مانند بسیاری از فقیر آسیای جنوبی خان هیچ چاره ای جز ترک خانه برای کار می کنند. اما حتی بدون ضربه به درآمد خود را از این بیماری همه گیر کوروناویروس او تلاش کرده اند به تحمل ماسک مقامات به او بگویید که او باید بپوشند.

“من به دست آورده اند کمتر از 100 افغانی ($1.32) امروز. آنچه من می خواهم به انجام?,” خان گفت: تامسون رویترز بنیاد در کابل ، “من باید خرید ماسک و یا مواد غذایی برای خانواده ام؟”

پوشیدن ماسک در حال حاضر اجباری در هند و پاکستان و سریلانکا و توصیه افغانستان و بنگلادش و تقاضا و قیمت ها افزایش یافت.

با پایه یکبار مصرف ماسک در حال حاضر هزینه تا 7 دلار در برخی از مکان هایی است که ایجاد یک شکل جدید از نابرابری در شهرستانها که در آن صدها میلیون نفر زندگی می کنند در تنگ unhygienic شرایط.

Meenakshi Ganguly جنوب آسیا مدیر دیده بان حقوق بشر گفت: coronavirus مستند اقدامات تا به حال به طور نامتناسبی صدمه زدن به حاشیه رانده جوامع است.

“قطعا coronavirus خود را می کند تمایز بین شاهزاده یا گدا نژاد یا دین” گفت: Ganguly.

“اما چگونه این اثرات در افراد متفاوت بسیار با توجه به دسترسی به غذا و سرپناه و بهداشت و درمان و سایر نیازهای اساسی.”

علامت یو پی اس

در هند کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Anand Mahindra تا به حال برای رد گم کردن پس از به tweeting یک تصویر از یک زن و کودک با پوشیدن برگ به عنوان موقت ماسک با عبارت “یک یادآوری است که طبیعت ما را فراهم می کند با تمام است که ما نیاز داریم”.

او را حذف توییت کرد “نسبت به بی عدالتی از وضعیت” پس از دیگران با اشاره به وجود شواهد برگ ارائه حفاظت از ویروس.

در سریلانکا مقامات پوش قیمت در 15 روپیه (هشت سنت) به صورت یک بار مصرف فولاد سبک و 150 روپیه برای نزدیک-اتصالات آنهایی که گاهی اوقات به نام ماسک.

در عین حال محلی گفت: آن را دشوار است برای پیدا کردن یا در آن قیمت با داروخانه مارک کردن هزینه ها.

“پیش از ما خریداری فولاد ماسک برای 15 روپیه اما در حال حاضر آنها در دسترس هستند که در آن قیمت و برخی از فروش همان ماسک در 75 روپیه” گفت: Hashan زندگی می کند که در یک حلبی آباد در پایتخت کلمبو.

“بنابراین بسیاری از مردم در منطقه ما هستند که با پوشیدن ماسک های خانگی در حال حاضر,” او گفت: کاهش به نام و نام او به عنوان خارج در طول مستند.

جنوب آسیا شده است کمتر ضربه توسط ویروس از بسیاری دیگر از نقاط جهان با تایید coronavirus مرگ و میر در هند – یک کشور از 1.3 میلیارد – هنوز زیر 1000 علامت گذاری به عنوان.

اما Nipuna Kumbalathara سخنگوی آکسفام در آسیا گفت: مواردی مانند Hashan را برجسته نیاز برای بیشتر سرمایه گذاری عمومی است.

“به وضوح افرادی که در حال تلاش برای قرار دادن غذا بر روی جداول خود را نمی تواند پرداخت هزینه برای ایمنی خود را از کیت های تست و یا مراقبت از او گفت:” از طریق ایمیل اصرار دولت به ارائه دنده محافظ برای فقیر و آسیب پذیر مردم است.

DIY ماسک

سازمان بهداشت جهانی می گوید ماسک فقط نیاز به توسط کسانی که بیمار هستند و نشان دادن علائم و کسانی که مراقبت از افراد مشکوک به این بیماری است.

اگر چه بسیاری از دولت ها الزامی استفاده از ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس به آنها استراحت مستند اقدامات دیگران را ترغیب به خرید آنها را در حالی که وجود دارد کمبود برای اطمینان از کافی منابع برای کارکنان بهداشتی درمانی.

در هند دولت منتشر کرده است یک دستی برای تبادل نظر صورت-پوشش از جمله آنهایی که با استفاده از باندهای لاستیکی.

بسیاری از آسیای جنوبی یافت موقت راه برای پوشش چهره خود را – از سست پایان البسه و روسری به دستمال و حوله استفاده می شود قبل از وقوع برای جلوگیری از آفتاب و گرد و غبار و آلودگی است.

در همین حال پلیس تیم های خیریه و زنان گروه خودیاری شده اند ساخت میلیون ها قابل شستشو ماسک که آنها را به فقیر و جوامع روستایی رایگان و یا در کم هزینه.

Saral راه حل های طراحی یک بمبئی مبتنی بر اندازی است که باعث می شود کم هزینه بهداشتی پد روشن ساخت تا 70 three-ply یکبار مصرف فولاد ماسک در هر دقیقه کمتر از 6 سنت در هر.

اما این استثنا هستند – بیشتر آنها هیچ چاره ای جز به پرداخت بیش از شانس فقیر-ماسک با کیفیت که آنها به ندرت قادر به شستن.

“من شده اند با استفاده از این یکی برای چند روز در حال حاضر گفت:” autorickshaw راننده Gul Pacha, Pacha در کابل با اشاره به کثیف و فرسوده یکبار مصرف ماسک به عنوان طبقه متوسط مردان افغان با پوشیدن دستکش و مناسب صورت-پوشش راه می رفت.

“مشکل این است که نفس با آن, بنابراین من فقط آن را می پوشند که من مسافر.”

($1 = 192.5000 سریلانکا روپیه) ($1 = 76.0000 افغانی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو