس از آن که در نهایت گرفتار شعله ور. بنابراین من تا به حال به سمت چپ بود به ادرار در خونین چیز است.” او guffaws. “آن را خوب هیچ وجه. اما شما باید سعی کنید هر چیزی و همه چیز که در زرادخانه خود را. من ایستاده بود و خندید تفکر ” این مرد دیوانه است.’ “

“زمانی که من به اطراف نگاه کرد و دیدم آتش در تقریبا چهار طرف باغ وحش من فکر” آره ما باید مشکلات است.’ “

کلایو Brookbanks.

Brookbanks شد آگاه از اندازه چالش تیم خود مواجه شده است. “زمانی که من به اطراف نگاه کرد و دیدم آتش در تقریبا چهار طرف باغ وحش من فکر” آره ما باید مشکلات است.’ “او ویژگی های نهایی خود را با موفقیت به باغ وحش دو راه رادیو سیستم. “همه دیگر اشکال ارتباطات متوقف شده بود و ما فقط سمت چپ با ما رادیو,” او می گوید. “ما هرگز جان سالم به در برد و بدون آنها.”

هر زمان که یک نقطه آتش به وجود آمد حافظ نزدیک به این امر هشدار Brookbanks که ارسال خواهد یک زن و شوهر از مردم برای کمک به آن را قرار داده است. اگر آنها نمی تواند در بالا از آن آنها خواهد اجازه دهید Brookbanks می دانم و او را مستقیم یکی از آتش نشانی utes به نژاد خود را به کمک. آنها را نگه داشته و این برای ساعت و doggedness به تدریج شروع به پرداخت کردن. زمانی که اشتیاق برای southerly وارد در مورد 2pm وجود دارد نگران کننده interlude که در آن شرایط رشد بدتر و نه بهتر. اما پس از آن باد-تغییر کار سحر و جادو خود را. دما کاهش یافت و از نزدیک به 40 درجه به حدود 20 درجه آتش مقابل جاروب دور از باغ وحش و هر کس نفس عمیقی کشید.

ویلیام کومبس هنوز هم می تواند احساس تسکین. “که آتش سوزی بزرگ – به عنوان بزرگ و ترسناک به عنوان آن بود – فقط رفت Vvvvoom!'” او می گوید:. “رفته است. به سرعت و تحت آن را به عنوان وارد آن رفتگان.”

Zookeeper Fran Campbell with an albino red-tailed boa constrictor.

باغ وحش Fran کمپبل با albino red-tailed, مار بوا. اعتبار:James Brickwood

Zookeepers جالب دسته. در “آوای وحش” یک مقاله منتشر شده در علوم اداری سه ماهه در سال 2009 در آنها ذکر شده به عنوان افرادی که در زمینه کار خود را به عنوان یک تماس. نقشه کشی در یک نظرسنجی از نگهبانان از 157 باغ وحش در ایالات متحده و کانادا و آمریکا و دانشگاهیان J. Stuart Bunderson و Jeffery A. Thompson یافت که zookeeping درگیر مقدار زیادی از خرحمالی – شستشو محوطه پارو حیوانات مدفوع – و نه به خوبی پرداخت می شود و نه غنی از فرصت ها برای پیشرفت و یا وضعیت. هنوز محرم بررسی شد و به عنوان شاد به عنوان صدف: کاملا اختصاص داده شده به این موجودات در مراقبت از خود و متقاعد شده است که این کار آنها را به انجام متولد شد.

همان درست است از باغ وحش کارکنان در اینجا با توجه به کریس Dryburgh رئیس جمهور استرالیا جامعه از باغ وحش نگه داشتن. این یک حرفه ای مردم را وارد کنید و پس از توزین تا جایگزین او می گوید. “آنها به طور کلی می توانید ردیابی آن را برای یک لحظه در دوران کودکی خود را زمانی که آنها می دانستند که وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است.” مانند Fran کمپبل که کار بدون مزد در Mogo باغ وحش به مدت شش ماه قبل از اینکه به استخدام بسیاری از آنها حاضر به انجام طولانی نانامی به بازی به عنوان داوطلب برای به دست آوردن یک پا در درب. “این فوق العاده رقابتی می گوید:” Dryburgh خود را یک دروازه بان herpetofauna (خزندگان و دوزیستان) در سیدنی Taronga باغ وحش.

After two months’ closure, Mogo Zoo is due to be re-opened by staff this Sunday, March 1.

پس از دو ماه بسته شدن Mogo باغ وحش است با توجه به توان دوباره باز توسط کارکنان این چهار شنبه, آوریل 1.اعتبار:James Brickwood

Zookeepers شدید شور و شوق برای کار خود را به آنها می دهد یک حس قوی از خویشاوندی او می افزاید. “من نمی توانم تصور کنید که بسیاری از حسابداران اغلب گرفتن با حسابدار خود را با دوستان به بحث در مورد حسابداری در حالی که zookeepers قطعا گرفتن با دیگر zookeepers به بحث در مورد حیوانات است.”

زمانی که من بپرسید Mogo پاسداران که آیا مبارزه با آتش به ارمغان آورده است و آنها را به هم نزدیک آنها می گویند که آنها همواره محکم گره. اما به عنوان پیوند تمرینات بروید و آن را غیر قابل انکار موفق است. “کار تیمی شگفت انگیز بود می گوید:” کمپبل می دهد که بسیاری از اعتباری به Brookbanks’ راس رهبری است. “ما قطعا مدیون او زندگی ما است.” برای Brookbanks اصرار دارد که همه سهم بسیار مهم بود: “هیچ کس آن را از دست داد. همه آنها دقیقا آنچه که آنها وجود دارد به انجام است. روز بعد به من گفت: “من افتخار به بخشی از این تیم است. شما مردم فقط درخشید.’ “

پاسداران که نمی توانستم به خانه به دلایل مختلف – بسته شدن راه, قطع برق, مداوم خطر آتش سوزی در منطقه ماند در باغ وحش. همکاران و بچه ها و حیوانات خانگی – بسیاری از حیوانات خانگی – آمد به آنها بپیوندید. کالاهای اساسی و Brookbanks’ خانه بودند به تیر بسته بندی شده. مردم و معترضان در باغ وحش دفاتر بیش از حد. “من تقریبا مانند شهردار یک shanty town” کالاهای اساسی می گوید. کمپبل رفت و برگشت به محل خود در حومه Moruya, 15 minutes’ drive جنوبی تنها گفته شود آن را در مسیر یک آتش. بنابراین او بسته بندی شده تا حیوانات خود را و بازگشت به Mogo. “در جعبه تریلر وجود دارد یک طوطی کاکل سفید دو خوکچه هندی, دو بوقلمون و دو جوجه,” او می گوید. “در ماشین بودند چهار bulldogs و دو گربه. که همه ما برای زندگی در باغ وحش.”

کالاهای اساسی گزارش می دهد که حیوانات باغ وحش مقابله شگفت آور و با آتش است. زرافه ها به طور خلاصه galloped به عنوان یک گله او می گوید: اما در غیر این صورت او را دیدم چیزی نزدیک شدن پاچه رفتار. یک گوریل در واقع به نظر می رسید برای لذت بردن از منظره: به جای کانکس در محوطه “او نشسته و به تماشای آن را مانند یک تلویزیون نشان می دهد.” کالاهای اساسی خود بود وز برای روز پس از آن: “من فکر نمی کنم من آمد به درستی برای یک هفته یا بیشتر.” مانند کالاهای اساسی سام یون حال مشکل خواب. شب پس از شب او پرتاب و تبدیل شده است. هنگامی که او را رها کردن رویاهای او شد پر از شعله های آتش و حیوانات به دام افتاده. Brookbanks می گوید اولیه خود را نشاط (“ما نمی توانیم به از دست دادن یک حیوان! و یا یک ساختمان!”) داد راه را برای خستگی. “از آنجا که شما بوده ام سوار این موج از آدرنالین و به طور ناگهانی آن را رفته است.”

آن Brookbanks که مطرح Kinwah ببر که به عنوان یک توله تا گرفتار کمپبل او تصمیم گرفت آینده اش دراز در zookeeping. Kinwah در حال حاضر 11 هنوز هم در پارک حیات وحش و در طول روز از آتش Brookbanks بررسی بر روی او به طور منظم. “او می خواست کمی از اطمینان از من می گوید:” مدیر عملیات. “و من می خواستم یک بیت از اطمینان از او. او خواهد chuffle در من و من می خواهم chuffle است.” برای من سود Brookbanks نشان می دهد که breathy, خرناس صدا که ببر را. “این نشانه ای از محبت و تبریک.” از من بپرسید که آیا او و Kinwah به عنوان نزدیک به عنوان زمانی که ببر جوان بود. “من جهان خود را” Brookbanks پاسخ. “و او دنیای من. من تا به حال هرگز یک بچه که یک معدن است.”

Gator, a baby alligator, held by primates curator Althea Guinsberg.

Gator نوزاد تمساح از برگزار پستانداران متصدی Althea Guinsberg. اعتبار:James Brickwood

پس از دو ماه از بسته شدن برای تعمیرات حیات وحش پارک سرسبز و سبز پس از سیل در اواخر تابستان باران – برنامه ریزی برای بازگشایی این چهار شنبه, آوریل 1. ویلیام کومبس است که به دنبال به جلو به آن. پاسداران اغلب شوخی که کامل باغ وحش را بدون مشتریان او می گوید: “از آنجا که پس از آن ما می تواند مقابله با حیوانات و نه با مردم”. اما در غیاب انسان که نمی پوشیدن پاسداران’ لباس تا احساس کمی عجیب و غریب. “من فکر می کنم برخی از حیوانات در حال تعجب, ‘همه کجاست؟’ “

در حال بارگذاری

Brookbanks باعث می شود این نکته است که فروش بلیط صندوق گونه های در معرض خطر پرورش برنامه های که از نظر او در حال حیات وحش پارک دلیل اصلی بودن. مدرن باغ وحش خود را در درجه اول به عنوان سازمان حفاظت از محیط زیست پیشرو جهانی مبارزه با انقراض او می گوید. “ما در حال تلاش برای نجات گونه است. ما در حال تلاش برای ایجاد یک تفاوت.” Mogo متخصص در حیوانات عجیب و غریب اما پس از آتش سوزی قطع قنداق کردن از طریق جنگل های اطراف حیات وحش بومی است پناه نیز وجود دارد. یک antechinus – گسترده-footed جانور کیسه دار ماوس – فرار به استقبال روز دیگر و ساخته شده بود بسیار خوش آمدید. در آینده مجروح حیوانات بومی خواهد بود درمان در یک بیمارستان دامپزشکی در حال ساخت در زمینه.

در یک فصل از دست دادن وحشتناک و تخریب بقای باغ وحش به نظر می رسد به Brookbanks یک قطعه از شانس ارزش جشن گرفتن. “آن که به راحتی می تواند رفته اند راه اشتباه,” او می گوید. اگر آن را به حال او نمی توانست چپ حیوانات: او مطمئن است که. “هیچ کس نمی خواهد را ترک کرده اند” سام یون می گوید با یقین است.

چاد کالاهای اساسی’ تصدی در Mogo تا به حال دراماتیک شروع می شود. “غسل تعمید آتش” او می گوید: ruefully. اما حداقل او آموخته زیادی در مورد کارکنان خود را: “آنها بیشتر از مردم است.” حیوانات هم باید به طور کامل او را برنده بیش از. به خصوص Chitwah را توله در حال حاضر 10 هفته. “من در عشق با کاهش یافته است که گربه کوچولو می گوید:” کالاهای اساسی که می دانست پس از آتش آنچه به نام او. ققنوس.

برای جزئیات بیشتر از خوب های آخر هفته , مجله, بازدید از صفحه ما در Sydney Morning Herald, سن و بریزبن تایمز.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de