شش خدمه در سقوط هلیکوپتر شناسایی شده; 1 مرده 5 گم شده

تورنتو — نیروهای مسلح کانادا باید تایید هویت از شش خدمه کاربرانی که در هیئت مدیره این هلیکوپتر نظامی ارتش است که سقوط کرد در طول ناتو آموزش ورزش در سواحل یونان.

در طول جلسه توجیهی روزانه در اتاوا روز شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت که یک بدن بازیافت شده است و پنج نفر دیگر گم شده است.

“همه آنها قهرمانان. هر یک از آنها را از درجه اعتبار ساقط است که نمی توان پر کرد.

نخست وزیر ملحق شد توسط رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس گفت که آنها تا به حال تایید مرگ یک ملوان Sub-سرهنگ Sey Cowbrough نوا اسکوشیا.

“این یک زمان از عذاب برای همه خانواده و دوستان و خدمه همکار. وجود دارد هیچ چیز بدتر از ارسال خود را shipmates افق و از دست دادن تماس با ما,” او گفت:.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر نیروهای مسلح کانادا نیز تایید هویت از دست رفته خدمه:

  • سروان. Brenden ایان مک دونالد از New Glasgow, N. S.
  • سروان. کوین هاگن از نانایمو, B. C.
  • سروان. Maxime Miron-Morin از Trois-Rivieres, Que.
  • Sub-سرهنگ متی Pyke از ترورو, N. S.
  • استاد Corp. متی عموزاده از Guelph, Ont.

اعضای نظامی در HMCS فردریکتون, همراه با متحدان ناتو در ادامه به جستجو برای دیگر پنج نفر از اعضای خدمه هلیکوپتر.

ترودو گفت: هلی کوپتر پرواز از هالیفاکس مبتنی بر نیروی دریایی ناوچه HMCS فردریکتون به عنوان بخشی از نیروهای ناتو در عملیات اطمینان. CH-148 Cyclone تماس از دست رفته در طول یک متفقین ورزش بیش از دریای ایونی در روز چهارشنبه.

“این یکی دیگر روز بسیار سختی برای Halifax برای نوا اسکوشیا و برای نیروهای مسلح ما خانواده است. من بسیار متاسفم برای از دست دادن خود را,” او گفت:.

در بیانیه ای کوتاه منتشر شد پنج شنبه ناتو گفت که هواپیما از کانادا, ایتالیا و ترکیه بودند انجام عملیات جستجو برای هلیکوپتر با حمایت های بیشتر از یونان و ایالات متحده آمریکا

ونس گفت: تلاش های جستجو شده پیچیده زیادی باقی مانده میدان و این واقعیت سقوط هلیکوپتر در از 3000 متری آب های عمیق است.

وزیر دفاع Harjit Sajjan گفت: علت این حادثه در این زمان ناشناخته است. او گفت: صدا و ضبط داده ها که شکست دور از هلیکوپتر در طول سقوط بازیابی شده و می تواند حمل و نقل بازگشت به کانادا برای بررسی است.

علاوه بر این, یک ایمنی پرواز تیم از نیروی هوایی سلطنتی کانادا خواهد بود ترک کانادا در این هفته به بررسی سقوط.

“من آرزو می کنم به بیان عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده و دوستان و همکاران” Sajjan در بیانیه ای گفت.

“این حادثه دردناک است یادآور خطراتی که اعضای کانادا نظامی هر روز برای اطمینان از ایمنی و امنیت کانادایی.”

ونس گفت: حدود 240 CAF اعضا که سمت چپ هالیفاکس در ماه ژانویه برای شرکت در ناتو عملیات اطمینان که به تازگی به اتمام 100 روز از ماموریت. آنها انتظار می رود به بازگشت به کانادا در ماه جولای.

با توجه به ناتو HMCS فردریکتون به تازگی میره از Souda, یونان به ادامه ماموریت خود را از “دریایی ها آگاهی موقعیتی” در دریای مدیترانه است.

کشتی تا به حال شده است یک واحد ایستاده ناتو دریایی گروه دو (SNMG2) و انجام چند تمرین با واحدهای نیروی دریایی ترکیه و یونان نیروی دریایی و نیروی هوایی این هفته ناتو در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

قبل از آن کشتی بازدید ایتالیا در ماه مارس قبل از آن برای سفر به یونان و دریای سیاه به عنوان یکی از هشت کشتی های جنگی در SNMG2.

هلیکوپتر حامل شش CAF معرفی کرده بود به تازگی یک تمرین آموزشی با ایتالیایی و ترکی کشتی های جنگی و پرواز بازگشت به کشتی که در آن تماس از دست رفته و در حدود ساعت 6:52 بعد از ظهر به وقت محلی در روز چهارشنبه ونس گفت. او نمی گویند که آیا وجود داشته است میدی اما داده ها و صدای ضبط روشن شد تا به طور خودکار توسط شراره زمانی که آنها را شکست هلیکوپتر.

به عنوان یک نتیجه از سقوط ونس گفت: طوفان هلیکوپتر ناوگان شد در “عملیاتی مکث” اجازه می دهد تا ایمنی پرواز تیم به بررسی و رد کردن هر گونه بالقوه ناوگان گسترده ای از مشکلات. نیروی هوایی سلطنتی کانادا صاحب 17 دیگر طوفان هلیکوپتر.

ترودو گفت: ناتو, دبیر کل, دبیر کل جدید ارائه تسلیت خود را زمانی که آنها صحبت می کرد و در اوایل روز پنج شنبه.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis نیز تسلیت خود را به اشتراک گذاشته.

“من از ابراز غم و اندوه من بیش از این سقوط کانادا هلیکوپتر در دریای ایونی شب گذشته گفت: در روز پنج شنبه.

Mitsotakis اضافه شده است که او در نظر گرفته شده برای تماس ترودو به گسترش همدردی خود را.

کانادا نظامی فقط شروع به استفاده از طوفان هلیکوپتر برای ماموریت در اواخر سال 2018 پس از بیش از یک دهه از گران تاخیر با تولید کننده Sikorsky. در سال 2008 ارتش قرار بود برای دریافت 28 طوفان هلیکوپتر به جای آن پیری CH-124 دریا پادشاهان, اما آنها تنها 18 از هلیکوپتر به تاریخ.

وقتی پرسید که آیا او تا به حال هیچ گونه نگرانی در مورد ناوگان ونس در دفاع از هلیکوپتر عملکرد.

“این یک هلیکوپتر قدرتمند با فوق العاده سنجش قابلیت,” او گفت:. “من نمی باید هر گونه عدم اعتماد به نفس در این ناوگان است.”

Cowbrough خانواده ‘شکسته و سوخته’

در اوایل روز پنج شنبه خانواده قربانی شناسایی شده در این تصادف Sub-سرهنگ Sey Cowbrough مشترک اخبار از مرگ او در رسانه های اجتماعی.

در یک Facebook, پست, Shane Cowbrough تایید کرد که دختر خود را Sey در میان قربانیان است.

“من شکسته و سوخته,” او نوشت. “کلمات وجود دارد. شما به من همیشه افتخار می کنم. من شما را دوست دارم همیشه و از دست شما در هر لحظه. شما نور در زندگی من گرفته شده بیش از حد به زودی.”

تانیا Cowbrough, Buster را نیز به اشتراک گذاشته ویرانگر اخبار در Facebook صفحه.

“دختر زیبا من شده است در نظامی, تصادف و درگذشت. او دیگر نمی خواهد pipe آهنگ های او به تمام کسانی که او را دوست دارم” او نوشت. “بسیار ضرب و شتم بدون تکان و لرزش بال از قلب من متوقف شده است. هیچ چیز نمی تواند جای او را.”

ریگال ارتفاعات کلیسای باپتیست در Dartmouth, N. S. ارسال شده در مورد Sey Cowbrough مرگ در Facebook پست در اوایل صبح روز پنج شنبه.

“ما خانواده کلیسا دهکدهای از دست یک زن فوق العاده” این پست بخوانید. “دعاهای ما با خانواده او و همه کسانی که عزیزان از دست رفته در این حادثه غم انگیز.”

کلیسا نیز مشترک دو عکس از Cowbrough. در او دیده می شود نواختن نی انبان در طول یک روز یادبود مراسم در دارتموث در سال گذشته است. دیگر عکس را نشان می دهد Cowbrough روی HMCS فردریکتون که او فرستاده شده به کلیسا به آنها نشان می دهد که در آن او بود و هزینه های قرنطینه در طول بیماری همه گیر.

زن جوان شناخته شده بود به عنوان یک استعداد bagpiper که بازی برای Halifax منطقه ای خدمات آتش نشانی اتحادیه آتش باشگاه لوله و درام گروه است. در یک Facebook پست پنج شنبه, باند گفت: آنها “عمیقا غمگین” با مرگ او.

“او یک فرد شگفت انگیز و دوست داشتنی شده توسط همه کسانی که او را ملاقات کرد. Abbi با تشکر از شما برای پیوستن به ما کمی باند و ساخت آن بهتر است. ببینید شما در مقابله مارس!”

با فایل های از CTV News’ میشل بویر و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de