نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد صبح امروز گردهمایی بیش از 500 نفر در خارج از منزل ممنوع خواهد بود همراه با گردهمایی بیش از 100 نفر در داخل خانه در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

این ممنوعیت را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد حوادث در سراسر کشور – به خصوص در مراسم عروسی.

اما از کجا 100 شکل آمده است و اگر شما در نزدیکی به مردم مهم نیست اگر وجود یک سقف بالای سر خود را ؟

Sign up to The Conversation


ادامه مطلب: چگونه برای تمیز کردن خانه خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus و عفونت های دیگر


چرا که در داخل خانه امور

ما تنها شناخته شده در مورد COVID-19 پس از ژانویه و پس از شواهد اطلاع رسانی به تصمیم دولت این است که به احتمال زیاد آمده اند از آنچه ما می دانیم درباره چه تجمع جرم بر توانايی انتقال از ویروس های دیگر مانند آنفلوانزا است.

جالب است که حتی با آنفولانزا وجود ندارد بسیار خوب شواهد در مورد چگونگی تجمع جرم تاثیر, بیماری, انتقال, هر چند آن را به خوبی پذیرفته شده است که آنها انجام می دهند.

آنچه ما میدانیم این است که مردم تمایل به در تماس نزدیک زمانی که در داخل خانه. این ممکن است همیشه نمی شود در مورد, اما معمولا یک فرض امن.

در داخل خانه مردم بیشتر احتمال دارد به هم نزدیک و درجه کمتر است و آشفته. شاتر

مانند سایر ویروس های تنفسی, COVID-19 را می توان توسط افراد آلوده توسط قطرات اخراج از بینی و دهان خود را هنگامی که آنها سرفه یا عطسه. آن شناخته شده است که یک سرفه می تواند تولید تا 3000 قطرات است. این قطرات که شامل عوامل عفونی می تواند پس از آن سفر در هوا و زمین بر دیگر مردم است. اگر قطرات خود را وارد کنید و چشم و بینی و یا دهان آنها می تواند تبدیل به بیمار است.

اگر چه همانطور که برای همه اطلاعات در مورد جدید coronavirus شواهد اولیه وجود دارد برخی از شواهد جدید که تحت شرایط خاصی جدید کروناویروس می توانید باقی می ماند, معلق در هوا.

یک مطالعه که منتشر نشده هنوز (که یکی می تواند ببخشد و در این زمان با توجه به اینکه چگونه به سرعت همه چیز در حال حرکت) نشان می دهد SARS-CoV-2 (ویروس است که باعث COVID-19) می تواند در زنده ماندن قطرات تا سه ساعت پس از سرفه به هوا.


ادامه مطلب: به شدت به دنبال کاغذ توالت پاستا یا دست sanitiser? برخی از امداد رسانی است فقط هفته دور


اگر شما در خارج, در علاوه بر این معمولا بیشتر فاصله بین مردم, هوا بیشتر آشفته و هر قطرات تولید شده هستند احتمال بیشتری برای رقیق شود.

بنابراین نتیجه این است که احتمالا وجود دارد تعدادی از عوامل که تاثیر بالقوه برای یک ویروس به گسترش در میان مردم در یک گردهمایی از جمله: چقدر شلوغ است, چه مدت این رویداد می رود و این که آیا آن برگزار می شود در داخل خانه یا خارج از منزل.

چگونه به خوبی از افرادی که در حوادث به رعایت بهداشت فردی و اجتماعی فاصله نیز می شود بسیار مهم است.

چرا 100 و 500?

همانطور که برای اعداد این دولت آمده است تا با هیچ چیز وجود دارد در ادبیات علمی می گویند ویروس ها نمی توانند در میان کمتر از 100 نفر در داخل خانه و یا کمتر از 500 نفر در خارج از منزل اما احتمالا این خط تا به حال به جایی کشیده.

واضح است که بیشتر مردم در جمع آوری را افزایش می دهد تعداد افراد به طور بالقوه آلوده شدن اگر یک مورد بود که در میان گروه و سخت تر از آن است که برای انجام تماس ردیابی در نمونه ای که در آن انتقال ممکن است رخ داده است. برای بسیاری از دلایل ما باید ماندن کوچک وقتی که می آید به تجمعات در این زمان.


ادامه مطلب: لباس پوشیدن و تعیین اهداف: برخی از روال برای شکستن نیست اگر coronavirus معنی است که شما باید برای کار از خانه


چگونه من می دانم اگر من باید لغو رویداد ؟

این نه تنها در مورد تعداد شرکت کنندگان وجود دارد چند چیز دیگر را در نظر بگیرید اگر شما باید یک رویداد آینده برنامه ریزی شده از جمله بهداشت و درمان و جمعیت آن در حضور است. ما ساخته شده این نمودار جریان برای کمک به شما تصمیم گیری.

CC BY

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو