دوم COVID-19-مربوط به مرگ در انتاریو معتقد مرتبط به ‘انتقال محلی’

تورنتو — مقامات بهداشت بر این باورند دوم COVID-19-مربوط به مرگ در انتاریو مربوط به “انتقال محلی” را به عنوان مرد در 50s تا به حال هیچ سفر اخیر سابقه در خارج از کانادا و تماس نزدیک از هر گونه موارد شناخته شده این ویروس است.

میلتون, Ont. مرد که تا به حال یک بیماری زمینهای شد در ابتدا بستری در بیمارستان در زادگاه خود در مارس 11 قبل از انتقال به یک Oakville, Ont. بیمارستان دقیقا یک هفته بعد.

در مارس 18 روز او منتقل شد و درگذشت او در 10:15 صبح

تشخیص خود را از COVID-19 تایید شد به مثبت در 9 بعد از ظهر همان روز.

“آنچه ما در حال حاضر است که در حال حاضر ما می دانیم که او در سفر خارج از کانادا و نه او باید یک لینک به یک شناخته شده COVID-19 مورد و در نتیجه نشانه ای است که محلی انتقال” Halton منطقه افسر پزشکی سلامت دکتر حمیده Meghani گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شده در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

او در ادامه می گویند که هر کس در سراسر استان “نیاز به عمل در حال حاضر” برای کمک به محدود کردن محلی گسترش ویروس.

“این غم انگیز اثبات این که ما نیاز به کار با هم به عنوان یک جامعه برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 تمرین های اجتماعی فاصله و اقدام برای محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما. این است که یک جامعه بزرگتر مسئله و من می دانم که هر کس می پیوندد من در گسترش عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده اش در این زمان است.”

43 بیشتر موارد COVID-19 تایید در انتاریو

Meghani بیانیه آمد و در مدت کوتاهی پس از 43 مورد از این ویروس اعلام شد که از طرف مقامات بهداشت در صبح روز پنج شنبه در آوردن کل استانی به 258 از جمله مرحوم.

به عنوان بیماران جدید تایید شد, مقامات اعلام کرد که نزدیک به 4000 نفر در حال حاضر تحت بررسی برای ویروس و بیش از 12000 نفر در انتاریو باید آزمایش منفی تا کنون.

در این استان پنج نفر قبلا با این ویروس آلوده شده اند و پس از بهبود در حالی که دو نفر کشته شده اند.

اولین COVID-19-مربوط به مرگ در انتاریو تایید شد در روز سه شنبه. بيمار 77 ساله باری که بود دریافت مراقبت در بیمارستان در Muskoka منطقه است.

در آن زمان مقامات اعلام کرد که مشخص نیست که آیا این رمان coronavirus در واقع این مرد علت مرگ.

“ما خواسته اند برای کمک, دفتر پزشکی قانونی برای انجام یک معاینه کامل و بررسی برای تعیین اینکه آیا این فرد فوت کرد به دلیل COVID یا با COVID,” وزیر بهداشت انتاریو کریستین الیوت گفت.

elliott

این موارد جدید اعلام کرد صبح روز پنجشنبه شامل هشت نفر در تورنتو سه در پوست منطقه دو در همیلتون دو در Halton منطقه و یکی در شرق انتاریو Durham منطقه واترلو و Haliburton Kawartha.

22 دیگر بیماران مکان های ذکر شده به عنوان “در حال بررسی است.”

در میان موارد 12 در حال سفر مربوط به یک ذکر شده است به عنوان یک تماس نزدیک بیمار دیگر و باقی مانده 30 باید خود را به معنی انتقال ذکر شده به عنوان “در حال بررسی است.”

یکی از بیماران یک مرد در 80s در منطقه دورهام تنها فرد ذکر شده به عنوان بستری با توجه به این ویروس است. بقیه در خود به انزوا و یا ذکر شده به عنوان “در حال بررسی است.”

انتاریو افسر ارشد پزشکی دکتر دیوید ویلیامز در واکنش به 44 مورد جدید گزارش شده در استان در روز پنج شنبه گفت که این تعداد را “شگفت آوری کم است.”

“که هنوز هم به نظر من جای تعجب کم با جریان ما رو هم من خواهد بود تعجب نیست که بالا می رود. من نمی خواهم آن را به بالا برود ، بنابراین ما باید به سازمان دیده بان.”

علائم و نشانه های این ویروس است که می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس هستند شبیه به دیگر عفونت های تنفسی.

وجود دارد هیچ درمان خاصی برای این ویروس وجود ندارد و واکسن است که محافظت در برابر آن است.

مقامات بهداشت گفت: “بسیاری از افراد با مشترک انسان coronavirus بیماری بهبود می یابند یک خود را به” اما افزود که “اگر شما نیاز به توجه فوری پزشکی شما باید با 911 تماس بگیرید و خود را ذکر سفر تاریخچه و علائم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو