خطوط هوایی سنگاپور آخرین عظیم نجات در میان coronavirus بحران

آن است که تنها بزرگترین تامین مالی بسته اعلام شده توسط یک شرکت هواپیمایی پس از تقاضا سقوط به دلیل همه گیر وادار حامل در سراسر جهان به زمین هواپیما قرار دادن کارکنان در مرخصی بدون حقوق و تقلا برای جمع آوری پول بیشتر برای اطمینان از بقای خود است.

خطوط هوایی سنگاپور’ اکثریت سهامداران دولت-صندوق Temasek Holdings گفت: این امر تعهد فروش سهام و اوراق قرضه قابل تبدیل به S 15 میلیارد دلار است. سنگاپور بزرگترین بانک DBS Group Holdings Ltd ارائه S 4 میلیارد دلار وام.

“این معامله نه تنها جزر و مد SIA (Singapore Airlines) بیش از یک کوتاه مدت مالی و نقدینگی چالش خواهد شد اما موقعیت آن را برای رشد فراتر از همه گیر” Temasek بین المللی اجرایی Dilhan پیلی Sandrasegara گفت. “تحویل نسل جدید هواپیما در طول چند سال آینده ارائه خواهد شد بهتر سوخت و بازده و همچنین دیدار با آن ظرفیت توسعه استراتژی.”

در حال حاضر شرکت هواپیمایی یک مشتری مهم برای ایرباس SE و بوئینگ شرکت با کاهش ظرفیت 96% و مبتنی تقریبا تمام ناوگان پس از دولت سنگاپور ممنوع خارجی حمل و نقل مسافران حیاتی hub carrier.

برخی دیگر از نظر مالی قوی حامل نیز بانکی در بازگشت به عادی تر بار پس از همه گیر شده است مانند استرالیا هواپیمایی کوانتاس با مسئولیت محدود است که در ادامه با هزینه قصد دارد به بازسازی داخلی از ناوگان خود را از 12 مبتنی A380 superjumbos.

دیگران از جمله Air New Zealand Ltd و ویرجین استرالیا Holdings Ltd, هشدار داده اند, آنها انتظار دارند به حامل های کوچکتر در آینده است.

کره جنوبی و کم هزینه حامل Eastar را آغاز کرده است بازگشت برخی از آن بوئینگ 737 هواپیما به lessors در حالی که خطوط هوایی جنوب غربی شرکت گفت: این امر در نظر گرفتن اقدامات برای کاهش این شرکت در اندازه اگر مسافر ترافیک باقی مانده است به طور قابل توجهی پایین تر از شش ماه از در حال حاضر.

نزدیک به یک سوم از جمعیت هواپیما در ناوگان است که در حال حاضر در ذخیره سازی داده های ارائه دهنده Cirium گفت.

نبرد برای بقا

برندان Sobie مستقل هوانوردی تحلیلگر گفت: عادی تجاری ترتیبات تامین مالی مانند خطوط اعتباری و یا فروش و leaseback از هواپیما بودند بعید است به اندازه کافی برای کمک به بسیاری از خطوط هوایی زنده ماندن از بحران و رشد پس از آن.

“هنگامی که این شرکت های هواپیمایی افزایش نقدی خصوصی آنها نمی خواهد به نوعی از نظر خطوط هوایی سنگاپور از Temasek” او به رویترز گفت.

“آنها ممکن است قادر به دریافت پول نقد برای پرداخت صورتحساب مانند اجاره ماهانه صورتحساب در یک زمان تقریبا هیچ درآمد اما بعد از آن در هزینه های سرمایه بسیار بالا و در حد آنچه آنها انجام می دهد” Sobie گفت. “است که به نوبه خود کاهش می یابد و پتانسیل بهبود حمل و نقل هوایی در برخی از بازارها است.”

فرودگاه ترافیک در 12 عمده هاب در منطقه آسیا و اقیانوسیه سقوط 80 درصد به طور متوسط در هفته دوم ماه مارس در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شورای فرودگاه بین المللی آسیا-اقیانوسیه گفت: در روز جمعه به عنوان آن را به نام دولت اقدامات امداد برای فرودگاه اپراتورهای.

خطوط هوایی ایالات متحده در حال آماده سازی به شیر دولت تا 25 میلیارد دلار در کمک های مالی برای پوشش حقوق و دستمزد و حتی پس از دولت هشدار داد ممکن است سهام در بورس برای نجات وجوه مردم آشنا با این موضوع گفت.

پس از ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب هواپیمایی نجات رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های آن در اوایل روز جمعه شرکت های هواپیمایی برای دریافت پرداخت های اولیه در عرض 10 روز.

قانونگذاران اروپایی به شدت مورد توافق در روز پنج شنبه به حالت تعلیق تا زمانی Oct. 24 یک قاعده الزام شرکت های هواپیمایی به استفاده از حداقل 80% از پرواز خود اسلات برای نگه داشتن آنها را در سال بعد.

چین که شده است نشان دادن برخی از نشانه های اولیه از بهبود در ظرفیت پرواز در روز پنج شنبه دستور داد شرکت های هواپیمایی به شدت کاهش تعداد پروازها در داخل و خارج از کشور را از نگرانی که آلوده مسافران از خارج از کشور می تواند دوباره شیوع کروناویروس که فلج کشور برای دو ماه.

عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین (CAAC) در گفت و گو با کارگردان چینی شرکت های هواپیمایی برای حفظ تنها یک مسیر برای هر کشور و محدود کردن تعداد پروازها به یک در هفته, موثر, مارس 29.

CAAC همچنین دستور داد خطوط هوایی خارجی به کاهش پروازهای بین المللی به چین به یکی در هر هفته و تنها کار یک مسیر به کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو