سنگاپور افزایش ویروس هشدار به سارس سطح جرقه وحشت خرید

به عنوان سنگاپور آلوده شمارش آمار 33, سطح هشدار مطرح شد به رنگ نارنجی – سطح رسیده در سال 2003 سندرم حاد تنفسی شیوع و 2009 آنفلوانزای H1N1 است که نشان می دهد این ویروس شدید عبور می کند و به راحتی بین افراد.

با این بیماری احیای خاطرات سارس که به کشته شدن بیش از 30 نفر در سنگاپور و صدها نفر در سراسر جهان خریداران شروع به پاکسازی قفسه کاغذ توالت فرنگی و برنج و تشکیل صف های طولانی در سوپر مارکت ها در سراسر جزیره در شب جمعه, فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد.

“من درک می کنم که مردم نگران هستند پس از اعلام این بعد از ظهر. ما باید…نه ذخیره کردن اقلام بی ارزش. این ایجاد خواهد شد بی هراس و سودمند به وضعیت در دست” تجارت وزیر چان چون آواز گفت: در Facebook پست در مورد وحشت از خرید.

سنگاپور بالاترین سطح هشدار قرمز است که نشان می دهد این ویروس در حال گسترش است و به طور گسترده ای می تواند منجر به اختلال عمده مانند بسته شدن مدارس.

“به عنوان وجود دارد در حال حاضر چند محلی موارد بدون هر گونه لینک به موارد قبلی و یا سفر تاریخچه به چین, ما پا کرده اند تا ما ارزیابی ریسک” وزارت بهداشت گفت: اعلام جدید نارنجی سطح هشدار در روز جمعه.

همچنین گفت: شرکت باید آماده به صورت “گسترده جامعه انتقال” و توصیه می شود که غیر ضروری حوادث در مقیاس بزرگ باید به تعویق افتاده و یا لغو.

این نمایشگاه هوایی سنگاپور را پیش بروید هفته آینده اگر چه برگزارکنندگان ممکن است محدود کردن بازدید کننده های عمومی آن اضافه شده است.

از موارد جدید گزارش روز جمعه یک معلم بود و مقامات گفت: تمام دانش آموزان و کارکنان که تا به حال در تماس با او را به صرف دو هفته در خانه.

یک مرد نیز قرارداد coronavirus پس از سفر به یک جلسه کسب و کار در سنگاپور است که مربوط به موارد در شهر-دولت مالزی و کره جنوبی, وزارت بهداشت رسمی کنت Mak گفت.

Mak گفته بود هنوز شناسایی منبع عفونت در این نشست بیش از 100 نفر از کارکنان از این unnamed شرکت در گراند هتل هایت در اواسط ژانویه.

با شواهد محلی انتقال در سنگاپور و نصب افراد در ظاهر به هیچ شانس.

“مردم هنوز مطمئن شوید که چه مطرح ویروس هشدار به این معنی و برداشت مواد غذایی و سایر ملزومات. وجود دارد تا حدودی از هیستری جمعی” گفت: 45 سال tech اجرایی که گفت که او صرف بیش از یک ساعت به پوشش در خارج از محله فروشگاه های مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>