سنا $9B مجموعه از COVID-19 دانش آموز کمک اقدامات

OTTAWA — سناتور بودند به یاد می آورد به اتاوا در روز جمعه که در آن پس از چند ساعت شور و مشورت آنها به تصویب دولت فدرال $9 میلیارد سوئیت دانشجویی متمرکز COVID-19 پشتیبانی از قطعه سوم از قوانین اضطراری پس از همه گیر تعطیل به طور منظم از مجلس نشست.

لایحه C-15 — “قانون احترام به کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند” — به تصویب مجلس سنا در اواخر جمعه پس از سناتورهای روز را صرف بحث پیشنهادات و پرسش های اشتغال وزیر کارلا Qualtrough در اقدامات در این قانون.

با اقدامات جدید در حال حاضر قانون به نفع برنامه می توانید شروع به اجرا شود. Qualtrough گفت: هدف برای برنامه های کاربردی باز بودن است اواسط ماه مه.

مجلس عوام ملاقات روز چهارشنبه به بررسی بسته های قانونی به تصویب رساند که پس از احزاب مخالف مذاکره افزایش به پیشنهاد اضطراری بهره مند شوند برای دانش آموزان است.

تحت کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند واجد شرایط متوسطه دانش آموزان و فارغ التحصیلان اخیر که دیده خود را از آموزش و پرورش و چشم انداز کار مانع ادامه COVID-19 همه گیر را دریافت خواهد کرد $1,250 یک ماه از ماه مه تا ماه اوت است. برای کسانی که ناتوانی یا در حال مراقبت از شخص دیگری آنها را دریافت خواهد کرد $2,000, که برابر است با مقدار دریافت شده توسط کسانی که واجد شرایط برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB).

همچنین شامل در دولت فدرال وعده برای دانش آموزان و افراد جوان را تحت تاثیر رمان coronavirus همه گیر:

  • اضافی 76,000 شغل در بخش هایی که نیاز به کمک و یا در خط مقدم هستند;
  • میلیون ها نفر در هزینه های جدید به گسترش بورس های تحصیلی, کمک های مالی و کمک هزینه های تحصیلی و همچنین دو برابر کانادا کمک هزینه دانشجویی برنامه و
  • جدید کانادا دانشجو خدمات کمک مالی است که دیدن افراد جوان دریافت تا $5,000 خود را به سمت سقوط شهریه اگر آنها داوطلب در یک بخش نیاز به کمک در حساب COVID-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر تقویت اورژانس بهره مند شوند برای دانش آموزان با ناتوانی و یا وابستگان شد یک توافق است که تمام متقاضیان برای بهره مند بود به کارگردانی فدرال بانک کار برای تشویق کسانی که در خارج از محل کار به دنبال یک کار در تابستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de