مردم در حال پرداخت صدها دلار به دل و روده خود میکروب های تجزیه و تحلیل امید بینش اجازه خواهد داد که آنها را برای تنظیم رژیم غذایی خود را و بهبود سلامت خود.

اما این خدمات است که بر اساس علم است که هنوز در مراحل ابتدایی به ما توضیح دهید که ما در مقاله اخیر.

بنابراین در حالی که ممکن است وعده های بزرگ برای تجزیه و تحلیل ما میکروبیوم روده برای کمک به تشخیص و درمان مردم در آینده برای لحظه ای دانستن اینکه چه چیزی را در روده خود را بیشتر یک حس کنجکاوی.


ادامه مطلب: مقالات در بهداشت و درمان: میکروب نیست دشمن آنها از ما هستند


اما آیا این آزمون بر اساس علم ؟

ایده خود را میکروبیوم روده – کل جامعه از روده میکروب ها و محصولات خود را مؤثر بر سلامت خود را در حال شتاب گرفتن است.

با گذشت حدود دو دهه گذشته میکروبیوم روده مرتبط است به همه چیز از بیماری التهابی روده به افسردگی است.

به من یادآوری دوباره چه میکروبیوم?

پس از آن جذاب به فکر می کنم اگر شما فقط می دانستم که آنچه در دل و روده خود میکروبیوم شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن رژیم غذایی خود را و ایجاد یک “طراح میکروبیوم” به بهبود سلامت خود را.

وجود شواهد اولیه تجزیه و تحلیل میکروبیوم روده در مدفوع و نمونه می تواند کمک به پیش بینی خواهد کرد که انجام کار خوب در یک رژیم غذایی خاص.

نیز وجود دارد برخی از شواهد آن را می تواند کمک به پیش بینی است که افراد مبتلا به بیماری التهابی روده در پاسخ به درمان های پزشکی.


ادامه مطلب: مبین: چه التهابی روده بیماری است ؟


اما این یافته ها به دور از اعمال به طور کلی و به صورت روال مراقبت های بهداشتی.

یک روز ممکن است ما را در درک که چگونه با ترکیب اطلاعات در مورد خود را میکروبیوم با سایر نتایج آزمون مانند آزمایشات ژنومی (توالی خود را ژن های انسان) ممکن است کمک کند.

این ایده است که این امر کمک به مردم برای جلوگیری از بیماری و دارو, عوارض, پیش بینی آینده خود را در معرض خطر بیماری و کمک به را انتخاب کنید یک شخصی رژیم غذایی برای سلامت مطلوب است.

ترکیب نتایج حاصل از آزمایش خون با تجزیه و تحلیل خود را میکروبیوم روده ممکن است یک روز به ما بینش بیشتر است. اما آن را خیلی زود به بگویید. شاتر

مثلا اطلاعات در مورد کسی میکروبیوم هنگامی که در ترکیب با آزمایش خون و رژیم غذایی خود می تواند پیش بینی کند چه کسی سطح گلوکز خون در پاسخ به وعده های غذایی خاص.

این 2015 مطالعه همچنین نشان داد که با تجزیه و تحلیل کسی میکروب های روده شما می توانید خیاط رژیم غذایی خود به حفظ قند خون خود را تحت کنترل است.

دوباره در حالی که چشم انداز ممکن است صدای جذاب و تاثیر بالقوه بزرگ – ما هنوز نمی باید شواهد اجرای این بیشتر به طور گسترده ای.

نیز وجود دارد مقدار ما نمی دانیم در مورد میکروبیوم خود را. برای مثال دانشمندان موافق نیست چه سالم میکروبیوم به نظر می رسد مانند ما نیست توالی تمام باکتری ژن و ما نمی دانند چه می کنند و یا چگونه با یکدیگر تعامل دارند.

بنابراین در حالی که ما در حال شروع به درک ایده آل میکروبیوم برای سلامت آن است که هنوز بیشتر از یک طرح از یک طرح.

اما من کنجکاو هستم به هر حال

اکثر شرکت ها از شما درخواست ارسال یک نمونه مدفوع که شما را به خودتان و پست در امن بسته به یک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل نتایج.

هر شرکت متفاوت است

شرکت های مختلف تجزیه و تحلیل نمونه مدفوع خود را در راه های مختلف.

به عنوان مثال برخی به شما بگویم فراوانی نسبی باکتری ها را به جنس سطح (اما نه در سطح گونه). برخی به شما بگویم که گونه ای از میکروب در حال حاضر (و نه فقط باکتری اما ویروس ها و قارچ ها بیش از حد) و عملکرد آنها. برخی به شما بگویم که از میکروب ژن های بیان شده و فعال است.

همه اینها مشروع رویکرد به تجزیه و تحلیل خود را میکروبیوم روده و شما می توانید انتظار معقول درجه از دقت و صحت.

شما چگونه تفسیر نتایج ؟

این شرکت همچنین تفاوت در نحوه عرضه آنها و تفسیر نتایج. این شرکت ممکن است مقایسه نتایج خود را با دیگران آنها مورد بررسی قرار گرفت. اما آنها نمی توانند آنها را در مقایسه با یک “متوسط” و یا “سالم” میکروبیوم چرا که فرد شرکت نمی کند نمونه کل جمعیت و دانشمندان هنوز تعریف “سالم” میکروبیوم.

برخی از شرکت ها توصیه انواع غذاها شما می توانید غذا خوردن برای افزایش سطح خاص باکتری است. شما همچنین ممکن است گفته شود که برخی از باکتری ها می تواند در ارتباط با برخی از بیماری ها مانند چاقی و یا یبوست.

در حالت ایده آل در کنار نتایج خود خواهد بود یک توضیح در مورد انواع تحقیق بینش ها بر اساس محدودیت از شواهد و احتیاط این نتایج نمی توان توصیه های پزشکی.

متاسفانه مصرف کنندگان همیشه دریافت این اطلاعات می توان آن را سخت بدانید که چه باید بکنید با نتایج آزمون.

آنچه در مورد حریم خصوصی دارند ؟

موضوع مهم دیگری را در نظر بگیرید که دسترسی به نتایج آزمون و تحت چه شرایطی. این یک نگرانی شده است با نگاهی به صفحه اصلی آزمون های ژنتیکی در ایالات متحده است.

اگر چه اطلاعات در مورد ژن میکروبی ممکن است به نظر می رسد حساس و خصوصی را به عنوان ژن حصول اطمینان از شما می دانید که ممکن است دسترسی به مدفوع خود را تست داده های نظر گرفتن مهم است.

وجود دارد تحقیق کنید که آیا میکروبیوم می تواند ممکن است یک روز بود مورد استفاده در پزشکی قانونی نشان دادن این بسیار شخصی ماهیت این داده ها.

در یک کلام

با توجه به پیچیدگی روده میکروبیوم و تعامل آن با ما, میزبان خود, ما هنوز نیاز به تحقیقات زیادی آزمایشات تکرار در سراسر مراکز مختلف برای ایجاد حس از داده ها.

به اصطلاح میکروبیوم تشخیص می تواند تبدیل به مرکزی برای بهینه سازی سلامت و بهبود مراقبت از افراد مبتلا به بیماری های مزمن در آینده است.

اما برای لحظه ای دانستن خاص جامعه از روده خود را میکروب خدمت را تنها برای ارضای حس کنجکاوی خود را به بهبود سلامت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de