شاراپووا بازنشستگی از تنیس در 32

شاراپووا قد بلند و شدید روسیه که مربوط تخت او را groundstrokes با shrieks برنده پنج گرند اسلم تک آهنگ عناوین با شروع ویمبلدون در سن 17 سالگی در سال 2004 هنگامی که او را ضرب و شتم شماره 1 دانه سرنا ویلیامز در یک سخت ضربه نهایی. در عین حال شاراپووا ساخته شده است مسلما بیشتر علامت پاک نشدنی کردن دادگاه به عنوان بالاترین درآمد زنان ورزشکار برای 11 سال راست با توجه به فوربس. با تاییدیه از شرکت هایی مانند نایک و اویان او بنا به گزارش به دست آمده نزدیک به 30 میلیون دلار در سال 2015 قبل از تعلیق در سال 2016 او را زدم پایین بازی سلسله مراتب.

او برای استفاده از meldonium مواد مخدر توسعه یافته برای بیماران قلبی است که گفت: به منظور بهبود جریان خون و کمک به ورزشکاران سریعتر بهبود می یابند. شاراپووا گفت که او تا به حال مصرف شده آن را برای 10 سال به دلیل کمبود منیزیم و سرگیجه و سابقه خانوادگی دیابت است. اما او ادعا می شود غافل که این دارو به تازگی اضافه شده است به سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ لیست مواد ممنوع. او تعلیق قطع شد از دو سال به 15 سال در دادگاه تجدید نظر با یک داوری پنل اعلام کرد که “تحت هیچ شرایطی” باید او در نظر گرفته شود “عمدی doper.”

هر چند شاراپووا رسیده نیمه نهایی را از او باز گشت مسابقات در آلمان, او تلاش می کرد با استانداردهای نهایی دو فصل او برنده تنهاست که در یک سطح پایین تر رویداد در چین در ماه اکتبر 2017.

در مسابقات گراند اسلم او ساخته شده 2018 باز فرانسوی چهارم و پس از آن از دست رفته در دور اول از سه رشته. محرومیت یک تغییر از قلب شاراپووا نهایی تور در سطح مطابقت خواهد شده اند 6-3, 6-4 شکست به دانا Vekic در استرالیا در ماه گذشته.

او مجموعه ای اعلام بازنشستگی اش چهارشنبه.

“ماریا بسیار هوشمند و بسیار زرنگ و دانا و بسیار حرفه ای احتمالا نهایی حرفه ای” استیو سیمون مدیر اجرایی زنان انجمن تنیس گفت: در مصاحبه اخیر است. “او خواهید بود به یاد بسیار خوبی برای آنچه که او را به بازی و من فکر می کنم هر کسی فکر می کند از او به عنوان نهایی رقیب.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>