شش CAF اعضای هلیکوپتر که سقوط کردن یونان

تورنتو — شش نفر از اعضای نیروهای مسلح کانادا بودند در هیئت مدیره این هلیکوپتر نظامی ارتش است که سقوط کرد در طول ناتو آموزش ورزش در سواحل یونان نخست وزیر تایید کرده است.

در طول جلسه توجیهی روزانه در اتاوا روز شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت که یک بدن بازیافت شده است و پنج نفر دیگر گم شده است.

“همه آنها قهرمانان. هر یک از آنها را از درجه اعتبار ساقط است که نمی توان پر کرد. “از طرف همه کانادایی ها من می خواهم به پیشنهاد من عمیق ترین حمایت خود را به خانواده و دوستان خود را shipmates و همکار خود CAF اعضای.”

ترودو گفت: نیروی دریایی سلطنتی کانادا هلی کوپتر پرواز از هالیفاکس مبتنی بر کانادا نیروی دریایی ناوچه HMCS فردریکتون به عنوان بخشی از نیروهای ناتو در عملیات اطمینان. CH-148 Cyclone تماس از دست رفته در طول یک متفقین ورزش بیش از دریای ایونی در روز چهارشنبه.

“این یکی دیگر روز بسیار سختی برای Halifax برای نوا اسکوشیا و برای نیروهای مسلح ما خانواده است. من بسیار متاسفم برای از دست دادن خود را,” او گفت:.

نخست وزیر ملحق شد توسط رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس گفت که آنها تا به حال تایید مرگ یک ملوان Sub-سرهنگ Sey Cowbrough نوا اسکوشیا. او گفت: بدن خود را بازیابی شده و آنها هنوز هم برای کسانی که در هیئت مدیره هلیکوپتر.

“این یک زمان از عذاب برای همه خانواده و دوستان و خدمه همکار. وجود دارد هیچ چیز بدتر از ارسال خود را shipmates افق و از دست دادن تماس با ما,” او گفت:.

ونس اضافه شده آنها با انتشار نامهای از دست رفته CAF اعضای.

“به کسانی که از شما با درد شدید در انتظار این کلمه در سرنوشت خود را از دست رفته عزیزان ما در کنار شما و در حال جستجو به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم” او گفت:.

در بیانیه ای کوتاه منتشر شد پنج شنبه ناتو گفت که هواپیما از کانادا, ایتالیا و ترکیه بودند انجام عملیات جستجو برای هلیکوپتر با حمایت های بیشتر از یونان و ایالات متحده آمریکا

وزیر دفاع Harjit Sajjan گفت: علت این حادثه در این زمان ناشناخته است. او گفت: صدا و ضبط داده ها از هلیکوپتر بازیابی شده و می تواند حمل و نقل بازگشت به کانادا برای بررسی است.

ونس گفت: حدود 240 CAF اعضا که سمت چپ هالیفاکس در ماه ژانویه برای شرکت در ناتو عملیات اطمینان که به تازگی به اتمام 100 روز از ماموریت. آنها انتظار می رود به بازگشت به کانادا در ماه جولای.

با توجه به ناتو HMCS فردریکتون به تازگی میره از Souda, یونان به ادامه ماموریت خود را از “دریایی ها آگاهی موقعیتی” در دریای مدیترانه است.

کشتی تا به حال شده است یک واحد ایستاده ناتو دریایی گروه دو (SNMG2) و انجام چند تمرین با واحدهای نیروی دریایی ترکیه و یونان نیروی دریایی و نیروی هوایی این هفته ناتو در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

قبل از آن کشتی بازدید ایتالیا در ماه مارس قبل از آن برای سفر به یونان و دریای سیاه به عنوان یکی از هشت کشتی های جنگی در SNMG2.

ترودو گفت: ناتو, دبیر کل, دبیر کل جدید ارائه تسلیت خود را زمانی که آنها صحبت می کرد و در اوایل روز پنج شنبه.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis نیز تسلیت خود را به اشتراک گذاشته.

“من از ابراز غم و اندوه من بیش از این سقوط کانادا هلیکوپتر در دریای ایونی شب گذشته گفت: در روز پنج شنبه.

Mitsotakis اضافه شده است که او در نظر گرفته شده برای تماس ترودو به گسترش همدردی خود را.

هلیکوپتر حامل شش CAF معرفی کرده بود به تازگی یک تمرین و پرواز بازگشت به کشتی که در آن تماس از دست رفته و در حدود ساعت 6:52 بعد از ظهر به وقت محلی در روز چهارشنبه و شراره شد راه اندازی ونس گفت.

رئیس ستاد دفاع گفت: یک نظامی پرواز تحقیقات تیم خواهد بود اعزام به منطقه که در آن تصادف رخ داده در روز پنج شنبه و یا جمعه.

به عنوان یک نتیجه از سقوط ونس گفت: طوفان هلیکوپتر ناوگان شد در “عملیاتی مکث” اجازه می دهد تا ایمنی پرواز تیم به بررسی و رد کردن هر گونه بالقوه ناوگان گسترده ای از مشکلات.

اولین قربانی شناسایی

در اوایل روز پنج شنبه خانواده قربانی شناسایی شده در این تصادف Sub-سرهنگ Sey Cowbrough مشترک اخبار از مرگ او در رسانه های اجتماعی.

در یک Facebook, پست, Shane Cowbrough تایید کرد که دختر خود را Sey در میان قربانیان است.

“من شکسته و سوخته,” او نوشت. “کلمات وجود دارد. شما به من همیشه افتخار می کنم. من شما را دوست دارم همیشه و از دست شما در هر لحظه. شما نور در زندگی من گرفته شده بیش از حد به زودی.”

تانیا Cowbrough, Buster را نیز به اشتراک گذاشته ویرانگر اخبار در Facebook صفحه.

“دختر زیبا من شده است در نظامی, تصادف و درگذشت. او دیگر نمی خواهد pipe آهنگ های او به تمام کسانی که او را دوست دارم” او نوشت. “بسیار ضرب و شتم بدون تکان و لرزش بال از قلب من متوقف شده است. هیچ چیز نمی تواند جای او را.”

ریگال ارتفاعات کلیسای باپتیست در Dartmouth, N. S. ارسال شده در مورد Sey Cowbrough مرگ در Facebook پست در اوایل صبح روز پنج شنبه.

“ما خانواده کلیسا دهکدهای از دست یک زن فوق العاده” این پست بخوانید. “دعاهای ما با خانواده او و همه کسانی که عزیزان از دست رفته در این حادثه غم انگیز.”

کلیسا نیز مشترک دو عکس از Sey Cowbrough. در او دیده می شود نواختن نی انبان در طول یک روز یادبود مراسم در دارتموث در سال گذشته است. دیگر عکس را نشان می دهد Sey Cowbrough روی HMCS فردریکتون که او فرستاده شده به کلیسا به آنها نشان می دهد که در آن او بود و هزینه های قرنطینه در طول بیماری همه گیر.

با فایل های از CTV News’ میشل بویر CTVNews.ca بن عموزاده و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>