سنای آمریکا خواستار تمدید تعلیق برای انتاریو سناتور کارل لوین ، لین Beyak

OTTAWA — سناتور کارل لوین ، لین Beyak باید به حالت تعلیق دوباره بدون پرداخت سنا کمیته اخلاق توصیه می شود جمعه.

Beyak همکاران سرنگون خود را از گوشه اتاق به طور موقت در بهار گذشته پس از محکومیت به عنوان نژادپرست چندین نامه او نوشته شده بود به وب سایت خود را.

انتاریو سناتور منتشر کرده بود نامه حمایت از او را مشاهده که برخی از مردم بومی بودند و تجارب مثبت در مدارس مسکونی که حقیقت و آشتی کمیسیون به این نتیجه رسیدند ناشی از نسل اول سازمان ملل, Metis و Inuit کودکان دچار سوء استفاده و بیگانگی.

برخی از حروف فراتر رفت که نشان می دهد مردم بومی یا فرهنگ خود را پایین تر هستند.

Beyak را تعلیق به پایان رسید به طور خودکار زمانی که مجلس منحل شد برای انتخابات فدرال در پاییز گذشته.

تلاش برای رسیدن به Beyak از طریق وکیل او و سنا دفتر نیست بلافاصله موفق جمعه. در ماه نوامبر Beyak گفت که او تا به حال ملاقات تمام شرایط برای بازگشت به کار.

او تا به حال حذف نامه های کمیته اخلاق در بر داشت بیشترین اعتراض را از سایت گرفته شده یک جلسه مطبوعاتی در نقش یک سناتور تکمیل برنامه های آموزش و پرورش بر بومی تاریخچه و تحویل عذرخواهی او گفت:.

“من عمیقا احترام سنا و عاشق کار با سنا همکاران. من تعهد خودم را به رعایت بالاترین استانداردهای رفتار و نگاه به جلو به کار سخت برای همه مردم انتاریو و کانادا” Beyak نوشت: در بیانیه ای در زمان.

اما این کمیته به این نتیجه رسیدند در یک گزارش منتشر شده در روز شنبه که Beyak را برآورده نمی کنند شرایط تعیین شده برای بازگشت او خواستار عذرخواهی او تحویل داده کافی و مشارکت در برنامه های آموزشی بر نژادپرستی نسبت به مردمان بومی در کانادا ناقص است.

این کمیته موافقت کردند که نامه های گرفته شده پایین است و Beyak شده بود در جریان وظایف خود به عنوان یک سناتور. اما از آن راضی نیست که او تا به حال گرفته شده آموزش و پرورش بر بومی تاریخچه جدی است.

“از یک طرف سن. Beyak تواند حق ادعا که او در تلاش برای کامل آموزشی که ارائه شده بود به او” این گزارش می گوید. “از طرف دیگر آموزش های ارائه دهنده نشان داد که سناتور. Beyak موفق به نمایشگاه هر گونه تمایل به یادگیری و به خاطر این آموزش های ارائه دهنده ارائه نکردند توافق-بر آموزش در تمامیت آن.”

این کمیته همچنین دریافتند که Beyak یک جمله عذرخواهی برای داشتن شده است در بر داشت در نقض قوانین مجلس سنا به اندازه کافی خوب نیست. سناتور “را قبول نمی کند, عذرخواهی است که قادر به نشان دادن آگاهی از اشتباه نتواند به قبول مسئولیت اشتباه نتواند به صمیمانه عذر خواهی نتواند به جبران گذشته اقدامات و نتواند متعهد به اقدام در جهت اصلاح وضعیت” آنها نوشت.

در میان این کمیته پنج عضو است که از سوی دیگر ، موری سینکلر که منجر حقیقت و آشتی کمیسیون مسکونی مدارس قبل از او نامگذاری شد و به مجلس سنا. این کمیته شامل سه سناتور منصوب لیبرال نخست وزیران و دو منصوب محافظه کار استفن هارپر.

Beyak نیز هارپر منصوب هر چند محافظه کار رهبر اندرو Scheer خارج او از حزب محافظه کار حزبی در میان جنجال بر سر نامه ها.

این نتیجه رسیدند که Beyak باید به حالت تعلیق دوباره است که تنها یک توصیه کامل سنا را مجبور به رای دادن به آن انجام شده است. این کمیته می گوید آن را به نگه داشتن چشم در Beyak و گزارش دوباره در پایان ماه ژوئن است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Jan. 31, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو