شش کارگران به دام افتاده در غیر قانونی و زیرزمینی کارخانه دخانیات در اسپانیا

راز عملیات کامل با ماشین آلات است که می تواند تولید را به 3500 سیگار یک ساعت بود و در پیچ و خم تونل دسترسی تنها از طریق یک trapdoor پوشش داده شده با یونجه در یک بلوک پایدار وزارت کشور گفت: در روز پنج شنبه.

اما هنگامی که مشکوک kingpins کشف و ضبط شد هیچ کس پر ژنراتور ارائه شده است که اکسیژن را به کارگران ترکیبی از اوکراین و لیتوانی اتباع.

این چپ آنها را به نفس نفس زدن برای هوا به عنوان آنها فریاد زد و در اين فعاليت trapdoor به منظور بالا بردن زنگ به پلیس تحقیق در بالای سر خود را.

“هنگامی که در داخل پلیس ماموران را دیدم با تعجب شش کارگران بودند که در تلاش برای نفس کشیدن در یک کاملا insalubrious جو” به پلیس گفت:.

“اگر مقامات پیدا کرده بود و مخفی کارخانه در زمان کمبود اکسیژن را به زودی ساخته شده … زیرزمینی شرایط ناسازگار با بقای کارگران که وجود دارد.”

کارخانه های زیرزمینی در Sax نزدیکی مالاگا در جنوب اسپانیا قرار دارد سرپوشیده شاهدانه کشت و زرع و ماشین آلات پیشرفته قادر می سازد حتی plastification از سیگار بسته نگه داشته و دور از چشم کنجکاو با “عظیم اقدامات امنیتی” به گفته پلیس اسناد و مدارک.

در بیانیه این وزارتخانه گفت: این اولین قنات غیر قانونی توتون و تنباکو گیاهی کشف شده در اروپا است.

Spanish police, کار در کنار اینترپل در نیش عملیات لقب “هانیبال” و توقیف 153,000 بسته های سیگار بیش از 17 تن نورد تنباکو و 20 کیلوگرم حشیش و 144 کیلوگرم ماری جوانا.

دوازده انگلیسی مظنون به رهبری این عملیات دستگیر شدند و در حال برگزار شد در بازداشت است.

شش کارگران آزاد شدند در انتظار نتیجه بررسی است.

“قاضی تحقیق تصمیم خواهد گرفت که مدرک خود را از مسئولیت” یک سخنگوی پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>