محقق ارشد در اجرای قانون ناظر مبارزه با فساد پیدا کردن

اسناد دادگاه نشان می دهد برای اولین بار بررسی شد و دستور داد در نوامبر سال 2017 به بررسی یک تماس تلفنی Ms Hansford ساخته شده و پنج ماه زودتر به ناتاشا بویس-بیکن که مشغول به کار در یکپارچگی و حرفه ای استانداردهای شعبه و سپس وزارت مهاجرت و حفاظت از مرزها.

این جفت ارز کار شده بود هم در عملیات Valadon رسیدگی به سابق مرزی نیروی کمیسر روم Quaedvlieg و اتهامات او به دوست دختر خود را به درخواست برای یک کار با نیروی مرزی. Ms Hansford که قبل از ازدواج با نام Marshall بود که از نزدیک درگیر در این تحقیقات بود اما نمی شود عضو هیات عهده دارد.

با توجه به Ms بویس-بیکن در ژوئن 26 تلفن تماس Ms Hansford به او گفت ناشناس شکایت شده بود ساخته شده است که ادعا شده در میان چیزهای دیگر است که خانم بویس-بیکن و یکی دیگر از اعضای خانواده او بودند و فروشندگان مواد مخدر. خانم بویس-بیکن در زمان یادداشت پس از گفتگو و گزارش تعامل به سرپرست او.

Ms Hansford قاطعانه رد می کند او افشا اطلاعات در مورد شکایت حفظ تماس تلفنی برای دریافت به روز رسانی در عملیات Valadon. “بر خلاف خانم بویس-بیکن اظهارات من گفت: بسیار کمی” Ms Hansford گفت: در خود او نوشته شده حساب از گفتگو.

اولیه تحقیقات انجام شده توسط یک مقام ارشد اجرایی وکیل در دولت استرالیا وکیل, ویرجینیا, کارشناسی ارشد یافت می شود در سال 2018 که Ms Hansford درگیر نیست در فاسد انجام شده است.

Ms کارشناسی ارشد یافت اطلاعات گفته آشکار توسط Ms Hansford از طریق تلفن و نه مطابقت با محتوای شکایت و ممکن بود خانم بویس-بیکن آموخته شکایت از منبع دیگری.

محقق نیز یافت می شود که حداقل برخی از جنبه های شکایت علیه خانم بویس-بیکن شد “مضطرب” و اشاره کرد از آن ساخته شده بود پس از اعضای Ms بویس-بیکن سازمان دستور داده شد به مواد مخدر و الکل تست.

“Ms مارشال در نظر گرفته شده است با صداقت به عنوان کمیسر اعتماد اپراتور” Ms کارشناسی ارشد یافت. “من بررسی این موضوع به من هیچ دلیلی به یک دیدگاه متفاوت است.”

اما آقای پورتر منصوب دوم محقق تیموتی لاو, چند ماه پس از تحقیقات اولیه به این نتیجه رسیدند. آقای لاو موجود در یک 2019 گزارش که Ms Hansford تا به حال افشا اطلاعات در مورد ناشناس اتهامات در تماس تلفنی و, در انجام عمل فساد.

“خانم بویس-بیکن را هم یادداشت جزئیات یک دانش کامل در بخشی از فردی ناشناس اتهامات که شواهد می تواند مشتق شده اند از هیچ یک دیگر از Ms مارشال” آقای لاو یافت.

او توصیه می شود این موضوع مراجعه شود به خبرگزاری فرانسه برای بررسی و مشترک المنافع DPP ممکن است پیگرد قانونی بیش از یک نقض قانون اجرای یکپارچگی کمیسر عمل می کنند که باعث می شود آن را یک جرم برای کارکنان به افشای اطلاعات محرمانه است.

در اسناد دادگاه Ms Hansford مدعی Mr Porter آیا قدرت ندارد به authorise دوم ویژه بررسی و دوم محقق Mr لاو نیست باید صلاحیت خود را به تصمیم گیری در شرایطی که در آن وزیر نیست که قدرت به اجازه او.

هنگامی که این مورد ذکر شده بود در دادگاه فدرال در اوایل این ماه Ms Hansford را مدافع Surya Palaniappan به دنبال مواد متکی توسط آقای پورتر در تصمیم خود برای انتصاب یک دوم محقق شده است.

دادگاه دستور داده که اجرای آقای لاو تصمیم بود به حالت تعلیق تا زمانی که بررسی قضایی کامل است. این مورد برای شنیدن در ماه اکتبر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری