تورنتو — دولت فدرال امن دوم پرواز اجاره به تخلیه تمام کانادایی ها در ووهان به دنبال بازگشت به خانه از کانون جدید کروناویروس.

اولین هواپیما را ترک کرده است در مسیر به کانادا و دوم هواپیما است که انتظار می رود به ترک دوشنبه آینده وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت.

“با دومین پرواز ما قادر خواهید بود به هر کانادایی صفحه اصلی” شامپاین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

دولت فدرال می گوید که 211 نفر اعطا شده است کرسی های امروز بازگشت هواپیما اما تنها 194 مسافر نشان داد. شامپاین گفت: این انتظار می رود که برخی از افراد “تغییر ذهن خود را در آخرین لحظه.”

حدود 50 کانادایی را ترک خواهد کرد ووهان بعد از امروز سرنشین آمریکایی پرواز. که بدان معنی است که هفته آینده پرواز را بیش از صندلی به اندازه کافی برای کسانی که چپ در ووهان Champange گفت.

“ما مطمئن شوید که هر کسی که می خواهد به ترک خواهد شد که یک سوم شانس برای بازگشت به کانادا,” او گفت:.

قبل از مصرف هر مسافری به نمایش در خواهد آمد که کانادایی ها گفته اند هیچ یک از نشان دادن علائم ویروس اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره.

باید یک مسافر بیمار در حالی که روی آنها خواهد شد را به انزوا می شود و با توجه دنده محافظ برای جلوگیری از گسترش بیماری جدید تنفسی ویروس. وجود کادر پزشکی در هیئت مدیره این هواپیما که در ابتدا برنامه ریزی شده برای رسیدن به یک روز قبل از آن بود اما به دلیل تاخیر آب و هوا.

از هواپیما به زمین برای اولین بار در ونکوور برای سوخت گیری قبل از ورود نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در جنوب انتاریو که در آن مسافران خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته به اطمینان حاصل شود آنها را آلوده و جلوگیری از گسترش بیشتر شیوع.

خدمات بهداشت روان در دسترس خواهد بود در پایه یک گام وزیر بهداشت Patty Hajdu به نام “مهم است.”

“من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که این افراد شده اند را از طریق یک زمان استرس زا تحت قرنطینه” Hajdu گفت. “این یک زمان ترسناک برای آنها نمی دانستند که آیا یا نه آنها در حال رفتن به دوباره به کانادا و خانواده خود را.”

کانادا مادر مگان Millward یکی از صدها نفر از مردم در حال انتظار برای هیئت مدیره هواپیما از ووهان فرودگاه. صحبت کردن با CTV News Channel, او گفت که او “خسته اما بسیار خوشحال و رها شوند.”

استیون لی یکی دیگر از کانادا در حال انتظار برای هیئت مدیره تشریح دیدن هواپیما به عنوان یک “واقعا نمایش خوبی.”

“همه به نظر می رسد آرام است. هیچ وحشت. تاپیک بچه های در حال اجرا در اطراف مردم مصرف تصاویر” لی گفت: دهان و بینی با ماسک سیاه و سفید.

ترودو: خطر باقی می ماند ‘کم’

تا کنون پنج مورد از این ویروس تایید شده است در کانادا – سه در انتاریو و دو در بریتیش کلمبیا. در سطح جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 28000 نفر کشته و بیش از 560.

صحبت کردن در یک شهر بزرگ شهرداران’ جلسه در اتاوا نخست وزیر جاستین ترودو تشکر شهرداری رهبران خود را برای همکاری زیر بین المللی شیوع.

“ما موفق به نگه داشتن خطر برای کانادایی ها پایین چون مردم پاسخ داده شده است مسئولانه به سرعت و در یک هماهنگی مد” ترودو گفت.

در ضمن 251 کانادایی روی یک کشتی کروز در ژاپن شده اند قرنطینه پس از 10 مسافر – از جمله دو Canadians – آزمایش مثبت برای ویروس. کشتی و آن 3,700 مسافران در حال قرنطینه برای دو هفته آینده به امید حاوی این بیماری است.

شامپاین گفت: مقامات دولتی شده اند در تماس با خانواده را تحت تاثیر قرار, اما او نمی تواند ارائه جزئیات در این شرایط از دو کانادایی در بیمارستان است.

“ما در تماس با خانواده هایی که در سایت,” او گفت:.

در ایالات متحده 195 آمریکایی ها هستند که در قرنطینه یک پایگاه هوایی در کالیفرنیا پس از بازگشت از ووهان.

یکی از evacuees Mathew McCoy گفت: این گروه با تمرکز بر ایجاد یک فضای مثبت با وجود این شرایط ، Evacuees حتی شروع کلاس های پیشرو در موضوعات آنها کارشناسان در هنر, مالیات, Zumba — برای کمک به عبور زمان.

“بنابراین ما را مشغول نگه دارید اما ما سعی کنید به نگه داشتن همه نیست تمرکز روی چیزهای منفی اما با تمرکز بر روی چیزهای مثبت,” McCoy گفت: CTV News Channel.

توصیه های خود را برای دیگران به رهبری به قرنطینه: وحشت نکنید.

“آیا در ترس زندگی می کنند. ایجاد یک فضای مثبت. آیا تاون هال جلسات هر روز تا همه مطلع … ایجاد چیزهایی به انجام است.”

با فایل های از CTVNews.ca راشل Aiello در اتاوا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو