گوسفند و باکتری ها کمک در مبارزه علیه COVID-19 – در اینجا چگونه

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 کار با آلوده کردن سیستم تنفسی است. اگر آن را به ریه ها باعث یک واکنش ایمنی بدن است که می تواند منجر به ذات الریه و حتی مرگ شود. در دانشگاه داندی ما را شناسایی کرده اند 28 پروتئین ایجاد شده توسط SARS-CoV-2 است که برای تولید یک پاسخ ایمنی در بدن است. این پروتئین حیاتی هستند ابزار تحقیق برای توسعه تشخیص و در کمک به درک چگونه این ویروس ها و حملات ما.

ویروس ها کد گذاری شده با اطلاعات ژنتیکی به نام RNA که در خدمت به عنوان یک طرح برای چگونه آنها را با هم. “برنامه” حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه تکثیر و نحوه آلوده و حمله خود را میزبان. به عنوان دانشمندان ما می توانند یاد بگیرند که این کد ژنتیکی و استفاده از آن برای مبارزه با ویروس.

اولین گام این است که به توالی ژنتیکی از ویروس ها و تبدیل آن به DNA دو رشته به جای یک رشته) و سپس کپی آن را با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR). روند تقویت مواد ژنتیکی بسیاری از میلیون ها بار. این دنباله است و سپس مورد استفاده قرار گیرد به برنامه باکتری ها به پروتئین را تشکیل می دهند که این ویروس را قادر می سازد دانشمندان به برداشت و آماده سازی آنها را در مقادیر زیاد.

تقویت DNA با روش PCR ماشین. Vit Kovalcik/شاتر

این پروتئین ها خواهد شد و سپس معرفی به گوسفند در یک مزرعه محلی. گوسفند و سپس شروع به تولید آنتی بادی علیه پروتئین های ویروسی و این را می توان برداشت شده از گوسفند هر چند هفته. (گوسفند لذت بردن از یک زندگی طولانی و شاد در این زمینه در مزرعه هستند و مشکل تا حد زیادی روند.) این آنتی بادی ها را آورده سپس به آزمایشگاه در داندی و آمادگی خود را برای استفاده های مختلف. محصول نهایی خواهد شد و فرستاده شده به آزمایشگاه در سراسر جهان استفاده می شود در مبارزه با COVID-19.

وجود دارد حدود 20 محققان درگیر در کار است. هر پژوهشگر است تخصصی در فرایند خاص مورد استفاده در تولید آنتی بادی روند از زیست شناسان مولکولی شبیه سازی ژنتیکی توالی پروتئین دانشمندان برای تولید قطعات کارگران مزرعه مراقبت از گوسفندان ما و تکنسین های آماده سازی آنتی بادی در هنگام برداشت از گوسفند.

قفل و کلید

آنتی بادی که گوسفند تولید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه تست های تشخیصی. این آنتی بادی بسیار محکم اتصال به پروتئین های ویروسی و نمی دانیم پروتئین های دیگر مانند آنهایی که در بدن ما است. می توان آن را فکر کمی مانند کلید به درب جلو شما. وجود دارد میلیون ها نفر از کلیدهای اما تنها یکی کاملا مناسب خواهد شد به قفل درب خود را و آن را باز کنید.

در مورد این آنتی بادی هر یک آنتی بادی فقط مناسب ویروسی پروتئین آن طراحی شده بود. این باعث می شود آنتی بادی های مفید در شناسایی هر قسمت از این ویروس به عنوان ویروس کامل و درک چگونه آن را آلوده ما و بهترین راه برای شکست دادن آن است.

یک نرم افزار برای مثال خواهد بود یک تکنیک است که می تواند به سرعت شناسایی حضور این ویروس. این نوع از آزمون استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا ویروس است که در حال حاضر در یک نمونه مانند نمونه خون. آنتی بادی را می توان گیر بر روی یک بشقاب و نمونه اجرای بیش از بشقاب. آنتی بادی را تشخیص ویروس و آن را بیرون بکشد نمونه است.

دوم آنتی بادی ها به ویروس که دارای یک نشانگر فلورسنت است و سپس اجرای بیش از بشقاب و بشقاب شسته. اگر ویروس در حال حاضر این صفحه را تب و تاب بودن.

درک رمان coronavirus

شاید مهم ترین برای استفاده از این ابزار را در درک پایه ای زیست شناسی, ویروس, و شناسایی روشهای آن را شکست. برای این آنتی بادی استفاده می شود برای ضبط این ویروس از مدل سیستم مانند سلول انسان فرهنگ را به عنوان به خوبی به عنوان تجسم آن با روش تصویر برداری مانند وسترن بلات (تجسم پروتئین جدا شده در یک gel) یا سلول های مرتب سازی (مانند جدا کردن ویروس-حمل سلول از افراد سالم).

بخش های خاصی از ویروس ها که تصور می شود بسیار مهم در فرایندهای است که توسط آن آلوده ما و یا حملات ریه های ما. قادر به ضبط و مطالعه این بخش از ویروس بدون داشتن آنتی بادی است که به طور خاص جذب و شناسایی آنها ما را قادر به درک این خیلی بیشتر به سرعت در حال.

ما را به این آنتی بادی در دسترس محققان در سراسر جهان برای کمک به تلاش علیه COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de