مانند گذشته چهار مورد آخرین بنگلادش بیمار مشغول به کار بود در هوا و فضا Seletar ارتفاعات ساخت و ساز سایت سنگاپور وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

26 ساله بنگلادش ملی سنگاپور کار تصویب دارنده تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخ به چین, با توجه به وزارت.

کار ساخت و ساز در این سایت برای گسترش هوافضا سازنده بمب افکن حمل و نقل هوایی, امکانات, The Straits Times گزارش شده است.

این روزنامه در Feb 12 آن “می داند که دو کارگر درگیر هستند در هر پروژه مربوط به نمایشگاه هوایی سنگاپور و یا بمب افکن را عملیات دیگر در سنگاپور”.

در پاسخ به سوال یک سخنگوی Boustead پروژه های است که نظارت بر این پروژه در سایت گفت که هر دو کارگران کارمندان یک sub-contractor, The Straits Times گزارش شده است.

علاوه بر quarantining تماس نزدیک از coronavirus بیماران و غربالگری کارکنان Boustead پروژه به حالت تعلیق در تمام جلسات جمعی در شرکت worksites.

“پس از اولین مورد تایید شده بود و ما در گزارش پروژه سایت ما انجام کامل ضد عفونی از کار مناطقی که اولین مورد تایید شده بوده است و در حال انجام این کار برای کار در مناطق که در آن دوم مورد تایید شده بوده است” این روزنامه به نقل از Boustead پروژه سخنگوی عنوان کرد و گفت.

یک سخنگوی بمب افکن گفت: این شرکت مشغول به کار بود از نزدیک با محلی مقامات بهداشتی تا اطمینان حاصل شود که لازم است سلامت پروتکل ها به دنبال, با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو