OTTAWA — مجلس سنا با تصویب دولت فدرال COVID-19 بسته کمک پس از ساعت dealmaking و یک شبه در جلسه مجلس عوام.

به ویژه نشستن در اتاق بالایی رو در جریان است صبح روز چهارشنبه با سناتور برگزاری آنچه که به نام “کمیته از کل” اجازه می دهد این لایحه را به حرکت به سرعت از طریق معمول مراحل قانونی.

در مواجهه با پرسش از سناتورها در طول نادر جمع آوری وزیر دارایی لایحه Morneau به نام رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر بحران “بر خلاف هر که ما تا کنون با آن مواجه است.”

“شیوع این بیماری به سرعت در حال تحول و دولت توانایی برای پاسخ باید سریع بیش از حد. باید زیرک, پاسخگو, و بالاتر از همه قادر به اقدام سریع. ما باید قادر به محافظت از کانادایی ها در سلامت و حفاظت از اقتصاد ما.”

استاندار جولی پایت اعطا موافقت سلطنتی به این لایحه دیدن جدید اقدامات مالی تبدیل شدن به قانون—1:35 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. این تاییدیه سلطنتی آمد و در نوشتن به جای میزبانی یک مراسم رسمی در مجلس سنا با توجه به شرایط.

در حالی که نمایندگان مجلس در انتظار تاییدیه سلطنتی, عمومی ایمنی و آمادگی اضطراری وزیر بیل بلر وزیر بهداشت Patty Hajdu و رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam خطاب به سنا در آخرین تلاش ها در دولت COVID-19 پاسخ.

سنا نشسته انجام شد تحت تغییر شرایط به احترام بهداشت دستورالعمل های اطراف فاصله فیزیکی از جمله عامل با حداقل تعدادی از سناتورهای مورد نیاز خود را برای رسیدگی به رخ می دهند: 15.

تصویب اولیه روز شنبه در خانه

این COVID-19 پاسخ اضطراری با تصویب قانون سوم خواندن در خانه درست قبل از ساعت 6 صبح به وقت شرق آمریکا روز شنبه پس از تاخیر ناشی از مخالفت با لیبرال ها’ تلاش برای اعطای گسترده هزینه و مالیات قدرت به دولت بدون نظارت پارلمانی – چیزی است که هر دو حزب محافظه کار و حزب دموکراتیک ملی به عنوان یک غیر منتظره تلاش برای به دست آوردن یک چک سفید.

هر دو احزاب مخالف از دولت خواست به تقسیم این قدرت به یک لایحه ای جداگانه از چند میلیارد دلار کمک اقدامات برای کانادایی ها و کسب و کار به هیچ حزب به نظر می رسد به موضوع با کمک های مالی.

ساعت از زمان مذاکرات منجر به اورژانس مجلس نشستن طولانی مدت گذشته از آن انتظار می رود تا پایان زمان. اوایل صبح روز چهارشنبه یک نسخه اصلاح شده از این لایحه مورد تایید از همه طرف.

این تغییرات شامل حذف لیبرال ها توانایی افزایش مالیات به طور یک جانبه و کوتاه دوره که در آن دولت می تواند هزینه های اضطراری اقدامات بدون موافقت مجلس شورای اسلامی از دو ماه تا شش ماه.

در طول آن شش ماه هزینه های جدید قدرت محدود است به دسته بندی های خاص از جمله درآمد پشتیبانی برای کانادایی, خرید لوازم پزشکی, بهداشت عمومی-برنامه های مربوط به پوشش هزینه های متحمل شده توسط دولت و کمک به استان ها و سرزمین های پرداخت برای پاسخ اضطراری نیاز دارد. استان ها و مناطق نیز دریافت اضافی 500 میلیون دلار در بودجه فدرال.

Morneau داده شده است برخی از قدرت های جدید از جمله توانایی به اجازه قرض گرفتن پول بدون موافقت مجلس شورای اسلامی آن است که اگر نیاز به قانونگذاری-تایید پرداخت و یا به “حفظ کارایی سیستم مالی در کانادا است.” این قدرت بیش از حد است که تنها مدرک معتبر از طریق پایان ماه سپتامبر و نیاز به Morneau به گزارش به نمایندگان مجلس ظرف 30 روز از هر قرض گرفتن.

برای کانادایی ها بزرگترین تاثیر مستقیم می آید از $82 میلیارد دلار در کمک های اولیه است که تقسیم به 27 میلیارد دلار در کمک های مالی مستقیم و $55 میلیارد دلار در مالیات deferrals و اقدامات مشابه است.

هر چند به عنوان Morneau اشاره کرد در روز چهارشنبه 27 میلیارد دلار بود که در حال حاضر اعلام دریافت $52 میلیارد دلار افزایش آوردن کلی کمک از طریق تصویب این قانون به 107 دلار میلیارد دلار.

این شامل ایجاد دو مزایای جدید کارگران که شغل هستند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش مزایای بیمه اشتغال و افزایش پرداخت از طریق کانادا کودک بهره مند شوند.

در حالی که برخی از جنبه های جدید کمک به جریان در اوایل ماه آوریل Morneau است هشدار داد که اقدامات دیگر آماده نمی شود تا زمانی که ممکن است.

“واضح است که این بی سابقه است به وضوح این سیستم ساخته شده است و برای این نوع از استرس و فشار,” او گفت: سناتورهای.

اضافی مجلس بررسی

این لایحه تا به حال شده است در انتظار برای تصویب به اتفاق آرا اما اولین نشانه از مشکلات آمد و سه شنبه بعد از ظهر زمانی که اتاوا-منطقه محافظه کار MP اسکات رید گفت که رای دادن در برابر آن – در برابر حزب خود خواسته – از آنجا که از یک رویه شماره.

رید نمی شد در حال حاضر در طول شبانه, رای گیری, جلسه, اما یکی از همکاران محافظه کار – روستایی انتاریو MP مایکل چونگ – ابراز مخالفت خود با استناد به یک بند است که او گفت اجازه می دهد تا اشتغال وزیر برای اصلاح قانون تنها با Morneau را تصویب مورد نیاز است.

این لایحه به تصویب رسید در بخش و توافق برای پیشبرد آن با برخی از جدید نظارت پارلمانی اقدامات است.

در حالی که خانه موکول سلامت و امور مالی کمیته هنوز هم می تواند با برگزاری جلسات هفتگی از طریق ویدئو و یا تلفنی “برای تنها هدف از دریافت مدارک مربوط به مسائل مرتبط با دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

Morneau نیز مجبور به گزارش به طور منظم اقدامات انجام شده در زیر برخی از قدرت های جدید او اعطا شده است و ظرف 30 روز نشسته از سر گیری منظم نشست مجلس دولت را مجبور به جدول یک گزارش جامع از تمام فعالیت های صورت گرفته در زیر COVID-19 پاسخ اضطراری عمل می کنند.

و همچنین دولت موافقت کرده است به ارائه به روز رسانی منظم به نمایندگان احزاب مخالف در مدیریت خود را از COVID-19 همه گیر از جمله دو هفته کنفرانس بین امور مالی منتقدان به رسمیت شناخته شده احزاب و وزیر مالیه.

با فایل های از اخبار CTV تولید مکنزی خاکستری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو