تیرانداز در N. S. کشتار جمعی بود چند تکه از لباس پلیس’: RCMP

هالیفاکس — نوا اسکوشیا RCMP می گویند تیرانداز در هفته گذشته به جرم قتل عینک معتبر یکنواخت در طول 13 ساعت داد و بیداد, اگر چه محققان هنوز برای تعیین اینکه چگونه او به دست آورد ،

نوا اسکوشیا RCMP Supt. دارن کمپبل گفت: در طول یک جلسه در روز سه شنبه که گابریل Wortman, 51, حال چهار پلیس سابق وسایل نقلیه او به دست آورد از طریق مزایده از جمله یک مورد استفاده در این کشتار جمعی که به دست آمده بود در پاییز سال 2019 شد و با اصلاح کن و چراغ پلیس.

پلیس تایید کرد او با پوشیدن معتبر RCMP یکنواخت در یک نقطه در طول کشتار و تغییر لباس را چند بار.

“ما یاد گرفته ایم که مسلح بود جمع آوری بسیاری از چیزها از جمله پلیس یادگاری شد و در اختیار داشتن چند قطعه از لباس پلیس از انواع سازمان های” کمپبل گفت:.

پلیس هنوز به تایید می کنند که در آن تیرانداز به دست آمده این لباس اما کمپبل اشاره کرد وجود دارد مقدار زیادی از راه های انجام این کار از جمله مازاد فروشگاه و مزایده آنلاین.

کمپبل همچنین گفت تیرانداز مربوط به بازنشسته و افسران RCMP اما این که “در این زمان هیچ نشانه ای وجود دارد که یک عضو سابق RCMP ارائه کمک به مسلح و یا ارائه آنها را با هر گونه تجهیزات پلیس.”

تیرانداز داد و بیداد شروع شد و در مارس 18, زمانی که او در حمله و محدود خود را مشترک مرد متاهل که موفق به فرار و پنهان یک شب در جنگل در نزدیکی Portapique, N. S.

کمپبل گفت: ماموران به حال چندین فرصت برای مصاحبه زن و “قصد” در انجام بیشتر مصاحبه با او به عنوان بررسی پیشرفت می کند.

“او یک انتقادی شاهد و آن را برخی از زمان,” او گفت:. “ما در حال رفتن به صرف زمان ما با او. ما می خواهیم به درک همه چیز را که او می داند.”

پس از آن زن فرار مهاجم سپس شروع به تیراندازی و محیط خانه از چند همسایه در آتش است. پلیس گفت: هشت نفر از تیرانداز های 22 قربانیان پیدا شد که در ساختمان شده بود به آتش کشیدند.

در اخبار جلسه افسران گفت: نه قربانیان کشته شده بود در آتش سوزی, اما بعدا مشخص شد که آنها هنوز می تواند به تعیین علت مرگ برای هر یک از قربانیان که تنها هشت شده بود در داخل سوخته سازه.

کمپبل گفت که ماموران در حال حاضر بر این باورند که تیرانداز فرار از منطقه Portapique, N. S. شب از تیراندازی توسط رانندگی را از طریق یک میدان تنها چند دقیقه بعد پلیس رسید و در نهایت صرف شب در نزدیکی یک منطقه صنعتی در Debert, N. S.

افسران هنوز نمی دانند که دنباله ای از حوادث از زمان او وارد منطقه صنعتی تا زمانی که او در سمت چپ Debert صبح روز بعد اما از آنجا تیرانداز ساخته شده چند توقف در مرکز و شمال نوا اسکوشیا پشت سر گذاشتن 16 صحنه های جرم و جنایت و اضافی نه قربانیان. تیرانداز بود و بعد از آن پلیس در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S.

پلیس روز سه شنبه گفت که از 16 صحنه جرم آنها تا به حال بررسی شده است اما همه پنج نفر آزاد شده اند. پلیس همچنین گفت تیرانداز کشته شدن چند تن از قربانیان خود را ” حیوانات خانگی خود را در طول داد و بیداد.

دو تا از صحنه های محققان مورد بررسی قرار گرفته اند در حال تیرانداز خانه و کسب و کار در Dartmouth, N. S., که به نظر می رسد شده اند خالی آن زمان ماموران وارد شدند.

“این به نظر می رسد به عنوان اگر او به طور عمده با استفاده از Portapique به عنوان محل اقامت دائمی خود را و یا خود را بیشتر آباد آدرس در این زمان” کمپبل گفت:.

افسران در حال حاضر در روند مصاحبه با بیش از 435 شاهد که جلو آمده و تا کنون با اطلاعات در مورد بررسی است.

استانی RCMP تحقیقات گسترش یافته و کمک از دیگر RCMP واحدها در سراسر کشور, هالیفاکس پلیس منطقه ای و کانادا آژانس خدمات مرزی.

کمپبل می تایید نیست چرا سازمان خدمات مرزی کانادا آورده شده است به بررسی اما توجه داشته باشید که او گفته بود قبلا که همه آنها به جز یکی از تیرانداز را با سلاح های مختلفی که تا به حال خریداری شده در ایالات متحده است.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de