بستن مرز و اجباری COVID-19 انزوا? ترودو می گوید هیچ چیز را از روی میز’

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال است که “چیزی را از روی میز” وقتی که می آید به اقدامات بیشتری برای مبارزه با گسترش COVID-19 همه گیر در کانادا مانند بستن مرز برای مسافران بین المللی است.

آن دو فرصت در حال بحث در یکشنبه زمانی که کابینه فدرال دارای نادر آخر هفته جلسه میان مداوم و همه گیر است که شاهد تعطیلی بسیاری از جنبه های جامعه کانادا در روزهای اخیر.

“ما گرفته ایم به برخی از اقدامات قوی و ما چیزی را از روی میز ما به دنبال روزانه در مراحل بعدی که ممکن است ما را یا نباید ما را و این گفتگوها ادامه” ترودو است که در انزوا در Rideau کلبه گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با CTV سوال دوره در روز یکشنبه.

سوال سختگیرانه تر مرز اقدامات برای محدود کردن و یا به طور کامل محدود کردن هر مسافرت های بین المللی به کانادا, آیا در فرودگاه بندر یا مرز زمینی عبور کرده متلاطم برای روز.

ترودو گفت که تا کنون شواهد نشان نداده نیاز به انجام این کار, اما که با توجه به نگرانی های مردم و “تغییر در وضعیت ایالات متحده” است که آن را می دهد دولت فدرال “چیز قابل توجهی در مورد فکر می کنم.”

اجباری خود انزوا میاد ؟

تا کنون دولت و برخی از مقامات بهداشت عمومی شده اند مشاوره کانادایی بازگشت به کانادا از هر مقصد بین المللی به آن را بر خود به خود منزوی برای 14 روز و خود برای نظارت بر علائم رمان coronavirus.

در حال حاضر ترودو می گوید اجباری اجرای 14 روز انزوا می تواند در آینده است.

“ما با توجه به همه چیز. وجود دارد هیچ چیز ما را گرفته اند از روی میز ما در بحث و گفتگو با کارشناسان بهداشت عمومی به نگاهی به آنچه که بهترین راه برای نگه داشتن کانادایی امن است. و در هر مرحله از راه ما و ما را به انجام همه چیز لازم برای حفظ کانادایی امن” او گفت: CTV سوال دوره میزبان اوان سلیمان.

اولین مورد از COVID-19 در کانادا تایید شده در Jan. 25, 2020, بعد مرد به مسافرت از ووهان, چین, تست مثبت برای coronavirus. مسافران از کشورهای دیگر نیز آزمایش مثبت است. از مارس 14, 2020, ویروس ساخته شده راه خود را از طریق 9 ولایت با 257 موارد گزارش شده است.

تغییرات آمدن به فرودگاه

بیش از آخر هفته گزارش شده است از فرودگاه شلوغ و محدود احتیاطی اطلاعات تحویل به کانادا از مسافران, بازگشت به خانه پس از وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین خواست کانادایی ها به خانه می آیند بلافاصله.

پرسید چرا هنوز اجباری غربالگری برای مسافران بین المللی از آمدن به کانادا و یا چرا وجود ندارد به نظر می رسد خود فاصله اقدامات صورت گرفته در فرودگاه ترودو گفت که اقدامات جدید در حال آمدن “در حال حاضر است.”

ترودو گفت که او با صحبت با مقامات امنیت عمومی و سازمان خدمات مرزی کانادا در این مورد. او گفت که به همین دلیل برای درمان های مختلف دیده می شود توسط کانادایی ها از بازگشت از برخی از مکان های که شناخته نمی رمان coronavirus نقاط شده است در مورد اولویت بندی منابع است.

“ما نیاز ما به مقامات بهداشت عمومی… متمرکز در جوامع و پشتیبانی که آنها در حال انجام در بیمارستان. در فرودگاه ها لزوما بهترین چیز وجود دارد اما بیشتر اقدامات ما به دنبال در” ترودو گفت: با استناد به تعیین برخی فرودگاه است که مجاز به مسافران بین المللی به عنوان مثال.

“بنابراین ما می توانیم بهتر از منابع آنها را به فرایند مسافران راه حق” ترودو گفت.

بدون آزمون ؟ نمی خواهید به استفاده از یک کیت

ترودو در حال حاضر چند روز به 14 روز خود انزوا در کنار خانواده اش پس از همسرش سوفی آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه پس از بازگشت از سفر به انگلستان

او گفت که خانواده اش است “خوب” و این که او و سه فرزندش را “مطلقا هیچ علائم” هر چند سوفی یک سردرد است و “احساس کمی زیر آب و هوا, اما آن است که نه بدتر از آنچه که بود بد سرد است.”

پرسید چرا ترودو تست شده است برای این ویروس به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از آمدن به تماس با یک فرد که تست مثبت ترودو گفت که او را به گرفتن مشاوره از مقامات بهداشت عمومی است که آن را “ارزشمند نیست برای تست کسی است که با نشان دادن علائم است.”

“آن را ارزشمند برای تست کسی است که بروز علائم ، اگر آن را به عقب می آیند منفی آن هر چیزی معنی نیست که چون من در انزوا در حال حاضر و نیاز به باقی می ماند در انزوا. و که با استفاده از یک کیت تست که بهتر خواهد بود مناسب برای کسی که در حال نشان دادن علائم که باید آزمایش” ترودو گفت.

کمک مالی بیشتر در آینده

پرسید که چه بدترین سناریو مورد کانادا در حال آماده سازی برای ترودو گفت که در حال انجام مقدمات برای “تمام حالات” از پایین به “حداکثر گسترش” ویروس.

او گفت که او heartened به ببینید که چگونه به طور جدی برخی از کانادایی ها در حال بدست گرفتن مسئولیت خود را در “مسطح منحنی” و کاهش امکانات از گسترش این ویروس و قول داد که کمک بیشتری در حال آمدن است از دولت است.

هفته گذشته او نورد از $1 میلیارد بهداشتی و اقتصادی بسته بندی و به دنبال آن وزیر دارایی لایحه Morneau ارتکاب اضافی 10 میلیارد دلار در بودجه در دسترس ساخته شده برای کسب و کار که در حال نهفته اقتصادی تاثیر این ویروس و مصرف کنندگان تغییر عادات.

ترودو گفت که در حالی که هفته ها و ماه های آینده به احتمال زیاد خواهد شد را “چالش های واقعی” برای کانادایی ها “در اوایل هفته آینده” دولت او خواهد شد نورد از اقدامات مالی برای حمایت از “خانواده ها و کارگران به طور مستقیم.”

در طول یک پنل ثبت شده قبل از ترودو مصاحبه هر دو NDP سلامت منتقد دان دیویس و محافظه کار سلامت منتقد مت Jeneroux گفت که در حالی که پشتیبانی اعلام شده توسط دولت فدرال در حال خوب گام های اولیه آن معلوم نیست که از آن خواهد شد به اندازه کافی پول برای اطمینان از تمام استان ها و شهرداری ها باید در این سطح کافی از منابع به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گسترش است.

به عنوان بخشی از حرکت گذشت روز جمعه به حالت تعلیق در مجلس عوام جلسه تا آوریل 20, لیبرال ها موافقت به ارائه جلسات به طور منظم به نمایندگان احزاب مخالف در وضعیت فدرال COVID-19 پاسخ تلاش.

سهام ‘کمی’

در مورد ترس از کمبود عرضه باعث کانادایی به صرف ساعت در خطوط جوراب زنانه ساقه بلند با چرخ دستی پر از مواد غذایی و لوازم خانگی لوازم ترودو گفت که کانادایی ها نیازی به ترس و وحشت به عنوان زنجیره تامین نشده است مختل شود.

“بله سهام تا کمی بنابراین شما لازم نیست برای رفتن به فروشگاه هر دو یا سه روز مثل ما معمولا انجام دهد. اما مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بیش از شما نیاز دارید زیرا همسایگان خود و یا افراد آسیب پذیر خواهد نیاز به دسترسی به منابع و همچنین” ترودو گفت.

“معقول بودن و فکر کردن در مورد زمینه ما هستید و نه وحشت در مورد هر چیزی است که واقعا مهم است” گفت: نخست وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو