سایپا O’Regan تست منفی برای COVID-19

تورنتو — وزیر منابع طبیعی و آرام O’Regan را آزمایش کرده است منفی ها برای این رمان coronavirus پس از ورود خود به انزوا در اوایل این هفته.

“من COVID-19 تست دوباره منفی خوشبختانه. من ادامه خواهد داد به سازمان دیده بان برای علائم تب و سرفه خشک — و من از همه می خواهیم به انجام همان. مراقبت از خودتان است. نگاه کردن به یک دیگر” O’Regan توییتی شب جمعه است.

O’Regan وارد خود انزوا روز سه شنبه در توصیه یک پزشک پس از پایین آمدن با مداوم سر سرد. او گفت که او در حال کار از خانه.

نخست وزیر جاستین ترودو وارد خود انزوا در روز پنج شنبه پس از همسرش سوفی Gregoire Trudeau, آزمایش مثبت برای ویروس. ترودو گفت که او احساس سالم و ادامه خواهد داد به کار از خانه.

لیبرال MP آنتونی Housefather و تجارت بین المللی وزیر مری Ng نیز در خود به انزوا. NDP رهبر Jagmeet سینگ پنج شنبه نشان داد که او خود منزوی پس از سقوط بیمار اما دکتر او را باور نمی کند او نشانه های سازگار با COVID-19.

با توجه به بیانیه ای از حزب محافظه کار بدون محافظه کار نمایندگان مجلس در حال حاضر در خود به انزوا و هیچ یک آزمایش شده اند برای COVID-19.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار نیز در خود به انزوا پس از بازگشت به خانه از یک سفر کسب و کار به بریتانیا در روز چهارشنبه. تورنتو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلای جدید صادر توصیه جمعه که همه مسافران بین المللی خود جدا برای 14 روز.

هر کسی که نمی علايم اما تا به حال در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس– داشتن شده است در تماس نزدیک با فردی که بیمار است به عنوان مثال– در حال خواسته به خود منزوی در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>