گروه موسس, مارس آرمسترانگ غربی استرالیا GP گفت که 10 روز پیش در آن زمان فقط 48 ساعت برای ویروس نتایج آزمون برگردانده می شود اما از آن زمان تا به حال پس چرخید به یک هفته است.

در حال بارگذاری

“پزشکان در حال قرار دادن خانواده در انزوا در حال حاضر” دکتر آرمسترانگ گفت. “ما در حال گرفتن کودکان از مدرسه در حال حاضر. ما در حال گفتن همه خانواده و دوستان ما را به ماندن در خانه و دلیل ما گفتن آنها را به ماندن در خانه است که مسیر [از COVID-19 موارد] در حال رفتن به واقعا شیب دار.”

در یک به طور گسترده ای توزیع شده Facebook پست او توصیه دوستان و خانواده او به یاد عزیزان خود را به شستن دست های خود را به درستی ایستاده 1½ متر دورتر از افراد دیگر در مکان های افراد مسن کمک کند به خود منزوی کردن و نگه داشتن کودکان از مدرسه به خانه در روز دوشنبه و سه شنبه به حساب برای تاخیر در گزارش موارد است.

“رفتن به دیدار پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ – برای بسیاری از ما این خواهد بود که آخرین باری که ما آنها را ببینید,” او نوشت. “ما نیاز به ماندن برای مدت شش ماه یا بیشتر.”

مجله پزشکی استرالیا editor-in-chief نیک Talley به نام برای دولت به اعمال سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله اقدامات به سرعت گسترش ویروس.

“این بسیار سخت است برای دیدن این منحنی مسطح کردن با آنچه که ما در حال انجام است. آن را در جامعه و انتقال آن نسبتا گسترده” استاد Talley گفت.

“واقعا ramping تا حالا به نظر من و بر اساس شواهد در دسترس را نجات. من فکر نمی کنم این اقدامات اعلام کرد امروز کافی است.”

دن سوان کارکنان immunologist در بیمارستان وست مید در سیدنی داخلی غرب نیز هشدار داد او Facebook followers که استرالیا تا به حال تنها یک پنجره باریک فرصت برای پهن کردن منحنی از عفونت های جدید, توصیه کل اجتماعی, انزوای کامل بین فردی فاصله و انبوه افزایش تست.

نه همه کارشناسان به توافق برسند.

قفل کردن کشور به طور نامحدود و درخواست استرالیا به ماندن در خانه را جلوگیری از گسترش ویروس اما آن را نیز کشتن اقتصاد – که دولت فدرال فقط صرف میلیاردها propping تا.

در این مرحله این مساله اقتصاد را داده آن است که روشن نیست اگر جامعه پایدار و انتقال و گفت: Dr ترنت Yarwood یک بیماری عفونی پزشک مستقر در دانشگاه کوئینزلند.

“خطرات اقتصادی وجود دارد اما مزایای بالقوه سلامت بسیار کمتر است.”

“مهم ترین پیام: اگر مردم بیمار هستند آنها باید در خانه بمانند. اگر هر کس را که 100 درصد از زمان انتقال خواهد بود بسیار آسان برای دریافت در بالای.”

در حال بارگذاری

دانشیار جولیان Rait رئيس جمهور از انجمن پزشکی استرالیا ویکتوریا فصل به توافق رسیدند. کمپین خواستار مردم به قفل خود را مانند این به طور گسترده ای در گردش آنلاین “اقامت F–k در منزل” فشار بودند “احتمالا کمی شدید”.

“وجود دارد و ممکن است یک بار برای این که” استاد Rait گفت. “اما این یک روش صحنه – ما موافق با افسر ارشد پزشکی در این مرحله در مورد مشاوره. ما کاملا احساس اعتماد به نفس در آن است.”

یک اندازه گیری برخی از آنها خواستار – حق شفعه مدرسه تعطیل می کند, گسترش همه گیری آنفولانزای مطالعات نشان می دهد. آنها قطع گسترش ویروس را تا 50 درصد و تاخیر در اوج این بیماری همه گیر به طور موثر “مسطح منحنی” از موارد جدید.

که منجر به یک تماس از استرالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور اندرو میلر برای بستن مدارس و دانشگاه ها.

اما به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون اشاره به روز یکشنبه در یک حرکت مفاهیم بزرگ است چرا که تقریبا نیمی از والدین در اقتصاد نیاز به ترک محل کار برای مراقبت از کودکان خود را.

“یک COVID-19 واکسن به احتمال زیاد 12-18 ماه دور حداقل” دانشگاه سیدنی بهداشت عمومی کارشناس استاد جولی Leask نوشت آنلاین.

“پس چگونه خواهد یک بسته باقی می ماند؟”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو