پیاده رو Labs’ هوشمند-برنامه های شهرستان برای تورنتو مرده اند. چه بعدی ؟

در مارس 7, گوگل شرکت پیاده رو Labs اعلام کرده بود که خروج از آن با همکاری اسکله تورنتو و برنامه های خود را برای ایجاد یک smart-شهر محله به نام زمین اطراف بارانداز.

انتشار — نسبت داده شده توسط پیاده رو Labs مدیر عامل Daniel L. Doctoroff به “بی سابقه اقتصادی عدم قطعیت” تولید شده توسط جریان COVID-19 pandemic — به ارمغان می آورد به یکی از عجیب ترین و بد درک سیاست افتضاحات ما تا کنون در سراسر آمده است.

آن سخت است برای مبالغه است به حدی که کل زمین اطراف بارانداز توسعه بود و نه فقط یک ظرف غذا اما آشکار ظروف سرباز یا مسافر. این بود که چند میلیارد-دلار معامله بین زمین-آژانس توسعه با هیچ تجربه قبلی با بنیادی هوشمند-شهرستان مسائل مانند اطلاعات و مالکیت معنوی و یک شرکت با تکنولوژی ایجاد شده در سال 2015 با سابقه در توسعه شهری است.


ادامه مطلب: فدرال رهبران باید در صورت سوال سخت در مورد تورنتو هوشمند-شهر پروژه


ساخته شده بر روی داده ها و پنهان کاری

شهرهای هوشمند ساخته شده در داده و در عین حال اسکله تورنتو و پیاده رو Labs ثابت بسیار تمایلی به حتی بحث در مورد داده های اداره مسائل مربوط به تقریبا یک سال به همکاری خود. حتی اگر پیاده رو Labs اصلی اگر نه تنها مزیت رقابتی است که آن را وابسته به گوگل جهان را از پیش برجسته شرکت داده.

و هنگامی که آن زمان برای تولید یک طرح پیاده رو Labs به جای تحویل یک ماموریت-بیش از ایده های پرتاب با هم در یک, براق, چهار-حجم 1,500-صفحه فروش بروشور.

زمین اطراف بارانداز پروژه شامل بیش از دو میلیون متر مربع از developable فضا و چهار هکتار از فضای عمومی است. (پیاده رو Labs)

این یک پروژه کفن در پنهان کاری فرا گرفته در رسوایی های حکومت سبک است که می تواند بسیاری خیرخواهی بود به عنوان “ساخت آن را در پرواز است.”

اهمیت خروج

زمین اطراف بارانداز افتضاح مسائل برای همه کانادایی ها در دو جهات مهم است.

اول کانادا توسعه نیافته اطلاعات حکومت چارچوب را به معنای که اسکله تورنتو زمین-آژانس توسعه جدا شده از مستقیم مسئوليت را به حال قدرت به شکل بعدی و مهم کانادا اطلاعات حکومت قوانین و مقررات.

دوم پیاده رو Labs حضور در تورنتو را به طور موثر متعهد کانادا به دیجیتال اقتصادی-توسعه چارچوب سیاست محور در یک واحد خارجی شرکت داده. کانادا سیاست گذاران شده اند که تحت فشار زیادی برای تنظیم در بهترین منافع گوگل به جای کانادایی و کانادا شرکت فنی. در حالی که این ذهنیت خوبی کار می کرد برای کانادا در ساختمان تولید پایه اقتصاد مبتنی بر لمس از جمله اطلاعات و مالکیت معنوی کار نمی کند به همان شیوه.

درس را برای پروژه های آینده

حتی در شکست زمین اطراف بارانداز می توانید با ما آموزش درس های در مورد چگونه به مقابله با تعداد فزاینده ای از پروژه های که داده ها و یا مالکیت معنوی قطعات. ما باید از این فرصت به طراحی دیجیتال زیرساخت سیاست های است که کمک خواهد کرد برای ما خوب بودن. برخی از مهم ترین درس (تهیه شده با ما همکار دانشمند علوم سیاسی Zachary اسپایسر) عبارتند از:

سیاست گذاران باید به اطلاعات و مالکیت معنوی به طور جدی. داده های مورد استفاده برای تعیین همه چیز را از جریان ترافیک به دسترسی به رفاه. آن است که از لحاظ اقتصادی ارزشمند در خود و برای خود به عنوان مالکیت معنوی.

نمی توان سیاست با یک فروشنده. اسکله تورنتو گناه اصلی در مارس آن سال 2017 درخواست برای پیشنهاد بود برای به اشتراک گذاشتن سیاست تنظیم در مسایل مهم مانند اطلاعات و مالکیت معنوی با یک شرکت خصوصی است. این فقط یک مشکل عمومی برای پاسخگویی اما می تواند منجر به اساسی تضاد منافع وقتی که می آید به تصمیم گیری که باید کنترل داده ها و آنچه که باید با آن انجام می شود.


ادامه مطلب: چه زمین اطراف بارانداز به ما آموخته است در مورد شهرهای هوشمند و دیتا حکومت


توسعه اطلاعات و مالکیت معنوی چارچوب قبل از ورود به مشارکت با اشخاص خصوصی. اسکله تورنتو عمده دیگر خطا نمی شد درک اهمیت اطلاعات و مالکیت معنوی در آغاز. در یک اقتصاد مبتنی بر دانش و جامعه اطلاعات حکومت یک مسئله اساسی موثر بر توسعه اقتصادی و اساسی حقوق بشر است. دولت ها باید سیاست هایی برای مقابله با این موضوع و در حالی که وجود داشته اند برخی از حرکت در این جبهه ما محزون می خوانی پشت که در آن ما باید باشد.

توسعه تخصص دیجیتال در تمام سطوح دولت. در یک داغدار 2018 گزارش اسکله تورنتو, انتاریو حسابرس به طور کلی به این نتیجه رسیدند که نه اسکله تورنتو و استان انتاریو به حال این تخصص برای مقابله با smart-شهرستان مسائل. این تغییر در تمام سطوح. ما باید کسانی که درک کنند که چگونه اقتصاد دیجیتال متفاوت است از تولید اقتصاد مربوط به سیاست اجتماعی مسائل.

تجدید نظر در نقش خصوصی سیستم عامل است. شبیه به سیستم عامل در سایر مناطق پیاده رو Labs’ ایده های اساسی بود که به خودی خود ضروری برای ارائه خدمات عمومی. ما باید گسترده تر گفتگو در مورد مطلوبيت و زنده ماندن طولانی مدت از برای سود خصوصی سیستم عامل ارائه خدمات عمومی از سلامت و حمل و نقل به مسکن.

در نهایت توسعه شهری باید با شروع جامعه و جلوگیری از “فن آوری soultionism.” پیاده رو Labs شروع با یک مجموعه ای از cool tech که آنها در تلاش برای متقاعد کردن Torontonians آنها مورد نیاز است. در عوض شهرستانها نیاز به شروع به درخواست از ساکنان برای شناسایی نیازهای خود و سپس با در نظر گرفتن تمام گزینه های ممکن و بدون فرض کنید که پاسخ به هر مشکل شامل اطلاعات و تکنولوژی جدید است.


ادامه مطلب: شهرهای هوشمند: وعده ها و شکست آرمانی برنامه ریزی و فن آوری


توسعه آینده سیاست

دو سال به علاوه اسکله تورنتو صرف به دنبال این حماقت است در سمت چپ زمین اطراف بارانداز پروژه در خط شروع, اما وجود دارد هیچ دلیلی که چرا ما نمی توانیم با یادگیری از اشتباهات خود.

ما در حال حاضر این فرصت را به دقت توسعه هوشمند-شهر سیاست در مشاوره با کانادایی است که بهبود استاندارد زندگی و کیفیت زندگی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net