در کمتر از 48 ساعت همه مردم در نیوزیلند را به خود منزوی مگر اینکه آنها ضروری کارگران خدمات. این است که ما بهترین شانس برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اما آنچه در مورد دهها هزار نفر از زلاند جدید که اصلا امن خانه و یا به اندازه کافی فضای زندگی برای جلوگیری از نزدیک و یا تماس طولانی مدت با دیگران ؟

در کانادا بی خانمانی گزارش سازمان های اقدام علیه COVID-19 اتفاق افتاده به سرعت به اندازه کافی و خدمات دریافت کرده اند از حمایت کافی دولت از قرار دادن زندگی برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه در خطر است.


ادامه مطلب: نیوزیلند پیشی استرالیا و انگلستان و آمریکا با 12 میلیارد دلار coronavirus بسته برای کسب و کار و مردم در انزوا


در زمانی که نیوزیلند دولت سخت در تلاش است به مهر coronavirus برای جلوگیری از گسترده تر جامعه گسترش به دنبال پس از سلامت زلاند جدید که بی خانمان هستند یا در زندگی شلوغ یا محل اقامت اضطراری شده است هرگز بیشتر فوری است.

یک-در-100 نفر در NZ بی خانمان هستند

با توجه به 2013 سرشماری در اطراف 41,000 یا 1 در 100 زلاند نو بودند و بی خانمان.

این شامل 28,500 زلاند نو زندگی می کنند به عنوان موقت ساکنان در شدت شلوغ مسکن 8,490 زندگی در غیر محل اقامت خصوصی اجرا شده توسط aslan و سازمان های جامعه و همچنین 4,197 که بدون سکونت محل اقامت. که دهها هزار نفر از مردم بدون تضمین کافی و یا محل اقامت.

ما باید منتظر 2018 سرشماری به دانستن بیشتر در ارقام و فراموش کرده اند را به حساب NZ$2.2 میلیارد دلار به علاوه در هر سال صرف کمک به مسکن و NZ$197 میلیون بیش از سه سال به صندوق 2,700 مکان در مسکن ،

حتی اگر این وضعیت بهبود یافته است برای برخی از مردم پس از آن با توجه به افزایش تقاضا برای مسکن و دولت در افزایش بودجه برای جامعه مسکن ارائه دهندگان این احتمال وجود دارد که تعدادی از خانواده در زندگی شلوغ یا غیر خصوصی مسکن افزایش یافته است و بین سرشماری.

راه حل های مسکن برای 48 ساعت آینده و فراتر از آن

دولت به این شانس به سرعت حرکت می کند و مردم را اسکان امن تر و جلوگیری از گسترده تر جامعه گسترش coronavirus.

ساختمان جدید مسکن در دراز مدت پاسخ دهد. اما در 48 ساعت آینده, محلی و دولت مرکزی می تواند تغییر مسیر محل اقامت است که دیگر مورد استفاده توسط گردشگران برای استفاده به عنوان خانه خانواده و خود شامل محل اسکان. به این ترتیب افرادی که در حال حاضر بی خانمان زندگی می کنند در غیر خصوصی و یا شلوغ خوابگاه ها محافظت می شود.

مردم و خانواده ها می توانند خود جدا اگر آنها می توانید کنترل کنید که چه کسی آنها به اشتراک گذاشتن خانه خود را با. این تغییر مسیر را تضمین درآمد برای کسانی که تحت تاثیر لغو به رزرو محل اقامت با توجه به محدودیت های مسافرتی. اکشن است که در جامعه بهره.

تحت نیوزیلند پاندمی آنفلوانزا طرح ملی و سازمان های محلی به رهبری توسط وزارت بهداشت و درمان و سلامت عمومی واحد با هم کار خواهد کرد در پاسخ به COVID-19.

محلی همه گیر پاسخ باید در نظر بهداشت عمومی و رفاه جامعه. این مهم است که سازمان های روشن ایجاد خطوط ارتباطی و درک یکدیگر نقش به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

با توجه به این خطر برای افرادی که بی خانمان هستند و هر جامعه نیاز به ایجاد یک لیست از سازمان که کار با افرادی که بی خانمان هستند و شناسایی کسانی که بیشتر در معرض COVID-19. برخی از بهداشت عمومی واحد آغاز کرده اند به انجام این کار.

جامعه مسکن Aotearoa (CHA) به اوج بدن برای جامعه در بخش مسکن نیز قرار داده شده است به لینک رهبری سازمان های دولتی و عمومی بهداشت و درمان واحد با جامعه مسکن ارائه دهندگان و بی خانمانی خدمات به اجرای برنامه های همه گیر.

رهبری سازمان های دولتی نیاز به اطمینان حاصل شود جامعه مسکن ارائه دهندگان و بی خانمانی خدمات دسترسی به منابع و تجهیزات آنها نیاز به جلوگیری از گسترش COVID-19 و مقابله با پیامدهای اگر مهار است و دیگر امکان پذیر است.

برخی از NZ$300 میلیون متصل به دولت جدید بی خانمانی طرح اقدام 2020-2023 می تواند همگانی آورده و رو به جلو برای این منظور است.

شناسایی کسانی که در نیاز

در 48 ساعت آینده, دولت, اولویت نیاز به تمرکز بر روی منابع خود شامل محل اقامت برای افراد بدون سرپناه زندگی در اشکال اجتماعی مسکن و شلوغ مسکن با تعداد زیادی از مردم و خانواده های امکانات.

گروه که بیشتر در معرض خطر می تواند به شناسایی از طریق جامعه مسکن ارائه دهندگان که طرف قرارداد با وزارت مسکن و توسعه شهری صاحبخانه که چند اوراق قرضه تسلیم با وزارت کسب و کار و نوآوری و اشتغال, و برخی از شوراهای که ثبت نام خانه های شبانه روزی.

محلی بهداشت محیط افسران و بی خانمانی سازمان می دانید که در آن افرادی که نیاز به حفاظت و حمایت هستند. اولویت می توانید با خانواده هایی که از نظر پزشکی آسیب پذیر و گسترش به عنوان بسیاری از خانواده ها به عنوان ممکن است به کاهش خطر انتقال.

دولت اولویت فوری نیاز به تمرکز بر حمایت از سازمان برای به دست آوردن خود شامل اسکان مردم در خواب خشن و یا زندگی در مسکن اضطراری است که با استفاده از مسکن به سبک خوابگاه.

ممکن است برای مردم برای محافظت از خود را از عفونت و خود منزوی در این شرایط. وجود دارد خطر عفونت به سرعت گسترش خواهد یافت در این محیط است.

خانواده هایی که در زندگی اجتماعی مسکن اضطراری و یا به شدت شلوغ مسکن یکی دیگر از اولویت گروه. برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دولت نیاز به ارائه self-contained accommodation with مناسب برای اتاق خواب اعضای خانواده و یک حمام خصوصی و یا بیش از یک حمام برای خانواده های بزرگتر.

وجود یک پنجره فرصت برای دولت به دنبال مسکن مردم قادر به خود منزوی برای محافظت از خود. به نوبه خود این محافظت از جامعه و بهداشت عمومی.

تهیه و آزار خانواده ها در نیاز

در 48 ساعت آینده دولت و سازمان های جامعه نیاز به روشن خواهد شد که صندوق و ارائه منابع برای خانواده خود در انزوا زندگی می کنند و یا در محل شده اند که قرنطینه. هنوز این نامشخص است.


ادامه مطلب: Coronavirus: چه مدت طول می کشد تا بیمار ؟ چگونه عفونی است ؟ شما همیشه باید یک تب ؟ COVID-19 اصول توضیح داده شده


خانواده ها خواهد شد نیاز به مواد غذایی, پزشکی, فوق العاده تمیز و محصولات بهداشت شخصی برای هر عضو خانواده است. این اقدامات برای محافظت و حمایت از مردم به ویژه مهم است در طول ماه آینده ممکن است مورد نیاز از طریق امواج متعدد از این بیماری همه گیر. پاسخ را باید در محل باقی می ماند تا زمانی که امیدوارم یک واکسن است در بر داشت.

این بیماری همه گیر است که وضعیت فوق العاده ای. این موضوع اهمیت حق مسکن. مسکن نقش محوری را در ارتقای سلامت جامعه و اجتناب از نابرابری های سلامت.

ما در یک پنجره از فرصت به عمل به آن مهم است برای اولویت بندی و انجام همه چیز ممکن است برای رسیدگی به بی خانمانی. این اقدامات کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از گسترده تر گسترش و تاثیر COVID-19 سراسر نیوزیلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de