چند استان شروع کاهش COVID-19 مستند محدودیت های

OTTAWA — یک مقدار پیش بینی شده فاز جدید در COVID-19 همه گیر شروع می شود امروز با چند استان آغاز روند به آرامی شل شدن برخی از آنها مستند محدودیت.

کبک, که حساب برای بیش از نیمی از کانادا coronavirus موارد از جمله مرگ و میر ناشی از این بیماری است بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال در حالی که کسانی که در بیشتر مونترال منطقه در حال بازگشایی on May 11.

انتاریو دیگر کانون برای این ویروس است که اجازه می دهد یک لیست کوچک از عمدتا فصلی کسب و کار برای بازگشایی, از جمله مراکز باغ با منظقه انتخاب یو پی اس, مراقبت از چمن و محوطه سازی شرکت ها و کارواش اتوماتیک.

مانیتوبا را در موزه ها و کتابخانه ها و کسب و کار خرده فروشی — از جمله رستوران پتیس — می تواند دوباره باز امروز هر چند در تنها نیمی از ظرفیت. این استان همراه با ساسکاچوان و آلبرتا نیز اجازه غیر ضروری فعالیتهای پزشکی از جمله دندانپزشکی و فیزیوتراپی را از سر گرفت.

بریتیش کلمبیا هنوز برای انتشار آن بازگشایی طرح, اما, برتر جان هرگن امیدوار کننده است جزئیات این هفته است.

دریایی ولایت که در آن COVID-19 caseloads شده اند و روند نزولی شروع آرامش بخش برخی از محدودیت ها طی هفته گذشته در درجه اول در زمینه خدمات بهداشت عمومی و تفریح در فضای باز.

در ضمن نیوفاندلند و لابرادور قصد دارد برای نرم کردن برخی از آن بهداشت عمومی و تفریحی محدودیت در آوریل 11.

آن را باید به ذکر است که حتی اگر برخی از مستند محدودیت ها کاسته شود, فیزیکی, فاصله, قوانین و دستورالعمل ها هنوز هم اعمال می شود.

کانادا در حال حاضر ثبت 59,474 تایید موارد COVID-19 از جمله 3,682 مرگ و میر و 24,921 موارد حل و فصل شود.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 4 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de