Setka را CFMMEU شعبه آب 219 عضو از جناح رقیب دادگاه گفت

روز چهارشنبه آقای اوکانر را barrister, هرمان Borenstein کنترل کیفیت به دادگاه گفت که از ماه اوت سال گذشته 219 کارگران از تولید شاخه سمت چپ بود که اتحادیه پیوست و ساخت شعبه دارد.

اختلاف مراکز در دو بخش کشمکش برای عضویت در کابینه کارگران glaziers و کف-لایه.

CFMMEU national secretary Michael O'Connor leaves court on Wednesday.

CFMMEU ملی وزیر مایکل اوکانر برگ دادگاه در روز چهارشنبه.اعتبار:AAP

آقای Borenstein گفت: دادگاه وجود دارد منابع خاص به آن دسته از مشاغل در این اتحادیه قوانین اما این معنی نیست که آنها به ساخت و ساز را بدست آورد.

“آن را مانند گفت که به دلیل یک پزشک عمومی دکتر است او همچنین یک جراح قلب,” او گفت:.

نمایندگان از ساخت و ساز بخش بود و همچنین موافقت نامه های سرمایه گذاری به نمایندگی از تولید و کارگران این دادگاه شنیده می شود.

ساخت شعبه اقدامات “اجرا ناپاک” اتحادیه قوانین آقای Borenstein گفت: از آنجا که اعضای بخش اختصاص داده شد بر اساس مشاغل و اجازه نداشتند به عضویت بیش از یک بخش را انتخاب کنید و یا یکی که نمی اعمال می شود.

آن را گمراه کننده برای یک ساخت و ساز رسمی برای گفتن کارگران آنها می تواند پیوستن به شاخه ای از انتخاب خود را.

“وجود دارد یک روند و این روند نیست به دنبال” آقای Borenstein گفت: عدالت دیوید o’callaghan.

در حال بارگذاری

آقای اوکانر به شواهد و خواسته شده بود که توسط آقای Setka را مدافع کریگ Dowling, SC, آیا او رای دادند یک سری از پیشنهاد تغییر حکومت قدمت آن به سال 1994 در موقعیت خود روی ملی اجرایی است. آقای اوکانر گفت: او به عهده گرفت او می توانست اما نمی تواند به یاد بیاورید که چگونه او رای دادند و در برگه های رای.

این موریسون دولت به دنبال استفاده از جنگ در CFMMEU به عنوان مثال چرا خود را به اصطلاح حصول اطمینان از یکپارچگی لایحه باید به تصویب رسید. کار استدلال می کند این لایحه را طلیعه چیزی بودن در اتحادیه متلاشیکننده ،

آقای Setka بود در سال گذشته به اعدام محکوم شده و قرار بر خوب رفتار اوراق قرضه پس از شفاعت گناه به استفاده از حمل و نقل خدمات به آزار و اذیت همسر اما والترز در سال 2018 است.

آقای Setka شد و در نهایت مجبور به ترک عضویت خود از حزب کارگر است اما در برابر تماس های برخی از گسترده تر جنبش اتحادیه به ترک خود CFMMEU موقعیت. او در دادگاه روز چهارشنبه.

این جلسه همچنان ادامه دارد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>