در سه ماه پس از این ویروس خود را آغاز کرد مرگبار گسترش و چین و اروپا و ایالات متحده باید تمام مجموعه در یک با حداکثر سرعت دویدن برای تبدیل شدن به اولین بار به تولید یک واکسن. اما در حالی که وجود دارد این است که همکاری در بسیاری از سطوح — از جمله در میان شرکت هایی که معمولا شدید رقبا — حلق آویز بیش از این تلاش است که سایه یک رویکرد ناسیونالیستی است که می تواند برنده این شانس را به نفع خود مردم و به طور بالقوه به دست آوردن دست بالا را در برخورد با اقتصادی و ژئواستراتژیک خرید اینترنتی از بحران است.

آنچه به عنوان یک سوال از چه کسی دریافت علمی تمجید اختراع ثبت شده و در نهایت درآمد حاصل از موفق واکسن به طور ناگهانی گسترده تر موضوع فوری امنیت ملی است. و پشت تقلا یک واقعیت تلخ: هر واکسن جدید که ثابت می کند قوی در برابر coronavirus — آزمایش های بالینی در حال انجام در ایالات متحده آمریکا و چین و اروپا در حال حاضر مطمئن است در تامین کوتاه مدت به عنوان دولت ها سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که مردم خود را برای اولین بار در خط.

در چین 1,000 دانشمندان در حال کار بر روی یک واکسن و این موضوع در حال حاضر شده است نظامی: محققان وابسته به آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی را توسعه داده اند آنچه در نظر گرفته شده است این کشور پیشتاز نامزد برای رسیدن به موفقیت است و داوطلبان استخدام برای آزمایش های بالینی.

چین “خواهد بود کندتر از کشورهای دیگر” وانگ Junzhi یک فرآورده های بیولوژیک کنترل کیفیت کارشناس با آکادمی علوم چین گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در پکن.

تلاش گرفته شده در تبلیغ کیفیت است. در حال حاضر به طور گسترده ای توزیع شده عکس Chen Wei یک virologist در افراد ارتش آزادیبخش دریافت تزریق چه بود, آگهی برای اولین بار واکسن در معرض شده است به عنوان جعلی گرفته شده قبل از سفر او به ووهان, که در آن ویروس آغاز شد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در جلسات با دارویی مدیران در مورد ساخت مطمئن شوید که یک واکسن تولید شده در خاک آمریکا برای اطمینان از ما کنترل لوازم آن. دولت آلمان در انتخابات گفت: آنها معتقد بودند او سعی به فریب یک شرکت آلمانی CureVac به انجام آن تحقیقات و تولید, اگر آن را به می آید که در ایالات متحده است.

این شرکت را رد کرده آن را دریافت تصاحب ارائه, اما آن منجر سرمایه گذار روشن ساخته شده است وجود دارد برخی از نوع رویکرد است.

پرسیده شده توسط مجله آلمانی Sport 1 در مورد چگونگی تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گشوده, Dietmar Hopp که Dievini Hopp بیوتکنولوژی برگزاری صاحب 80 درصد از این شرکت گفت: “من شخصا صحبت نمی کنم به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او خطاب به شرکت و آنها بلافاصله به من گفت در مورد آن و پرسید: آنچه که من از آن فکر و من می دانستم که بلافاصله که آن را از سوال بود.”

به گزارش رویکرد به اندازه کافی سریع به کمیسیون اروپا به تعهد یکی دیگر از 85 میلیون دلار به این شرکت است که در حال حاضر پشتیبانی از واکسن کنسرسیوم.

همان روز یک شرکت چینی ارائه شده $133.3 میلیون برای یک سهام و در نظر گرفتن از یکی دیگر از شرکت آلمانی در واکسن نژاد BioNTech.

“شده است وجود دارد جهانی شوکی که بیوتکنولوژی استراتژیک صنعت برای ما جوامع” فریدریش فون Bohlen مدیر عامل شرکت برگزاری است که دارای 82 درصد از CureVac.

و فقط به عنوان ملت اصرار بر ساختمان خود را هواپیماهای بدون سرنشین خود را مبارزان پنهان و خود را cyberweapons آنها نمی خواهند به مدیون به یک قدرت خارجی برای دسترسی به داروهای مورد نیاز در یک بحران.

پس از دو دهه از کشاورزی کردن تولید مواد مخدر به چین و هند “شما می خواهید فرایند تولید کل نزدیک به خانه” فون Bohlen گفت.

برخی از کارشناسان جغرافیای سیاسی رقابت به عنوان سالم به عنوان طولانی به عنوان هر گونه موفقیت ها با جهان به اشتراک گذاشته — که مقامات دولتی به طور معمول اطمینان آنها خواهد بود.

اما آنها نمی گویند که چگونه و یا مهم تر زمانی که. و بسیاری از تحلیلگران به خاطر آنچه اتفاق افتاده در طول اپیدمی آنفولانزای خوکی در سال 2009 هنگامی که یک شرکت در استرالیا بود که در میان برای اولین بار به منظور توسعه یک تک دوز واکسن مورد نیاز بود برای برآوردن تقاضا در استرالیا قبل از انجام سفارشات صادرات به ایالات متحده و جاهای دیگر.

که موجب خشم تئوری های توطئه و کنگره جلسات به دلایل کمبود.

“شما می خواهید همه به همکاری همه برای مسابقه به عنوان به سرعت به عنوان آنها می تواند به یک واکسن و بهترین نامزد برای حرکت به جلو,” دکتر گفت: Amesh Adalja مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز.

اما اگر کسانی که نشانه هایی از موفقیت بدانم که اگر خود را از شرکت ملی خواهد شد, او گفت:, آن را ایجاد یک عارضه است که “شما نمی خواهید به زمانی که شما در حال تلاش برای دریافت یک واکسن ساخته شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

مدیران پیشرو در جهان شرکت های داروسازی روز پنجشنبه گفت که آنها مشغول به کار بودند با هم و با دولت به اطمینان دهم که یک واکسن توسعه داده شده است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و توزیع عادلانه. اما آنها التماس دولت به ذخیره کردن یک واکسن پس از آن توسعه یافته است و گفت که برای انجام این کار می تواند ویرانگر به صورت گسترده تر هدف زنی از coronavirus بیماری همه گیر.

“من می خواهم همه را تشویق به رسیدن به این دام گفت: ما باید برای به دست آوردن همه چیز را به کشورهای ما در حال حاضر و نزدیک مرزهای گفت:” سورین Schwan مدیر اجرایی سوئیس شرکت دارویی Roche. “این امر می تواند کاملا اشتباه به سقوط به ملی, رفتار که در واقع اخلال در زنجیره تامین می شود و مخل به مردم در سراسر جهان است.”

اضافه کردن به فشار مغلوب ساختن پیشی جستن در نزدیکی-روزانه تضمین پیشرفت در راه هستند. در حالی که داروهای ضد ویروسی برای درمان اثرات coronavirus ممکن است آزمایش تحت “استفاده مهربان” دستورالعمل های است که اجازه می دهد آزمایش در به شدت بیمار و بیماران واکسن باقی مانده حداقل 12 تا 18 ماه دور ما مقامات و رهبران عمده شرکت های دارویی می گویند.

“واکسن تزریق به افراد سالم, بنابراین ما نیاز به اطمینان از ایمنی” یک فرایند است که طول می کشد زمان دیوید Loew, یک معاون اجرایی رئیس جمهور از شرکت سانوفی پاستور فرانسه خبر داد. شرکت او در حال کار با الی لیلی و جانسون و جانسون در ایالات متحده روشه و تاکدا در ژاپن است.

در زمان عادی همیشه وجود دارد یک عنصر از رقابت های ملی به توسعه مواد مخدر. در ماه های قبل از coronavirus شروع به شکستن در ووهان اف بی آی شروع به تلاش برای ریشه کن کردن دانشمندان آنها بودند سرقت تحقیقات پزشکی از ایالات متحده عمدتا متمرکز بر دانشمندان چینی تبار از جمله تابعیت شهروندان ایالات متحده به نمایندگی از چین است. وجود 180 موارد تحت بررسی در سال گذشته است.

صحبت تلفنی روز شنبه مدیران از پنج تا از بزرگترین شرکت های دارویی گفت: آنها در حال کار برای افزایش, صنعت, تولید, توانایی, توسط های ظرفیت موجود به سطح شیب دار بالا تولید یک بار موفق واکسن و یا ضد ویروسی شناسایی شده است. آنها استدلال می کنند برای چند تست برنامه ها برای افزایش شانس موفقیت و سپس به صورت فوری و صدور مجوز اجازه می دهد تا سریع پوسته پوسته شدن تولید است.

یک بار واکسن تایید شده است: “ما نیاز به واکسیناسیون میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان است بنابراین ما به دنبال راه های جایگزین به کجا و چگونه ما تولید” Loew گفت.

اما از آن است که دولت را وادار به تصمیم می گیرید که چگونه یک واکسن تایید شده است و می توان آن را به فروش می رسد.

“اگر کشورهای بگو هی بیایید سعی کنید برای قفل کردن یک تامین بنابراین ما می تواند به حفاظت از جمعیت” و سپس می توان آن را یک چالش برای دریافت واکسن به مکان های که در آن می توانید بیشتر تفاوت epidemiologically” گفت: Seth برکلی مدیر اجرایی GAVI, یک سازمان غیر انتفاعی است که تامین واکسن به کشورهای در حال توسعه.

و آگاه از خطرات آن, هر چند, چندین دولت های اروپایی و گروه های غیر انتفاعی در حال حاضر اقدامات برای جلوگیری از هر دو ایالات متحده آمریکا و یا چین از گرفتن انحصار بالقوه واکسن در برابر coronavirus.

پس از طاعون ابولا که هایش در سراسر غرب آفریقا از 2014-16 نروژ و بریتانیا و بیشتر کشورهای اروپایی و همچنین بنیاد بیل و ملیندا گیتس, شروع, کمک میلیون دلار به یک شرکت چند ملیتی سازمان ائتلاف برای اپیدمی آمادگی طرح به صندوق واکسن پژوهش است.

تمام بودجه آن موافقت نامه شامل مقررات مربوط به دسترسی برابر به اطمینان دهم که “مناسب واکسن برای اولین بار در دسترس به جمعیت هنگامی که و که در آن آنها مورد نیاز برای پایان دادن به شیوع و یا جلوگیری از یک بیماری بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت” سازمان در بیانیه ای گفت.

در دو ماه گذشته ائتلاف بودجه پژوهش به هشت نفر از امیدوار کننده ترین نامزدها برای جلوگیری از coronavirus — از جمله CureVac های آلمان شرکت.

همه که سمت چپ مشخص نیست دقیقا چه تهمت به دنبال از CureVac اگر هر چیزی و به همین دلیل این شرکت بدنبال آن آمریکا, مدیر اجرایی, Daniel Menichella روز پس از ملاقات او با کاخ سفید coronavirus نیروی کار در یک جلسه که در آن تهمت کاهش یافته است. کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

شرکت خود را صادر کرده است با دقت پیش نویس محرومیت از تصاحب ارائه دهد. “شاید کسی چیزی گفت,” فون Bohlen گفت. “اما وجود دارد هیچ پیشنهاد نوشته شده از ایالات متحده است.”

وجود دارد لازم نیست. صرف اشاره از آن بود به اندازه کافی به مقامات اروپایی به ارائه کمک های مالی بیشتر.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو