سناتور خواستار اتاوا برای حمایت از کانادا واکسن شرکت در انتظار بودجه

OTTAWA — یک آلبرتا سناتور اصرار اتاوا به صندوق یک شرکت کانادایی پس از آن می تواند به توسعه داخلی COVID-19 واکسن برای کاهش خطر کانادایی باید صبر کنید در یک خط در یک خارجی را برای درمان بیماری همه گیر.

“من واقعا معتقدم که ما نیاز به نگه داشتن فشار در حال حاضر در دولت کانادا که من نه انتقاد. من که این زمان غیر معمول. و این ممکن است در دست یا آن را ممکن است کاهش یافته است از طریق ترک. اما ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد” سناتور. داگ سیاه و سفید در مصاحبه ای گفت: دوشنبه.

“من نه انتقاد از کسی. اما من خواهد بود انتقاد مردم اگر آنها نمی بینم این فرصت به طور بالقوه محافظت از کانادایی ها.”

سیاه و سفید بود با اضافه کردن صدای خود را به کسانی که از سلامت متعدد حرفه ای که سوال چرا ترودو دولت هنوز به تصمیم گیری در $35 میلیون پیشنهاد به صندوق مشیت درمان.

مشیت الهی است گفت: دولت می تواند تحویل پنج میلیون دوز جدید خود را بيان ژن واکسن تا اواسط سال 2021 برای استفاده در کانادا اگر آن را قادر به موفقیت کامل تست انسان.

پراویدنس اجرایی براد Sorenson گفت: کانادا مطبوعات او را نمی شنید برگشت از دولت از اواخر ماه مه پس از خود شرکت ارائه پیشنهاد خود را در ماه آوریل و پس از دولت رسیده به آن را به عنوان ممکن است واکسن ساز است.

این mRNA تکنولوژی جدید و تست نشده اما سیاه و دیگران می گویند آن بالقوه است.

آنها به میلیاردها دلار است که دو شرکت های دیگر دریافت کرده اند و از دولت ایالات متحده به دنبال پژوهش با استفاده از همان روش جدید که شامل استفاده از یک کلید قطعه از مواد ژنتیکی به جای کار با غیر فعال نمونه از ویروس زنده.

آمریکا شرکت مدرن آغاز شد 30,000-فرد بشر محاکمه روز دوشنبه پس از دریافت صدها میلیون دلار از دولت آمریکا.

هفته گذشته ایالات متحده متعهد به پرداخت آلمان BioNTech و خود را شریک Pfizer $1.95 میلیارد دلار به تولید 100 میلیون دوز اگر خود را کانديد واکسن ثابت می کند بی خطر و موثر در انسان است.

“من تعهد که در حال ساخته شده توسط اروپا و دولت آمریکا به این یکسان تکنولوژی و من گفت:” Hmm چرا در نام خوبی نیست ما به دنبال این شدت در کانادا؟”‘ گفت: سیاه و سفید.

“هیچ سنگی باید به سمت چپ unturned در تعقیب یک ساخته شده-در-کانادا COVID راه حل است.”

مراقبت های بهداشتی حرفه ای نیز نوشته شده به نوآوری وزیر Navdeep Bains به اصرار او را به را تشکیل می دهند ذهن خود را.

Bains سخنگوی جان قدرت گفته است او نمی تواند اظهار نظر در مورد طرح های خاص اما گفت: فرایند ارزیابی در حال انجام است.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که mRNA تکنولوژی جدیدتر تجربی تکنولوژی “اما به طور کامل و شایسته بودن بخشی از واقعی تجزیه و تحلیل آن در حال انجام است و در نظر گرفته خواهد شد به عنوان بخشی از سبد سرمایه گذاری.”

دولت فدرال ایجاد کرده است $600 میلیون صندوق برای حمایت از واکسن بالینی و تولید داخل کانادا.

سیاه و سفید همراه با چند تن از کارشناسان بهداشت و درمان نقطه به نگه دارید تا در یک پروژه که کانادا در حال حاضر بودجه: همکاری بین چین CanSino بیولوژیک و دانشگاه دالهوزی در نوا اسکوشیا.

این برنامه شده است sidetracked چون چین برگزار کرده است تا محموله از واکسن است که قرار بود آن را برای ارسال به دالهوسی محققان تا پایان مارس برای شروع آزمایشات انسانی.

کانادا-چین روابط به شدت تیره و تار پس از جمهوری خلق زندانی دو کانادایی مردان, Michael Kovrig و مایکل Spavor در آشکار تلافی RCMP را دستگیر چینی با تکنولوژی بالا اجرایی Meng Wanzhou در آمریکا استرداد حکم در دسامبر سال 2018 است.

سیاه گفت: او آگاه شد از پراویدنس تحقیقات در اوایل این زمستان. او گفت که او دنبال کرد تا با شرکت در هفته گذشته و مبهوت به یادگیری این پروژه به نظر می رسد متوقف شده است.

در حال حاضر که این موضوع دریافت کرده است, تبلیغات, سیاه و سفید گفت که او معتقد است دولت را به سرعت پاسخ.

“حدس من این است که دولت خود را راه روشنی برای حمایت از این آزمایشات است. من نمی بینم که چرا آنها نمی, راست?” او گفت:.

“کار شماره 1 از دولت این است که برای محافظت از شهروندان خود است. این آبشار بسیار به سبد خرید خود را حفاظت از شهروندان است.”

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد 27 ژوئیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de