این شرکت با استخدام بیش از 4000 پرسنل در سراسر بخش های آن که بدان معنی است که مالیات دهندگان می تواند کمک میلیون ها نفر در هر هفته برای نگه داشتن این شرکت کارگران از جمله آن چاپ و تلویزیون و روزنامه نگاران در شغل.

این شرکت نوشت: به کارکنان در روز چهارشنبه درخواست از آنها برای ارائه یک بیانیه تایید اشتغال وضعیت تا روز جمعه.

برای واجد شرایط برای JobKeeper کسب و کار با کل گردش مالی بیش از 1 میلیارد دلار باید نشان دهد سقوط از 50 درصد یا بیشتر. کسب و کار تبدیل بیش از کمتر باید نشان می دهد 30 درصد کاهش در درآمد.

در آخرین مجموعه ای از صورتهای مالی گزارش شده به بازار قبل از شروع این بیماری همه گیر و هفت غرب رسانه ها ارسال شده نیمه سالانه درآمد حاصل از $772 میلیون.

“اگر شما کسب بیش از 1500 دلار قبل از مالیات در دو هفته شما ادامه خواهد داد برای دریافت حقوق و دستمزد فعلی خود را با این طرح کمک به شروطي این پرداخت” شرکت نوشت: در ایمیل به کارکنان.

“اگر ما موفق در برنامه ما این طرح را به یک سهم قابل توجهی را به این شرکت حقوق و دستمزد هزینه در این چالش محیط زیست است.”

WA مدیر رسانه, سرگرمی و هنر داد تیفانی Venning وجود دارد گفت: یک نگرانی واقعی رکود در درآمد حاصل از تبلیغات می تواند تهدیدی برای زنده ماندن از اعتماد منابع خبری.

“فقط در هفته گذشته ما شاهد تعداد زیادی از منطقه ای mastheads در سراسر کشور به طور موقت بسته شده و کارکنان ایستاده بود پایین و بدون پرداخت,” او گفت:.

“همراه با ادامه عدم قطعیت برای آن دسته از کارکنان تحت تاثیر آن برگ سوراخ خمیازه در پوشش محلی مهم و اطلاعات زمانی که جوامع به آن نیاز دارید.

“در یک صنعت است که در حال حاضر نشده به استخوان در طول دهه گذشته یا بیشتر از آن است که حیاتی تر از همیشه است که حمایت از آینده است.”

هفت رسانه های غرب شده است تلاش برای offload دارایی برای پرداخت آن بدهی خالص توده ای از $541 میلیون.

یک معامله به فروش آن مجله چاپ و نشر بازو که شامل ایده های جدید و کسانی کهبه Bauer رسانه ای برای $40 میلیون نفر متوقف شده و با اتمام تاریخ قرارداد تحت فشار قرار دادند آوریل 1.

در حال بارگذاری

غرب استرالیا گزارش روز دوشنبه ملک مدیر صندوق Primewest این شرکت به رهبری جان باند – از اواخر WA کارآفرین آلن باند – شد نصب و راه اندازی یک سندیکا برای خرید هفت غرب رسانه پرت ستاد $75 میلیون با 15 سال leaseback توافق.

در اوایل این ماه, اخبار پارسیان بیشترین ارشد اجرایی در استرالیا را رد کرد و حدس و گمان روپرت مرداک-کنترل رسانه های غول پیکر می تواند حرکت را به یک کنترل بهره هفت رسانه های غرب.

سخنگوی هفت غرب رسانه ها تایید کرد این شرکت درخواست برای JobKeeper است اما به نظر بیشتر است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im