“او یک معجزه’: جشن برگزار 105 سال از دوره نقاهت بعد از COVID-19 روز تولد او

تورنتو — تورنتو در دراز مدت مراقبت از خانه اقامت و خانواده اش در جشن به یاد ماندنی لحظه عطف 105-سال و دوره نقاهت بعد از COVID-19.

Effe Stathakis زندگی در Eatonville مرکز مراقبت از یکی از سخت ترین ضربه امکانات این بیماری همه گیر در انتاریو است. چهل و ساکنان درگذشت از ویروس.

خانواده او گفت که او آغاز شده و دچار تب بالا و مشکل در تنفس حدود یک ماه پیش. به آنها گفته شد به آماده شدن برای بدترین اما پس از آن وضعیت او بهبود یافته است.

پنج شنبه, سه نسل از Stathakis’ جمع خانواده خود را در خارج از مرکز به آرزو تولدت مبارک.

“او خیلی قوی است. او فقط یک بازمانده. او قادر خواهد بود برای دریافت از طریق این . هدف او این است که به توان 120 ‘و babcia شما در حال رفتن به آن را انجام دهد'” نوه او-در-قانون جولی Stathakis گفت: CTV News تورنتو است.

“با کمک کارکنان مراقبت و حمایت از او را دریافت و او را از طریق کشیده. او یک معجزه است.”

Stathakis متولد لهستان و آمد به کانادا در سال 1975. او دارای دو پسر و دو نوه و چهار گرند-کودکان است.

پسرش جورج گفت که او در زمان زندگی او شده است اختصاص داده شده کاتولیک فرار یک فروشگاه, کمک های خیریه و ضرب و شتم یکی دیگر از بیماری های عفونی یک بار قبل از.

“مادر من جان سالم به در تیفوس درست پس از جنگ” او گفت:. “[او] قوی حاضر در داخل [است] بسیار سخت برای فشار به زندگی می کنند.”

این جشن نیز شامل خانواده آواز خواندن به Stathakis در لهستانی تعداد زیادی از امواج و آرزوهای خوب در یک تماس تصویری. Stathakis زندگی در طبقه بالای این خانه و آن را دشوار است برای دیدن او در اتاق او را از زیر دانلود کنید.

Stanislava Stathakis

خانواده می خواستم به بازگشت الهام بخش او همیشه به اشتراک گذاشته و آنها را سپاسگزار خود مادر است که هنوز هم با آنها است.

“این است که یک خانم بود که در انجام فشار یو پی اس در اواخر 80s و همیشه ضرب و شتم من حتی اگر من جوانتر بود گفت:” نوه نیکلاس Stathakis.

“او همیشه محرک قدرتمند برای حفظ ایمان نگه داشتن امید است.”

Stanislava Stathakis' family

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de