شش فیلم که بهتر از خود را به زبان انگلیسی بازسازی

از قسمت جدید از این هرگز پایان دادن به حماسه جنگ ستارگان به دیزنی تمایل به بازسازی هر کارتون کلاسیک به عنوان یک عمل زندگی می کنند فیلم های هالیوود دارای یک میل شدید برای بازیافت مواد موجود. یک جنبه از این شستشو-و-تکرار رویکرد است که به تحریک برخی از cinephiles است که بازسازی از فیلم های موفق از سینمای جهان در زبان انگلیسی.

تازه ترین نمونه از این سراشیبی های Will Ferrell, جولیا لوئیس-دریفوس آمریکایی اختراع مجدد از 2014 سوئدی آمار نیروی Majeure. سوئد اصلی دریافت کرده است تحسین منتقدان و برنده چندین جایزه از جمله بهترین فیلم خارجی در گلدن گلوب 2015. سراشیبی در ضمن دریافت کرده ولرم بررسی و در نظر گرفته شد به “غیر ضروری (و شدیدا پایین تر) نسخه” اصلی در یک بررسی منفی توسط نیویورک ناظر رکس رید.


ادامه مطلب: انگلیس و محور فیلم فرهنگ و ادامه مقاومت به زیرنویسها


وجود دارد, اما, انتخاب زبان انگلیسی بازسازی است که برگزار شده است به عنوان فیلم های با کیفیت در حق خود. مارتین اسکورسیزی The Departed (2006) به عنوان مثال – یک بازسازی از Infernal Affairs (Andrew Lau, Alan Mak, 2002) – و همچنین استیون سودربرگ را سولاریس (2002) از آندری تارکوفسکی فیلم به همین نام (1972) و سرجیو لئون را Fistful of Dollars (1964) – سست بازسازی Yojimbo توسط آکیرا کوروساوا است (1961).

در حالی که این ستارگان نمونه حامیان بین المللی سینما باید در مورد اجازه دادن به ما در بازسازی گرفتگی اصلی غیر انگلیسی زبان فیلم.


ادامه مطلب: انگل: در گذشته اسکار جهش “یک اینچ’ زیرنویس مانع


بازسازی یا پاک کردن یا درخشش نور را در خود اصلی است. بسیاری از مردم تنها می دانم که برای تلفن های موبایل-ised بازسازی و منبع در حالی که دیگر بازسازی می تواند با توجه به سلف خود. این بستگی به سطح بحرانی توجه به اصلی و همچنین در دسترس بودن این فیلم و مخاطبان تعامل با آن است.

شکی نیست که سینما مخاطبان از دست رفته در برخی از سینمایی سنگهای باقی مانده نادان از اصل. بنابراین در اینجا مجموعه ای از فیلم های بزرگ است که نباید تحت الشعاع خود هالیوود بازسازی.

1. Force Majeure (2014)

این یک سوئدی, دانمارکی, فرانسوی, نروژی, شرکت, تولید, کارگردان سوئدی مدیر Ruben Östlund که همچنین انتقادی تحسین شده و برنده جایزه فیلم مربع (2017).

نیروی Majeure مجموعه در یک آلپ پیست اسکی بصری خیره کننده و اگزیستانسیالیسم عمیق. فیلم ما را به قلب از ضعف انسان بیماری از طریق مطالعه یک “مدل” طبقه متوسط ،

2. Abre los ojos (1997)

کارگردان شیلی اسپانیایی کارگردان Alejandro Amenábar چشمان خود را باز زیبا مبتکر اسپانیایی, sci-fi, درام, درباره رویا و واقعیت های برودتی آینده خودشان و مجازی واقعیت های جدید است.

این اولین فیلم اسپانیایی به هالیوود بازسازی – تبدیل به کامرون کرو Vanilla Sky (2001) شامل تام کروز و پنه لوپه کروز که تعبیر نقش زن آرمانی او با بازی در چشمان خود را باز کنید. استفاده از کروز و آشکار مراجع اصلی جلب توجه به اسپانیایی کلاسیک به جای گرفتی آن است.

3. Der Himmel über Berlin (1987)

بال میل یک کلاسیک بی انتها توسط آلمان مولف Wim Wenders. این فیلم داستان دو فرشتگان Damiel (Bruno Ganz) و Cassiel (اتو Sander) که ما را با فرشتگان ” چشم نظر از تقسیم برلین. دمدمی از ویژگی های این فیلم است و حضور ستوان کلمبو است Peter Falk یک فرشته که می تواند حس Damiel حضور و اشتیاق خود را برای مرگ و عشق است.

خود را بازسازی شهر فرشتگان (1998) – directed by Brad Silberling بازیگران و نیکلاس کیج و مگ رایان – این شاهکار به عملکردی عاشقانه.

4. El secreto de sus ojos (2009)

این راز را در چشمان خود را (Juan José Campanella) یک فوتی و فوری آرژانتین و جهان, سینما, سیاسی, هیجان انگیز و داستان عشق بازیگران Ricardo Darín و Soledad Villamil. آن سابقه هنر سینما و تجاری تقسیم می کند و می آفریند سوال مهم در مورد (در)عدالت حافظه و انتقام از طریق درمان آن از آرژانتین تاریخ اخیر.

این تغییرات در زمینه به 9/11 ایالات متحده در ستاره نکردم بازسازی راز را در چشمان خود را (بیلی ری 2015) با جولیا رابرتز و نیکول کیدمن و Chiwetel Ejiofor, نتایج در از دست دادن اصلی سیاسی و اجتماعی وزن در حمایت از یک انسان درام که آشکار میان مبهم داستان اسلامی توطئه تروریستی علیه لس آنجلس.

5. پسر (2003)

پسر کلاسیک کره جنوبی به سینما به کارگردانی پارک چان-ووک و دومین فیلم خود را در “انتقام سه گانه”. آن را به شرح زیر به حبس و “آزادی” از آن شخصیت Oh Dae-su (Choi Min-sik). آن است که سخت اما هیجان تماشای یک فیلم است که شوک آن را به عنوان سرگرم در حالی که ارائه یک اخلال را در شرایط انسانی است. پسر پر از wildly تخیلی پیچش و چرخش است که به طور کامل نشان دادن آن تم انتقام, تراش, ناامیدی, عشق و امید نا امید.

خود را بازسازی (Oldboy 2013) بود و غیر منتظره ای ضعیف برای دریافت یک اسپایک لی فیلم نشان می دهد شاید که او باید اقدام به بازسازی فرقه کره ای کلاسیک.

6.Män som hatar kvinno (2009)

کارگردان دانمارکی مدیر نیلز Arden Oplev دختر با خالکوبی اژدها بود اول از سه گانه نوردیک سازگاری برنده جایزه هزاره جرم سری Stieg Larsson. پس درخشان اما مشکل هکر Lisbeth Salander (Noomi Rapace) به او کمک می کند تا روزنامه نگار سوئدی Mikael Blomkvist کشف برخی از اسرار تاریک. این عمل بسته بندی شده از فیلم نشان داد که سینما می تواند به شکستن هنر جشنواره فیلم مدار امن و انتشار جهانی.

این بازسازی توسط دیوید فینچر در سال 2011 و با بازی رونی مارا و دانیل کریگ شد به خوبی بررسی شد – مسلما – غیر ضروری با توجه به بین المللی در رسیدن به اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de