39 سال کار کرده بود در هوا و فضا Seletar ارتفاعات همان محل که در آن یکی دیگر از بنگلادش داشت ویروس, The Straits Times گزارش به نقل از وزارت بهداشت در روز سه شنبه.

هر دو را همان محل با توجه به گزارش.

سنگاپور گزارش داد دو coronavirus موارد از جمله بنگلادش روز سه شنبه.

دیگر جدید کروناویروس بیمار 35 ساله سنگاپوری اقامت دائم زندگی در جوهور بارو که با این نسخهها کار در استراحتگاه World Sentosa, کازینو, The Straits Times گفت.

هیچ یک از آنها تا به حال سفر به چین که در آن مرگ و میر در این بیماری همه گیر در حال عبور از 1000.

هفت نفر از این بیماران هنوز در بیمارستان باقی می ماند و در شرایط بحرانی و در واحد مراقبت های ویژه این روزنامه به نقل از وزارت. نه دیگران منتشر شده است پس از بهبودی.

آخرین بنگلادش ملی شده اند آلوده به ویروس سنگاپور دارنده اجازه کار.

او نشانههای گزارش شده در فوریه 6, رفت به پزشک عمومی روز بعد و به مرکز ملی بیماری های عفونی در روز دوشنبه.

قبل از اینکه در بیمارستان بستری او به حال خود باقی ماندند اجاره آپارتمان در Veerasamy جاده ها است.

او در همان محل به عنوان 39 ساله ملی بنگلادش که تا به حال بازدید مصطفی مرکز در هند قبل از اینکه به بیمارستان منتقل شد و کسی که ماند در لئو خوابگاه در کاکی بوکیت.

این وزارتخانه گفت که آن را شناسایی کرده 1,124 تماس نزدیک از ظهر روز سه شنبه.

از 1,021 که هنوز در سنگاپور 989 شده اند تماس گرفته و در حال قرنطینه و یا جدا شده است. تلاش های مداوم برای تماس با باقی مانده 32 تماس نزدیک.

چند خوشه از بیماران اعتقاد به آلوده شده اند از طریق محلی انتقال پدید آمده اند پس از اولین مورد از coronavirus در سنگاپور تایید شد در Jan 23.

مالزی و کره جنوبی و بریتانیا گزارش داده اند که بیمارانی که اعتقاد به قرارداد این ویروس در یک کسب و کار بین المللی کنفرانس در گرند هایت سنگاپور هتل از Jan 20 تا 22 با حضور بیش از 100 نفر است.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که این کار با سلامت وزارتخانه از کشورهای مرتبط به بررسی این حادثه است.

سنگاپور مطرح شده در آن شیوع بیماری های سطح پاسخ به نارنجی در Feb 7 عنوان coronavirus گسترش بیشتر در داخل کشور با جدید بیشتر موارد با منشا ناشناخته در بر داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو