هفت نفر از 10 نفر تعیین شده برای coronavirus تست نه در عمل

دولت موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیق شده بود انجام آزمون بر روی نمونه ها از نظارت عودت تنها پس از شیوع بیماری در چین آغاز کرده است.

آزمون گسترش یافته به تماس نزدیک از عودت زمانی که آنها شروع به سقوط بیمار است. تنها IEDCR تا به حال از این ظرفیت برای انجام آزمون در آزمایشگاه در داکا.

بنگلادش گزارش سه مورد – دو عودت از ایتالیا و تماس نزدیک از یکی از مهاجران در Mar 8. پس از مرگ اولین گزارش هفته گذشته دولت گفته است که گسترش امکانات تست به برخی دیگر از امکانات در پایتخت و فراتر از آن.

سه امکانات تعیین شده برای coronavirus آزمون در داکا در حال موسسه بهداشت عمومی داکا Shishu (کودکان) بیمارستان داکا کالج پزشکی بیمارستان و آقا Salimullah کالج پزشکی بیمارستان.

کسانی که در خارج از داکا بنگلادش هستند موسسه گرمسیری و عفونی یا BITID در Chattogram را Faujdarhat این IEDCR زمینه آزمایشگاهی در کخس بازار کالج پزشکی بیمارستان Mymensingh کالج پزشکی بیمارستان Rajshahi کالج پزشکی بیمارستان خولنا کالج پزشکی بیمارستان و Barishal کالج پزشکی بیمارستان.

تنها موسسه بهداشت عمومی داکا Shishu بیمارستان و BITID کلیک به بهره برداری قبل از پنج شنبه.

برخی از دیگران گفت: آنها در عین حال به راه اندازی آزمایشگاه در حالی که دیگران بودند و در انتظار تست کیت و تجهیزات دیگر.

Meerjady سابرینا فلور مدیر IEDCR گفت: در رسانه های آنلاین جلسه که آنها نیز در حال انجام coronavirus تست مشکوک در بیماران مبتلا به همبودی.

“ما گسترش خدمات تست. ما پیش از این ارسال شده بود ما کارگران برای جمع آوری نمونه. در حال حاضر بیمارستان ها را جمع آوری نمونه و ارسال آن به ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو