شش سال در خانواده ها تقاضای جدید جستجو برای یافتن هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مالزی

سرنوشت پرواز MH370 تبدیل به یکی از بزرگترین در جهان حمل و نقل هوایی و راز که از آن ناپدید شد در مسیر از کوالالامپور به پکن در 8 مارس 2014. تکرار و جستجو برای این هواپیما خاموش نامیده می شدند در سال 2018 است.

برگزاری ستاره به شکل نشانه های مطلب “هرگز”, “انتظار” و “رزومه جستجوی” بستگان کسانی بودند که در پرواز مشخص ششمین سالگرد ناپدید شدن خود را با ساخت یک تازه درخواست تجدید نظر برای پاسخ.

“درد است که هنوز هم همان واقعیت این است که این هواپیما هنوز مفقود است و این واقعیت است که ما نمی دانیم که چه اتفاقی برای هواپیما هنوز همان است” گفت: فضل ناتان یک وکیل که در پرواز در طول این رویداد در مالزی, پایتخت اداری, پوتراجایا.

“وجود دارد سوالات بیش از پاسخ وجود دارد که نباید مورد پس از شش سال” او به خبرنگاران گفت: پس از این رویداد.

یک قطعه از هواپیما باقی مانده و گفته می شود که از هواپیما گم شده بود به نمایش در گردهمایی.

مالزی و چین و استرالیا به پایان رسید و دو سال 200 میلیون دلار ($132.90 میلیون) زیر آب جستجو در جنوب اقیانوس هند در ماه ژانویه سال 2017 پس از پیدا کردن هیچ اثری از هواپیما.

در سال 2018 در مالزی قرارداد ما شرکت اقیانوس بی نهایت برای از سرگیری جستجو بر یک “نه-درمان بدون هزینه”-بر اساس معنی آن خواهد پرداخت شرکت به 70 میلیون دلار اگر آن را یافت هواپیما. اما 138-بعد جستجو نیز بی ثمر.

“ما بستگی زیادی در این دولت به برخی از ابتکار عمل. ما از دولت می خواهیم به جلو می آیند و می گویند که آنها باز به شرکت های آینده به جستجو” ناتان گفت: برای دولت به شرکت اقیانوس بی نهایت دوباره.

ماه گذشته وزارت حمل و نقل گفت: در حال دریافت هر گونه مدرک معتبری برای شروع یک جستجوی جدید پس از یک گزارش که تازه تلاش برای پیدا کردن این هواپیما می تواند نصب شده است.

در ضمن, Najib Razak بود که نخست وزیر که MH370 ناپدید شد گفت که امیدوار است دولت جدید را راه اندازی مجدد تلاش های جستجو.

“ما صرف مقدار زیادی از پول به دنبال هواپیما… اما متاسفانه ما نمی تواند آن را بیابید,” نجیب به رویترز گفت در طول مصاحبه ای در روز چهارشنبه

“وجود دارد هیچ قطعیت به آنچه در واقع اتفاق افتاده است,” او گفت:.

هر دو نجیب و وزیر سابق حمل و نقل Liow Tiong لای را رد ادعاهای سابق نخست وزیر استرالیا تونی ابوت که فاجعه قتل-خودکشی خلبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im