شش CAF اعضای هیئت مدیره سقوط هلیکوپتر که در سواحل یونان

تورنتو — شش نفر از اعضای نیروهای مسلح کانادا بودند در هیئت مدیره این هلیکوپتر نظامی ارتش است که سقوط کرد در طول ناتو آموزش ورزش در سواحل یونان نخست وزیر تایید کرده است.

در طول جلسه توجیهی روزانه در اتاوا روز شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت که یک بدن بازیافت شده است و پنج نفر دیگر گم شده است.

“همه آنها قهرمانان. هر یک از آنها را از درجه اعتبار ساقط است که نمی توان پر کرد.

ترودو گفت: نیروی دریایی سلطنتی کانادا هلی کوپتر پرواز از هالیفاکس مبتنی بر کانادا نیروی دریایی ناوچه HMCS فردریکتون به عنوان بخشی از نیروهای ناتو در عملیات اطمینان. CH-148 Cyclone تماس از دست رفته در طول یک متفقین ورزش بیش از دریای ایونی در روز چهارشنبه.

“این یکی دیگر روز بسیار سختی برای Halifax برای نوا اسکوشیا و برای نیروهای مسلح ما خانواده است. من بسیار متاسفم برای از دست دادن خود را,” او گفت:.

نخست وزیر گفت: ناتو, دبیر کل, دبیر کل جدید ارائه تسلیت خود را زمانی که آنها صحبت می کرد و در اوایل روز پنج شنبه.

در بیانیه ای کوتاه منتشر شد پنج شنبه ناتو گفت که هواپیما از کانادا, ایتالیا و ترکیه بودند انجام عملیات جستجو برای هلیکوپتر با حمایت های بیشتر از یونان و ایالات متحده آمریکا

با توجه به نیروهای مسلح کانادا وب سایت HMCS فردریکتون چپ Halifax برای اروپا در ماه ژانویه به عنوان بخشی از عملیات اطمینان که با هدف “تقویت ناتو به دفاع جمعی” و نشان دادن همبستگی با کشورهای متحد در مرکز و شرق اروپا.

ناتو گفت: HMCS فردریکتون به تازگی میره از Souda, یونان به ادامه ماموریت خود را از “دریایی ها آگاهی موقعیتی” در دریای مدیترانه است. کشتی تا به حال شده است یک واحد ایستاده ناتو دریایی گروه دو (SNMG2) و انجام چند تمرین با واحدهای نیروی دریایی ترکیه و یونان نیروی دریایی و نیروی هوایی این هفته در بیانیه ای گفت:.

قبل از آن کشتی بازدید ایتالیا در ماه مارس و قرار بود برای سفر به یونان و دریای سیاه به عنوان یکی از هشت کشتی های جنگی در SNMG2.

در اوایل روز پنج شنبه اولین قربانی سقوط هلیکوپتر شناسایی شد توسط پدر و مادر خود را به عنوان Sub-سرهنگ Sey Cowbrough.

در یک Facebook, پست, Shane Cowbrough تایید کرد که دختر خود را Sey در میان قربانیان است.

“من شکسته و سوخته,” او نوشت. “کلمات وجود دارد. شما به من همیشه افتخار می کنم. من شما را دوست دارم همیشه و از دست شما در هر لحظه. شما نور در زندگی من گرفته شده بیش از حد به زودی.”

تانیا Cowbrough, Buster را نیز به اشتراک گذاشته ویرانگر اخبار در Facebook صفحه.

“دختر زیبا من شده است در نظامی, تصادف و درگذشت. او دیگر نمی خواهد pipe آهنگ های او به تمام کسانی که او را دوست دارد,” او نوشت. “بسیار ضرب و شتم بدون تکان و لرزش بال از قلب من has stoped. هیچ چیز نمی تواند جای او را.”

ریگال ارتفاعات کلیسای باپتیست در Dartmouth, N. S. ارسال شده در مورد Sey Cowbrough مرگ در Facebook پست در اوایل صبح روز پنج شنبه.

“ما خانواده کلیسا دهکدهای از دست یک زن فوق العاده” این پست بخوانید. “دعاهای ما با خانواده او و همه کسانی که عزیزان از دست رفته در این حادثه غم انگیز.”

کلیسا نیز مشترک دو عکس از Sey Cowbrough. در او دیده می شود نواختن نی انبان در طول یک روز یادبود مراسم در دارتموث در سال گذشته است. دیگر عکس را نشان می دهد Sey Cowbrough روی HMCS فردریکتون که او فرستاده شده به کلیسا به آنها نشان می دهد که در آن او بود و هزینه های قرنطینه در طول بیماری همه گیر.

روز پنجشنبه نخست وزیر, Kyriakos Mitsotakis ابراز تسلیت خود را در مورد این حادثه.

“من از ابراز غم و اندوه من بیش از این سقوط کانادا هلیکوپتر در دریای ایونی شب گذشته گفت: در روز پنج شنبه.

Mitsotakis اضافه شده است که او در نظر گرفته شده برای تماس با نخست وزیر جاستین ترودو در روز بعد به گسترش همدردی خود را.

با فایل های از CTV News’ میشل بویر CTVNews.ca بن عموزاده و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net