پس از ضبط آن coronavirus مورد Jan. 23 مرفه شهر-دولت دقت ترسیم تماس نزدیک از هر آلوده بیمار در حالی که نگه داشتن یک حس عادی در خیابان های آن. مرزهای شد بسته به جمعیت به احتمال زیاد برای انجام این انتقال اگر چه کسب و کار باز ماند. کافی آزمایش و درمان بودند به صورت رایگان برای ساکنان.

اما در طول چند روز گذشته در سنگاپور coronavirus caseload بیش از دو برابر شده و با بیش از 8000 مورد تایید و از دوشنبه به بالاترین سطح در جنوب شرقی آسیا. بسیاری از عفونت های جدید در خوابگاه شلوغ که در آن کارگران مهاجر زندگی می کنند خسته شده اید توسط بسیاری از کشور غنی تر ساکنان و معلوم دولت خود را.

گسترش coronavirus در این مرتب شهرستان دولت نشان می دهد که ممکن است آن را دشوار برای ایالات متحده و اروپا و بقیه جهان برای بازگشت به راه آنها در هر زمان به زودی حتی زمانی که ویروسی منحنی به نظر می رسد که مسطح است. اگر چه کشورها می توانند از نزدیک پیگیری مخاطبین سعی کنید به نگه داشتن یک شیوع در خلیج به عنوان سنگاپور انجام coronavirus مشمئز کننده است و کشتن و با گذشت هر روز ترک دانشمندان و رهبران سیاسی مسابقه برای گرفتن با آن سرعت بی امان و خطرات جدید.

اگر هر چیزی, این دادگاه ها از این به شدت شهری بیش از حد بین المللی کشور اشاره در آینده جهانی است که در آن سفر تابو است مرزها بسته قرنطينه تحمل و صنایع مانند صنعت گردشگری و سرگرمی در حال ضرب و شتم. مراسم عروسی و مجالس ترحیم و فارغ التحصیلی احزاب باید صبر کنید. جمعیت های آسیب پذیر مانند مهاجران نمی توان نادیده گرفت.

“ما نیز بیشتر و بیشتر جدید انطباق عادی” گفت: Josip ماشین, یک متخصص در جمعیت علوم بهداشتی در Nanyang فن آوری دانشگاه در سنگاپور است. “این است که به احتمال زیاد در آینده برای 18 ماه آینده حداقل این که در پیش بینی زمان برای ایجاد اولین واکسن موجود در مقیاس.”

با موارد تکثیر سنگاپور رها استراتژی خود را حفظ صورت ظاهر از زندگی عادی است. مدارس بسته شد در آوریل 8 و ساکنان در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک ، صدها هزار نفر از کارگران خارجی شده اند قرنطینه در خود تنگ و چهارم با تست در میان آنها تبدیل کردن صدها نفر از موارد جدید در روز.

“من خیلی می ترسم البته” منیر گفت: یک کارگر از بنگلادش که مجاز به ترک خوابگاه با وجود نیاز به مراقبت های پزشکی. او کاهش یافته است به نام و نام خانوادگی زیرا کارفرمای خود بود و نه مجاز و او را به صحبت با مطبوعات است. “وجود دارد COVID و ما نمی توانیم ترک کنند.”

FILE -- Little traffic was using the causeway connecting Singapore and Johor Bahru, Malaysia, March 18, 2020. Singapore’s coronavirus caseload has more than doubled in the past few days, with more than 8,000 cases confirmed as of Monday, April 20, 2020, the highest in Southeast Asia. (Ore Huiying/The New York Times)

فایل — کمی ترافیک بود با استفاده از جاده اتصال سنگاپور و جوهور بهرو, مالزی, مارس 18 سال 2020 است. سنگاپور coronavirus caseload بیش از دو برابر شده و در چند روز گذشته با بیش از 8000 مورد تایید و از دوشنبه, مارس 20, 2020, بالاترین در جنوب شرقی آسیا. (سنگ Huiying/نیویورک تایمز)

برای همه از سنگاپور شهرت به عنوان یک باغ شهر-دولت است که در تبعید زباله و کشت بسیار تحصیل کرده و نیروی کار فشرده کشور جزیره به مدت طولانی وابسته بیش از 1 میلیون دستمزد پایین کارگران برای ساخت آن آسمان خراش ها, mop طبقه های خود را و عمل خود را شلوغ پورت. اما این مهاجران خارجی که شانس کمی برای دستیابی به آموزش شهروندی شده اند در سمت چپ در خارج از کشور شبکه امنیت اجتماعی حتی اگر یک قایق از مقررات تضمین حداقل شرایط محیط کار و پوشش مراقبت های بهداشتی.

گروه ثابت عمده نقطه کور در coronavirus همه گیر افشای کاملا متفاوت تجارب غنی مهاجران و فقیر آنهایی که در یک شهر-دولت که در آن 40 درصد از ساکنان خارجی به دنیا آمد.

در حالی که ورود در سنگاپور آب و هوا-کنترل فرودگاه با آن باغ پروانه و orchid نمایش بودند از نزدیک تحت نظارت برای coronavirus سرایت پخش شد در دولت-ساخته شده خوابگاه شلوغ با 200,000 کارگران خارجی که عمدتا از جنوب آسیا و چین است.

اولین دستمزد پایین کارگران خارجی آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه فوریه و خود را در تماس نزدیک بودند قرنطینه و آزمایش به گفته مقامات سنگاپوری.

در حال حاضر ده ها تن از خوابگاه و لژ رنج می برند از شیوع بیماری. خوشه هایی از عفونت نیز ظهور در سایت های ساخت و ساز و یک پارک صنعتی. روز دوشنبه در سنگاپور ثبت شده 1,426 موارد جدید بیشتر به تست مهاجران رکورد پرش در یک کشور که از یک ماه پیش تا به حال حدود 300 کل موارد.

مقامات سنگاپوری به نظر می رسد موفق به طور کامل درک infectiousness ویروس. بسیاری از موارد خفیف یا بدون علامت و هیچ کدام تا کنون مورد نیاز مراقبت ويژه با توجه به دولت شاید در توضیح دلیل این گسترش در میان خارجی-کارگر جمعیت نمی شد زودتر گرفتار.

بسته بندی شده با 20 کارگر در یک خفقان اتاق این خارجی-کارگر خوابگاه شده اند سایت از شیوع بیماری های قبلی از بیماری ها مانند سل است. ساکنان شکایت هجوم حشرات و لوله کشی گلایه. سه کارگر گفت: اتاق خود را به حال شده است ضد عفونی در پی coronavirus با وجود وعده داده است که شرایط را بهبود بخشد.

Khaw مزیت Wan سنگاپور حمل و نقل گفت: در Facebook پست جمعه که خارجی کارگران ساختمانی بودند “بالا توجه است.”

“من می دانم که ما کارگران خارجی در حال سپاسگزار از تلاش” او گفت:. “آنها می دانند که آنها امن تر در سنگاپور در حال حاضر نسبت به جاهای دیگر و حتی در خانه.”

از آنجا که اکثر بیماران جدید مرتبط به خوشه شناخته شده از عفونت بسیاری از آنها در میان مهاجران اپیدیولوژی امیدوار هستند که این مستند کمک خواهد کرد اهلی محلی انتقال است. تا کنون 11 نفر فوت کرده اند در سنگاپور از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus نسبتا پایین مرگ و میر. بیمارستان ها نه ضعف.

در یک ویدئو آدرس مارس 10, تحویل در سه زبان برای جزیره قومیتی جمعیت نخست وزیر Lee Hsien Loong به دادگاه تجدید نظر برای حس مسئولیت اجتماعی.

“این فقط طول می کشد چند نفر به اجازه پایین گارد خود و ویروس را از طریق لغزش,” او گفت:. “ما باید هر کس را به بازی بخشی خود را.”

کشورهای دیگر که موفق به محدود کردن بیماری همه گیر در درون مرزهای خود را نیز در مبارزه با عود. چین گزارش داد که سربازان ارتش در وارد عفونت در حالی که افزایش آزمایش کشف بیشتر موارد در ژاپن است.

“واقعیت این است که آمریکایی ها و اروپایی ها را همان مسائل هم گفت:” تئو Yik یانگ رئیس اره Swee Hock دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه ملی سنگاپور است. “من اقتصاددان دوستان ممکن است شبیه به این, اما اگر تجارت و فعالیت های اقتصادی شد و مردم شروع به حرکت بدون اقدامات کافی وجود خواهد داشت پس از آن امواج از عفونت است.”

مقامات سنگاپوری استرس است که پس از انتقال محلی کنترل می شود — دولت قادر به ردیابی تا 4000 مخاطبین از بیماران هر روز — برخی از صورت ظاهر از حالت عادی باید بازگشت به کشور را آراسته خیابان. مدارس باید قادر به بازگشایی مبهوت با برنامه. محلی تولید می recommence و کالا و خدمات اگر نه مردم می توانند دوباره به جریان.

اما برای یک کشور که در آن هر پرواز بین المللی است که توانایی یک ویروس را به جهانی سفر و تجارت متوقف باقی مانده است یک شوک است.

دانیل دیوید 36 به طور معمول واردات هویج کودک از استرالیا و کلم بروکسل از هلند به تامین هتل و رستوران و پذیرایی. او در حال حاضر تعقیب مشتریان که بسته اند تا مغازه و ناپدید شد و بدون او پرداخت. زندگی تبدیل شده است hyperlocal.

“ما مورد استفاده قرار گیرد برای گرفتن همه چیز از سراسر جهان و مخلوط کردن آن را” دیوید گفت. “ما باید برای دریافت استفاده می شود به انجام خود ما چیز است.”

در آخرین هفته از ماه مارس تردد مسافر از فرودگاه Changi که از آن بیش از 100 شرکت های هواپیمایی پس از پرواز از سنگاپور به حدود 400 شهرستانها در سراسر جهان کاهش یافت و 98 درصد از سال قبل است. Ridership از حمل و نقل عمومی کاهش یافته است بیش از 70 درصد در هفته گذشته.

به عنوان بازدید کننده از چین آورده ویروس به سنگاپور در ماه ژانویه مقامات سنگاپوری به سرعت پرواز ممنوع از مناطق آسیب دیده. به پلیس کمک کرد پیدا کردن تماس نزدیک از کسانی که تست مثبت است. مردم از بازگشت از تعطیلات اسکی در اروپا یا jaunts به نیویورک نشسته خود را قرنطينه در هتل های فانتزی.

زمانی که موج دوم وارداتی از موارد به نظر می رسد از اروپا و آمریکای شمالی در سنگاپور ممنوع همه کوتاه مدت بازدید کنندگان خارجی است. هر کسی که بازگشت به جزیره دستخوش اجباری قرنطینه. برای بیش از یک هفته در حال حاضر شده است وجود دارد تنها یک وارداتی مورد کوروناویروس.

FILE -- Supertree Grove, a popular Singapore park, was almost empty March 19, 2020. Singapore’s coronavirus caseload has more than doubled in the past few days, with more than 8,000 cases confirmed as of Monday, April 20, 2020, the highest in Southeast Asia. (Ore Huiying/The New York Times)

فایل — Supertree گرو محبوب سنگاپور پارک تقریبا خالی مارس 19 سال 2020 است. سنگاپور coronavirus caseload بیش از دو برابر شده و در چند روز گذشته با بیش از 8000 مورد تایید و از دوشنبه, مارس 20, 2020, بالاترین در جنوب شرقی آسیا. (سنگ Huiying/نیویورک تایمز)

اما گسترش سریع این ویروس در میان کارگران خارجی بود روشن مرور در دقیق بیماری همه گیر برنامه ریزی شد که تقویت و پس از سنگاپور ضربه سخت بود این ویروس باعث سندرم حاد تنفسی در سال 2003.

“ما شده است هشدار برای سال های سال است که این تراکم خوابگاه ها در معرض خطر از آتش و یا ویروسی انتقال گفت:” الکس, Au, معاون رئیس جمهور از گذرا کارگران تعداد بیش از حد یک مهاجر گروه حقوق. “انتخاب ما به عنوان یک جامعه به جلو بروید با زندگی که در شرایط مخاطره آمیز گره برای عفونت, چرا که آن را نگه داشته و هزینه های پایین.”

در سراسر جهان مردم در فضاهای زندگی مشترک دچار فراری گسترش از خانه های سالمندان و زندان به کشتی های کروز و هواپیماهای حامل.

کار کارشناسان در سنگاپور گفت که quarantining سالم کارگران با بیمار آنهایی که در چند هفته گذشته تا به حال احتمالا شتاب عفونت. برخی از کسانی که تست منفی در حال حاضر جدا شده از بیمار برای جلوگیری از خوابگاه ویروسی شدن ظروف پتری.

“باید استانداردهای کارگر خارجی خوابگاه بود مطرح شده است ؟” نوشت: ژوزفین تئو وزیر نیروی انسانی در Facebook post. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من پاسخ” بله.””

دهها هزار نفر از سنگاپور را اهدا صندوق رفاه کارگران مهاجر. انتظار این است که دولت ارائه خواهد شد و در آن نذر برای درمان کارگران خارجی بهتر است.

در حال حاضر, هر چند این کشور هنوز از وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر را حمله به برخی از مهمترین و بیدفاع مردم در این جزیره است.

روز دوشنبه در سنگاپور تحمیل 14 روز اقامت در خانه سفارش در مورد 180,000 خارجی کارگران ساختمانی و خانواده خود را. گروه های حقوق بشر نگرانی در مورد چگونه برخی از کارگران که در خارج از دولت چهارم را دریافت مواد غذایی است.

محدود به اتاق خود را در یک دولت خوابگاه که در آن صدها نفر از کارگران خارجی آلوده شده اند coronavirus منیر گفت که او تا به حال یک آرزو.

“من می خواهم به خانه بروم” او گفت:.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im