Sextech: نوآوران اخلال در راه ما فکر می کنم در مورد رابطه جنسی

کسانی که مسائل مربوط به طیف وسیعی از ارگاسم و رابطه جنسی, اسباب بازی, به یائسگی جنسی رضایت آموزش و پرورش و ناتوانی و تجاوز جنسی گزارش.

این sextech صنعت به ارزش 30 میلیارد دلار, با, جنسی, سلامتی, منطقه پیش بینی شده برای رسیدن به $123 میلیارد دلار در پنج سال آینده با توجه به آینده از جنس podcaster و Sextech Hackathon تسهیل Bryony کول.

خانم کول که اجرای چهار hackathons در سراسر جهان; در سیدنی و سنگاپور و نیویورک معتقد است که وجود دارد فرصت بزرگ در sextech.

Sextech Hackathon facilitator and sex specialist Bryony Cole says the the sextech industry is worth $30 billion. 

Sextech Hackathon تسهیل و متخصص Bryony کول می گوید: این sextech صنعت به ارزش 30 میلیارد دلار. اعتبار:نیکول Precel

“آن را دریافت نمی کند یک نور افکن زیرا این صنعت است به طوری stigmatised,” او گفت:.

او گفت: sextech را پوشش می دهد, سلامت جنسی, آموزش و پرورش, حمله, گزارش, ناتوانی, یائسگی و البته لذت جنسی.

در شب جمعه تیم داده شد سه چالش و آمد تا با راه حل. Ms Cavallaro تیم آمد تا با مفهوم “Jellie’, سد دندان و آموزش و پرورش کمپین با هدف ساخت جنسی ایمن سرد است.

اگر چه دندان سدها آنلاین در دسترس هستند و در سلامت جنسی کلینیک های Jellie تیم می خواهید وجود دارد به تحقیقات بیشتر و آنها را بیشتر به راحتی در دسترس و واقع در کنار کاندوم در داروخانه ها و سوپر مارکت ها و 7/11s تولید میشود.

آنها می گویند آن را حتی بیشتر مهم است که شما در نظر بگیرید ویکتوریا سلامت جنسی بحران اقتصادی از دولت ویکتوریا را بیماری های عفونی, نظارت, گزارش, پیدا کردن سفلیس نرخ در حال افزایش است و محققان دانشگاه موناش گفت: سوزاک تا به حال شروع به پریدن کرد 1000 درصد در 10 سال که هر دو می تواند انتقال از طریق رابطه جنسی دهانی.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن هرگز برای دستیابی به سلامت بهتر نتایج تا زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد نیازهای همه مردم خواهد شد که کسانی که دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی هستند گفت:” Ms Cavallaro.

سایر مطالب شامل واقعیت مجازی رضایت آموزش و پرورش و اسباب بازی هدفمند به زنان رفتن را از طریق یائسگی است.

اما برنده مطلب تعاملی متحرک آموزش جنسی بازی هدفمند در 11 تا 13 ساله ایجاد شده توسط یک گروه از دانشگاه علوم پزشکی مشهد.

تینا موسس یک قسمت از مبارک کمپ تیم گفت: به عنوان یک مادر نه ساله او نگران بود در مورد شکاف در مدارس جنسیت آموزش و پرورش است.

“او شروع به حلق آویز کردن با بچه ها که من می دانم باید شروع به کاوش در این نوع از چیزی که آنلاین و واقعا ترسناک چیز برای یک پدر و مادر” او گفت:.

Maddy Mathews, Kate Towart, Yiyi Wang and Tina Funder put together their Happy Campers sex education online game at Sextech Hackathon in Melbourne. Picture: Daniel John Bilsborough

Maddy Mathews, کیت Towart, Yiyi وانگ و تینا حامی مالی هم قرار دادن آنها Happy Campers, آموزش آنلاین بازی در Sextech Hackathon در ملبورن. عکس: دانیال جان Bilsboroughاعتبار:Daniel جان Bilsborough

“این واقعا دشوار است به درک چگونه برای نخستین بار باز کردن که چرا شما می خواهید آنها را به احساس امن و حتی زمانی که آنها را ببینید مقابله با این نوع از چیزهایی که برای اولین بار … بنابراین ما باید به آنها آموزش راه حق و راه اشتباه است.”

را انتخاب کنید-شما-خود را سبک ماجراجویی بازی بررسی رضایت و لذت روابط جنسی است و در یک مدرسه اردوگاه با حالات است که آنها ممکن است روبرو می شوند: یک دختر ممکن است او دوره برای اولین بار یک عکس به اشتراک گذاشته شده است و بدون رضایت, بوسیدن, بدون, رضایت, خواب ترتیبات یا توالت های عمومی. او گفت که این بازی می تواند توسط پدر و مادر و مدارس.

انجمن آموزش و پرورش می گوید: خانم کول است که هنوز هم یک “مشکل بزرگ” در سراسر جهان است.

“ما می دانیم که جنس آموزش و پرورش است که هنوز هم منسوخ شده و در صورت عدم وجود آموزش مناسب و زمان رابطه جنسی آموزش رابطه جنسی می شود, default,,” او گفت:.

خانم کول گفت: این فقط یک نمونه از این نوع از مسائل به وجود آمد که از Sextech Hackathon که درگیر یک بیشتر مخاطبان متنوع تر از معمولی است در فن آوری. حدود 85 درصد از کسانی که شرکت کننده بودند و یا افرادی که به عنوان زنان سن بین 19 و 40.

Natalie Cavallaro and Samantha Floreani want to make dental dams more accessible. 

ناتالی Cavallaro و سامانتا Floreani می خواهید برای ایجاد سدهای دندان بیشتر در دسترس است. اعتبار:نیکول Precel

“تکنولوژی فوق العاده تحت سلطه کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان این یک مسئله واقعی هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد شمول و تنوع” گفت: سامانتا Floreani ویکتوریا دولت مدیر برای کد مانند یک دختر و بخشی از Jellie تیم.

“اگر شما می خواهید برای زندگی در یک جهان که در آن ما قادر به دسترسی به محصولات که واقعا نشانی نیازهای ما و امنیت ما و ما می خواهد ما لذت سپس ما نیاز به متنوع تر ذهن در جدول” او گفت:.

  • با تیلور دنی

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو