خواهر و بشردوستانه درخواست تجدید نظر به دولت برای خالده انتشار

پس از بازدید او در BSMMU بیمارستان در داکا در شنبه خواهرش Selima اسلام گفت: خالده وضعیت آنقدر بد بود که او حتی نمی تواند صحبت می کنند به دلیل مشکل در تنفس.

“ما در حال گفتن دولت را به حساب بهداشت و درمان خود مشکل تنفسی و سنی است. آنها باید آزادی او و یا او را به قید وثیقه به دلایل بشر دوستانه” Selima به رسانه ها گفت.

“ما فقط یک تقاضا است که او آزادی بی قید و شرط” او گفت:.

74 ساله نخست وزیر سابق نمی شوی حتی برای پنج دقیقه با توجه به خواهر.

او دست چپ خم و راست خم شد و همچنین Selima گفت.

“او استفراغ هر زمان که او می خورد. او همچنین دارای تب و بدن درد. او به فوریت نیاز به درمان پزشکی پیشرفته. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او داده نشده است درمان های پیشرفته در حال حاضر,” او گفت:.

خالده شده است در یک کابین Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان دانشگاه علوم پزشکی, خدمت, در مجموع از 17 سال در دو پيوند موارد زیر از زندان به مقامات نظارت از ماه آوریل سال گذشته است.

مقامات نقل مکان کرد و او را به بیمارستان زمانی که دادگاه عالی دستور داد او را برای درمان بیماری سرزنش توسط BNP در خود حبس برای 11 ماه گذشته در زندان در Nazimuddin جاده و “عدم مراقبت”.

Selima گفت: من برای ثبت دادخواست با BSMMU معاونت خالده را بی قید و شرط آزاد کند.

“او در همان بیماری که با او آمده بود اینجا. او قادر به راه رفتن که در آن زمان. در حال حاضر او نمی تواند ایستاده حتی برای پنج دقیقه. درمان توسط پزشکان در اینجا نیست کمک به سلامت خود را بهبود بخشد. او نیاز به درمان های پیشرفته برای بازیابی” Selima گفت.

او همچنین از مردم خواست به دعا برای BNP رئیس بازیابی سریع.

علاوه بر Selima را شمیم Eskander همسر کنیز علي پسر Avik Eskander, Tarique رحمان خواهر در قانون Shaheena علی خان کل و عرفات رحمان کوکو را در Mukrema رضا رفت و به دیدار با خالده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید