خدمات کانادا به دفاتر شاتر به صورت حضوری خدمات بیش از COVID-19 نگرانی

OTTAWA — دولت فدرال در حال خاموش کردن شبکه در فرد سرویس کانادا مراکز بیش از COVID-19 نگرانی.

برخی از دفاتر از جمله به عنوان یکی داخل جمع اتاوا شهر در حال حاضر آغاز شده به عنوان تایید موارد COVID-19 افزایش یافته و کارگران مورد نیاز در جای دیگر و یا احساس ناراحت کننده در مورد رفتن با توجه به نگرانی های بهداشتی.

لیبرال ها می گویند این حرکت اعلام کردند در اواخر شنبه شب تاثیر می گذارد نباید بیشتر کارگران بیکار که به دنبال اشتغال مزایای بیمه از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق برنامه های کاربردی آنلاین انجام می شود.

و جدید سود برای کسانی که واجد شرایط نیست برای EI اما ببینید درآمد خود را خشک تا با توجه به COVID-19 در دسترس خواهد بود از طریق یک نرم افزار آنلاین. وب پورتال است هدفمند برای باز کردن در اوایل ماه آینده.

وزیر مسئول خدمات کانادا می گوید مقامات را جایگزین ترتیبات برای کسانی که هنوز نیاز به خدمات شخصی — یک گروه که تمایل به شامل سالمندان و مردمان بومی.

توسعه اجتماعی وزیر احمد Hussen گفت: دولت در ارائه خدمات مدل باید منعکس کننده این واقعیت است که کانادایی ها در حال خواسته به ماندن در خانه بیش از نگرانی های بهداشت عمومی.

“در طول زمان هنگامی که ما درخواست بسیاری از کانادایی ها به ماندن در خانه ما نیاز به مطمئن شوید که خدمات ما تحویل مدل زیر بهترین مکان عمومی, توصیه های بهداشتی, در حالی که همچنین رفع نیازهای کانادایی” او در بیانیه ای گفت.

“ما می دانیم که این ممکن است یک چالش برای برخی از کانادایی ها که ترجیح می دهند برای دریافت خدمات در فرد است. من می خواهم به اطمینان کانادایی است که ما متعهد به حصول اطمینان از همه آنها دسترسی به پشتیبانی آنها نیاز دارند و سزاوار است.”

Hussen گفت: کارکنان در دفاتر خواهد شد به جای تمرکز بر پاسخ دادن به سوالات آینده به مراکز تماس. دیگران در دسترس خواهد بود برای تماس با مردم به طور مستقیم با درخواست برای کمک به با EI و بازنشستگی و برنامه های کاربردی.

“این اجازه خواهد داد که بیشتر کانادایی ها به حمایت آنها نیاز دارند در حالی که بهتر حفاظت از هر دو آنها و کارکنان ما” بیانیه ای گفت:.

اتحادیه ها به نمایندگی از کارگران در این مراکز که تا به حال از دولت خواست به منظور حفاظت بهتر از خط مقدم کارکنان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شبکه 318 سرویس کانادا مراکز همراه با تقریبا 250 بیشتر توسعه مراکز دریافت حدود 8.4 میلیون بازدید در طول دوره 12 ماهه بین آوریل مارس 2018 و 2019. این رقم که در به تازگی نوشته شده ارزيابي فدرال خدمات شامل بیش از 1.9 میلیون نفر پیاده روی در استفاده از سلف سرویس کیوسک.

تقاضا در خدمات کانادا افزایش یافته است و در روزهای اخیر به بیش از یک میلیون برنامه های کاربردی جدید برای EI مزایای رسیده اند و در بیش از یک هفته به عنوان کسب و کار بر بهداشت عمومی نگرانی و یا الزامات و اجازه دهید کارگران بروید.

روز چهارشنبه نخست وزیر جاستین ترودو اذعان سرخوردگی بسیاری از کسانی که کانادایی ها در حال تلاش برای به دست آوردن اطلاعات مورد درخواست خود را برای کمک های مالی گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که کارمندان مشغول به کار بودند در سراسر ساعت به روند ادعا می کند.

او اشاره کرد که کارگران مستقر شده بودند از بخش های دیگر به تقویت صفوف کسانی که پاسخ دادن به تلفن در هولناک و مراکز تماس بگیرید.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 26 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im