ترکیبی از فعالیتهای فمینیستی جدید, مواد مخدر و اینترنت است که اجازه می دهد مردم با خیال راحت به پایان اوایل حاملگی خود را زمانی که آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار. مردم می توانید مدیریت کنید, سقط جنین با استفاده از دارو بدون چهره به چهره با پزشکان و پرستاران.

یک سرویس از راه دور تحت نظارت یک دکتر برای اولین بار ارائه شده توسط وبسایت در سال 2005 برای کشورهای با هیچ قانونی دسترسی به پزشکی سقط جنین. زنان کمک به زنان ارائه می دهد مشابه برای کمک به زنان در هر نقطه در جهان است. و در ایالات متحده کمک های دسترسی نسبتا جدید سازمان – ارائه می دهد پشتیبانی از پست الکترونیکی. (در ایالات متحده کمک آنلاین به طور فزاینده ای استفاده می شود زیرا دسترسی به کلینیک سقط جنین شده است کاهش می یابد در چند سال گذشته.)

در حال حاضر ما به عنوان دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 گیر سازمان های حرفه ای مانند انگلستان کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists هستند در آینده با مدل های مشابه از مراقبت. و همچنین انجام مشاوره از راه دور و پستی قرص در زمان مناسب دیگر تغییرات در خدمات بهداشت و درمان-تحویل سقط جنین مورد نیاز خواهد بود. سونوگرافی اسکن و آزمایش خون می تواند با خیال راحت حذف شود برای اکثریت است. مقررات ممکن است نیاز به تغییر اجازه می دهد تا مردم را به مواد مخدر mifepristone (دارویی که باعث سقط جنین process) در خانه – در برخی از کشورها تنها ميزوپروستول مواد مخدر که اخراج بارداری مجاز است گرفته شود در خانه. و پرستاران و ماماها باید مجاز به تجویز مواد مخدر. هنگامی که تمام این اقدامات اضطراری در جای خود قرار داده این سیستم در درمانگاه ها و بیمارستان های ما تقریبا در نقطه ای از خود مراقبت های مدیریت شده برای کسانی که به دنبال اولیه سقط جنین.

در زمان نوشتن یک موضوع است که پدید آمده است به خصوص برای نظارت و مدیریت پزشکی سقط جنین است که تمام خدمات پست الکترونیکی در بین کشورهای در حال مختل توسط یک عدم تقریبا کل پروازهای بین المللی. خلاق راه های برقراری ارتباط با داروخانه ها و یا تجویز کنندگان محلی به متقاضیان نیاز به فکر کردن.

پرستاران و ماماها باید مجاز به تجویز داروهای خود موفق سقط جنین. من منظره یاب/شاتر

به برخی از اصطلاح “خود مدیریت” را ممکن است به ذهن یک تصویر از خطرناک انجام آن را به خودتان سقط جنین در شرایط غیر بهداشتی. اما مردم در انتخاب خود درمانی در حال حرکت به دور از مصرف مواد سمی و یا داروهای گیاهی نسبت به مصرف داروهای تایید شده. چگونه موثر این پزشکی سقط جنین خواهد شد بستگی دارد که آیا داروهای واقعی اطلاعات در مورد نحوه اداره مواد مخدر (mifepristone و ميزوپروستول) دقیق و دوز صحیح است.

اگر مردم به دنبال سقط جنین را انتخاب کنید به استفاده از خدمات آنلاین با نظارت مانند آنهایی که در بالا ذکر شد مواد مخدر را می توان در راه های دیگر. داروخانه آنلاین ارائه محصولات اصل را بدون نسخه پزشک, اما هم وجود دارد ساختگی سایت های فروش جعلی و داروهای عام. این داروها را می توان از داروخانه ها بدون نسخه پزشک در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا است. اما داروسازان نیاز به آموزش بیشتر به طوری که آنها می تواند بهترین مشاوره.

سازمان بهداشت جهانی ترویج خود مراقبتی برای افرادی که مایل به مدیریت خود را سقط جنین در خانه. خود مدیریت پزشکی سقط جنین در 12 هفته اول بارداری زیر مبتنی بر شواهد رژیم امن است ارائه داروهای ذکر شده در بالا از منابع تایید شده و همه اطلاعات لازم را در دسترس است. بسیاری از وب سایت ارائه اطلاعات مبتنی بر شواهد در خود مدیریت و سقط جنین از جمله چگونه به سقط جنین با استفاده از قرص. امن-سقط جنین خطوط تماس ویژه کارکنان توسط کارگران محلی هستند و منبع خوبی از اطلاعات با کیفیت بالا.

چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت

اگر شما به دنبال سقط جنین, این مهم است که شما بررسی کنید که شما از لحاظ پزشکی مناسب برای مدیریت خود, سقط جنین و که شما نمی نیاز به مراقبت در یک کلینیک یا بیمارستان – شما می توانید این کار را یا با دسترسی به یک کنترل از راه دور, خدمات آنلاین یا پیدا کردن اطلاعات قابل اعتماد. شما باید انجام برخی از خواندن این موضوع از قبل و یا صحبت می کنند به یک خط تلفن بنابراین شما می دانید چه انتظار می رود در این راه از علائم مواد مخدر, عوارض و مقدار خونریزی. شما باید بدانید که چگونه به محلی اورژانس پزشکی کمک کند اگر نیاز ناشی میشود. همچنین چه علائم است که نشان می دهد ممکن است عوارض پس از آن.

مقدار عاطفی و حمایت اجتماعی شما ممکن است نیاز به زمانی که حمل خود را سقط مقدار زیادی متفاوت است به عنوان نشانی از پشتیبانی در دسترس شما است. منابع پشتیبانی شامل یک شریک (اگر شما در یک رابطه) و دوستان و خانواده محلی داوطلب و آموزش دیده بارداری اصحاب شناخته شده به عنوان doulas.

دلایل مردم خود را مدیریت سقط جنین متفاوت هستند. دلایل مثبت شامل حفظ حریم خصوصی و کنترل چه اتفاقی می افتد به بدن شما. منفی ممکن است دلایل کم درآمد ننگ طولانی فاصله رفت و آمد به درمانگاه نیاز به زمان و کار و تعهدات خانوادگی و یا مسائل مربوط به سلامت روان. اما در اکثر کشورهای این سقط جنین ها یک جرم جنایی. Decriminalisation است اولین گام ضروری در ساخت سقط جنین عادی تر در جامعه است. در یک کتاب جدید Decriminalising سقط جنین در انگلستان, شرکت من, نویسندگان و بحث من چگونه decriminalisation به نفع زنان در بهداشت و تندرستی.

داروهای مورد نیاز برای سقط جنین باید بدون نسخه پزشک در دسترس (آنها امن تر از یک شات از پنی سیلین). تنها 68 کشور باید مجوز mifepristone و سپس آن را در نسخه تنها. Misoprostol است که در ترکیب با mifepristone و یا به تنهایی به طور گسترده ای در دسترس است اما در برخی از کشورها در نسخه تنها.

خود مدیریت پزشکی سقط جنین در حال حاضر می تواند انجام شود در هر نقطه در جهان است. اما برای نگه داشتن خود را امن مطمئن شوید که اطلاعات شما با استفاده از دقیق است (من تایید می توانید برای وب سایت های ذکر شده در این مقاله) مواد مخدر واقعی (بررسی داروخانه ها در برابر لیست سایت های جعلی) و محلی که پزشکی بازگشت به بالا در دست است. و از همه مهمتر قادر به شکستن قانون نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net