کمبود PPE یک نگرانی رو به رشد در میان دندانپزشکان به عنوان دفاتر به آرامی بازگشایی

تورنتو — کانادا مطب های دندانپزشکی که درهای خود را بسته طول اولیه خاموش کردن کسب و کار با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر نگرانی تجهیزات مورد نیاز برای انجام کسب و کار خود را در تامین کوتاه مدت به عنوان آنها شروع بازگشایی.

در آلبرتا, مانیتوبا و ساسکاچوان دندانپزشکی دفاتر مجاز به بازگشایی در مارس 4, در حالی که دندانپزشکان در بریتیش کلمبیا مجاز به از سرگیری عملیات on May 11.

در آتلانتیک کانادا مطب های دندانپزشکی در نیوبرانزویک را بازگشایی به عنوان بخشی از مرحله سوم مشخص شده توسط سه تا چهار هفته بدون موج دوم COVID-19 موارد است. دندانپزشکان در جزیره پرنس ادوارد را مجاز به انجام فوری در مطب دندانپزشکی به عنوان بخشی از مرحله سوم بازگشایی می رود در ژوئن 12. در نیوفاندلند و لابرادور, دندانپزشکی عملیات در حال انتظار برای باز کردن در ژوئن 8.

آن را بلافاصله روشن است که به طور منظم خدمات دندانپزشکی سر گرفته خواهد شد در استان کبک و انتاریو و نوا اسکوشیا. این سرزمین هنوز منتشر بازگشایی طرح است.

هنوز هم به عنوان دندانپزشکان برنامه ریزی برای بازگشایی, برخی نگران هستند که تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که آنها در حال حاضر نیاز است در تامین کوتاه مدت به پزشکان و پرستاران در خط مقدم از همه گیر نیاز به تجهیزات مشابه.

“عرضه بدیهی است که کم است چرا که در ابتدا نه هر اتاق به حال آن کسانی که — در اوایل این بیماری همه گیر — شدت و اهدا آن به کسانی که در خطوط مقدم جبهه که به آن نیاز دارید” Dr. Kim Hansen, رئيس جمهور از انتاریو انجمن دندانپزشکی گفت: CTV News. “در حال حاضر که ما در حال به هفته هشت, تعداد موارد اضطراری دندانپزشکی در حال افزایش است.”

بسیاری از استانها الزامی N95 ماسک برای تمام پرسنلی که نیاز به نصب و آزمایش های قبل از آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این دندانپزشکان به احتمال زیاد نیاز به صورت سپر و لباس و دستکش و کفش را پوشش می دهد که همه آنها در تامین کوتاه مدت.

“ما نیاز به اصول اولیه قادر به ارائه خدمات با خیال راحت” هانسن گفت.

“دسترسی نداشتن به آن PPE یک نگرانی عمده قادر به درمان آن دسته از بیماران مبتلا به نگه داشتن آنها را از اتاق های اورژانس و برای حفظ مردم به عنوان امن به عنوان ما می توانیم.”

مقدار زیادی از تغییرات انتظار

COVID-19 may همچنین نیروی چند تغییرات به روش دندانپزشک در دفاتر و درمانگاه دندانپزشکی. در بسیاری از استانهای اتاق باز ممکن است نیاز به نصب, درب, در حالی که بیمار می تواند انتظار استفاده کمتر از تمیز کردن ابزار است که اسپری آب یا هوا. به جای تر و تمیز کردن دستی است که انتظار می رود.

“این همه آشکار وجود دارد قطعا پروتکل های جدید در آینده و تغییرات در پروتکل بنابراین من لازم نیست که نگرانی و من امیدوارم که بقیه کانادا این است که ایمان به همه که در حال کار سخت به ارائه این مراقبت مطلوب” گفت: جوانان Huvennar رئیس جمهور از کانادا دندان ارتباط است.

“دندانی ممکن است کمی طولانی تر. وجود دارد ممکن است چند قدم اضافی است که شما را به راه رفتن در درب و ما همه در این با هم.”

Huvennar گفت: بیماران باید احساس کنید مطمئن باشید که در حالی که مطب های دندانپزشکی در حال حاضر با استفاده از کنترل عفونت اقدامات قبل از COVID-19 تمیز کردن اقدامات احتیاطی تشدید خواهد شد.

“من فکر نمی کنم هر دفتر باز خواهد شد مگر اینکه آنها مورد نیاز PPE,” او گفت:. “مسئولیت خود را بیمه و تضمین می کند که شما در حال پاسخگو به خود تنظیمی بدن, بنابراین امیدوارم این کمبود به پایان خواهد آمد در اینجا در آینده نزدیک است.”

هانسن توافق کردند که COVID-19 خواهد شد به احتمال زیاد به تغییر چگونه درمانگاه کار گیرند.

“دندانپزشکی محیط زیست قطعا متفاوت خواهد بود از طرف دیگر این,” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناشناخته در مورد این ویروس و بدیهی است که ویژگی ها و فعالیت های آن را تغییر. بنابراین ما در حال کار را از طریق شواهد موجود برای شناسایی بهترین شواهد ممکن است برای پشتیبانی از این پروتکل خواهد بود که به محل قرار داده.”

هانسن نیز گفت: این تغییرات به احتمال زیاد خواهد شد در هزینه اضافی برای دندانپزشکان که تا حد زیادی مستقل از صاحبان کسب و کار.

“بسته به درجه ای که این تغییرات در حال موظف است که دیکته هزینه و قطعا ما باید به ارزیابی که هنگامی که ما می بینیم چه کسانی دستورالعمل ها و پروتکل خواهد بود,” او گفت:.

با تمام این تغییرات در ذهن Huvennar گفت: باید وجود داشته باشد هیچ دلیلی برای احساس نگران رفتن به دندانپزشک.

“من امیدوارم که مردم به ما اعتماد تا آنجا که آنها همیشه باید برای این واقعیت است که ما باید بسیار دقیق دستورالعمل برای انجام مراحل و ما در حال رفتن کامل نیروی,” او گفت:. “این است که قطعا بودن هم پاشید استانها در یک مرحله روند.”

“ما اینجا هستیم برای ارائه بهترین مراقبت ما می توانیم. ما همیشه بوده و همیشه خواهد بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net