تیراندازی یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت’ در Nova Scotia تاریخ: برتر

هالیفاکس — نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل می گوید او در شوک بعد از “یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

“من هرگز تصور نمی کرد زمانی که من به رختخواب رفت شب گذشته که من را از خواب بیدار به خبری وحشتناک است که یک تیرانداز فعال بود در شل در نوا اسکوشیا” گفت: McNeil.

برتر را از دیدگاه های پس از RCMP در پاسخ به یک حادثه تیراندازی در Portapique, N. S.

پلیس تایید کرد در یک کنفرانس خبری یکشنبه شب که بیش از 10 نفر کشته شدند و یک RCMP افسر و مشکوک.

این حادثه باعث تعقیب جنایتکاران در طول شب و به صبح روز یکشنبه با پلیس ردیابی مظنون 51 ساله گابریل Wortman از Portapique به Enfield, N. S.

Wortman کشته شد در خارج از ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S. واقع حدود 40 کیلومتری از مرکز شهر هالیفاکس است.

McNeil خطاب وضعیت در آغاز یک کنفرانس خبری در مورد COVID-19 بعد از ظهر یکشنبه.

“کلمات نمی کنسول از خانواده ها تحت تاثیر چه برخوردی است بیش از 24 ساعت گذشته. به خانواده های قربانیان و به کسانی که هنوز احساس ترس قلب من به شما می رود. می دانم که همه Nova Scotians با شما” گفت: برتر.

“ما همه در شوک است که چنین چیزی می تواند اتفاق می افتد در اینجا در نوا اسکوشیا و این بار سنگین به دفن در بالای COVID-19. اما در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید قوی باشید با هم.”

نخست وزیر جاستین ترودو همچنین در واکنش به تیراندازی در یک COVID-19 کنفرانس خبری در اتاوا.

“من دل به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک گفت:” ترودو. “من می خواهم برای تشکر از پلیس برای کار سخت خود را و مردم برای همکاری با مقامات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de