Shuvoo به بازی Bangabandhu در biopic نصرت Faria برداشت حسینه خواستند نقش

نصرت Faria بازی خواهد کرد شیخ حسینه خواستند در هند و بنگلادش تولید مشترک با توجه به اولیه و لیستی از بازیگران منتشر شده توسط بنگلادش فیلم شرکت توسعه و یا BFDC در روز سه شنبه.

پنجاه و بازیگران نام برده شده در لیست با نصرت Imrose Tisha به عنوان بزرگ شیخ Fazilatunnesa Mjib از Bangabandhu و Prarthana فردین Dighi به عنوان جوان Fazilatunnesa.

Raisul اسلام اسد را بازی مولانا عبدالحمید خان Bhashani در حالی که فردوس احمد بوده است برداشت برای نقش Tajuddin احمد Shahidul Alam Sachchu برای Sher-e-بنگلادش AK Fazlul Huq, Tauquir احمد برای حسین شهید Suhrawardy و فضل رحمان ببو برای Khandakar Mushtaque احمد.

فیلمبرداری شروع خواهد شد در BFDC در داکا در Mar 17, تولد سالگرد Bangabandhu است که 100 سال جاری است. بنگلادش گرفته شده در سال برنامههاي جشن به مناسبت.

دولت انتخاب شده بود فیلم هندی مدیر Shyam Benegal برای biopic. یکی دیگر از هندی Dayal Nihalani شده بود انتخاب به عنوان Shyam Benegal دستیار. Atul Tiwari و Shama زیدی نوشته اند فیلمنامه در حالی که Nitish روی کار خواهد کرد به عنوان مدیر هنری. Shyam دختر Piya Benegal خواهد بود که مدیر صحنه و لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de