‘افزایش سطح آب را تحت تاثیر قرار نمی خانه من’ – حتی نقشه سیل نمی نوسان ساحلی فلوریدا ساکنان

تبلیغ درک که ارائه مصرف کنندگان با حقایق نمی خواهد به فروش محصولات. به مردم به توقف و, توجه, تبلیغات موفق ارائه اطلاعات به سادگی و با یک قلاب عاطفی به طوری که مصرف کنندگان توجه و امیدوارم خرید.

آب و هوا ارتباط دانشمندان با استفاده از این اصول از پیام بصری محلی و نمایشی – به ارائه حقایق است که توجه عمومی. چنین پیام در نظر گرفته شده است برای کمک به مردم در درک خطر آن را به عنوان مربوط به آنها و شاید تغییر رفتار خود را به عنوان یک نتیجه.

به عنوان دانشمندان علوم اجتماعی مطالعه اثر تغییر آب و هوا, ارتباطات, استراتژی ما کنجکاو شد در مورد یک پیام خاص ما آنلاین در بر داشت. برخی از خانه ها آگهی برای فروش در جنوب فلوریدا بودند به همراه بنر تبلیغات با پیام مانند “جاری شدن سیل لطمه می زند و ارزش خانه است. بیشتر بدانید قبل از اینکه شما خرید. پیدا کردن به صورت رایگان در حال حاضر.” تبلیغات شد اسپانسر شده از طرف اول خیابان بنیاد از طریق وب سایت خود را FloodIQ.com. غیر انتفاعی بنیاد فراهم می کند دقیق هوایی عکس از حال و آینده جاری شدن سیل به عنوان یک نتیجه از افزایش سطح دریا است.

همکار من و من تصمیم گرفتم به بررسی ساکنان ساحلی جنوب فلوریدا برای درک بهتر اطلاعات تحت تاثیر نگرش ها و نظرات. آیا این پیام ها طراحی و توسعه توسط یک سازمان غیر انتفاعی تغییر برداشت از ساکنان ساحلی زندگی می کنند که در مناطق کم ارتفاع مورد تهدید ساحلی جاری شدن سیل به عنوان یک نتیجه از سطح دریا افزایش می یابد ؟

تعریف خطر به اموال توسط ZIP

نقشه ها را می توان یک راه برای دیدن پتانسیل خطر سیل. www.FloodiQ.com, نویسنده ارائه شده

بسیاری از مطالعات تغییرات آب و هوایی ارتباط و پاسخ شده اند بر اساس نظر سنجی های ملی یا محلی بیشتر بررسی از استان ها و کشورهای مستعد ابتلا به طیف وسیعی از نوار ساحلی جاری شدن سیل. ما متمرکز در نظرسنجی ما در یک منطقه و جمعیت در معرض بیشترین خطر: کسانی که زندگی می کنند در کدهای پستی در امتداد جنوب سواحل فلوریدا جایی که احتمال جاری شدن سیل در محله های محلی بسیار بالا است.

با اجازه از اول خیابان بنیاد برای تولید نقشه های خود را که نشان دهنده چیزی است که جاری شدن سیل در آینده ممکن است مانند نگاه ما به توسعه یک نظرسنجی به درک اثربخشی متناسب با پیام. چگونه این پیام تاثیر دستياران اعتقادات در مورد تغییر آب و هوا و سطح دریا افزایش می یابد ؟ ما همچنین پرسید: اگر ساکنان معتقد جوامع خود را و خانه های در معرض خطر بودند.

ما بررسی بیش از 1000 ساکنان زندگی در 166 کد پستی در جنوب فلوریدا بین ماه های اکتبر تا دسامبر سال 2018 است. همه کسانی که در نظر سنجی شد و در خطر از هم مستقیم یا غیر مستقیم اثر جاری شدن سیل به خانه های خود از جمله کاهش ارزش ملک به املاک ساحلی است که به عنوان یک کمتر مطلوب و مقصد.

ما نمونه ساکنان هفت مناطق شهری از جمله تمپا-سنت پترزبورگ-کلیرواتر فورت مایرز, Key West, Miami-Dade County, Fort Lauderdale, وست پالم بیچ و نخل و ساحل Vero. نیمی از نمونه دریافت یک نقشه از شهر خود را ارائه شده در یک مقیاس به طوری که شهرستان خود را بلوک قابل مشاهده بود. نقشه ها نشان داده شده چه می تواند رخ دهد تنها 15 سال از هم اکنون در حال حاضر نرخ افزایش سطح دریا اگر وجود دارد یک دسته 3 طوفان همراه با طوفان خروش سیل.

آیا اطلاعات بصری تفاوت دارد ؟

این مطالعه در نظر گرفته شده برای ارزیابی چگونه ساکنان ممکن است درک آسیب پذیری از اموال خود و جوامع خود را به طوفان شدید. ما خواسته ساکنان خود را در مورد وابستگی سیاسی و حمایت خود را از سیاست های مانند قوانین منطقه بندی بنزین و مالیات و سایر اقدامات برای مقابله با تغییر آب و هوا.

با کمال تعجب متوجه شدیم که کسانی که تا به حال مشاهده نقشه ها به طور متوسط کمتر به احتمال زیاد به می گویند که آنها بر این باور بودند که تغییرات آب و هوایی در حال وقوع بود نسبت به کسانی که تا به حال دیده نشده نقشه.

بیشتر کسانی که دیدم نقشه ها شد و به احتمال زیاد کمتر از کسانی که پاسخ دهندگان به نظرسنجی که تا به حال دیده می شود نیست این نقشه ها به این باور است که تغییر آب و هوا بود مسئول برای افزایش شدت طوفان. پاسخ دهندگان که طبقه بندی شده خود را به عنوان خواهان بيشترين پاسخ منفی به نقشه.

کسانی که شاهد این نقشه آنها بیشتر احتمال دارد به این باور است که تغییر آب و هوا وجود دارد که با تغییر آب و هوا باعث افزایش شدت طوفان و یا اینکه سطح دریا در حال افزایش است و مربوط به تغییر آب و هوا. حتی به طرز چشمگیری بیشتر قرار گرفتن در معرض علمی نقشه هم تاثیر اعتقادات است که خانه های خود بودند در معرض سیل یا که سطح دریا افزایش خواهد کاهش ارزش املاک محلی.

ارزش ملک می تواند با کاهش خطر ساحلی جاری شدن سیل. Shutterstock.com/Phonlamai عکس

مطابق با نظر سنجی های ملی, حزب, شناسایی شد, قوی ترین پیش بینی کننده کلی برداشت از تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح آب. اکثر مالکان انکار کرد که وجود دارد خطر ابتلا به ارزش اموال خود را بدون در نظر گرفتن وابستگی سیاسی.

چه آن را به تغییر ذهن?

اعتقاد ما بر این است که انگیزه ما پاسخ دهندگان خود را از باورهای اساسی که تشکیل یک نظر مهم است که تأمل در این بررسی نتایج. به طور خاص مردم اغلب اطلاعات را پردازش و یا یادگیری در یک راه است که محافظت از خود موجود اعتقادات و یا حزبی گرایش.

در مورد ما پاسخ دهندگان به طور کلی باورها در مورد تغییر آب و هوا و اتصال آن به سطح دریا افزایش کسانی که متعلق به حزب جمهوری خواه ممکن است اخراج نقشه ها یا به این دلیل آنها به چالش کشیده حزب خود موضع در موضوع و یا اینکه آنها را مشاهده اطلاعات به عنوان معتبر داده های خود را قبل از نمایش. در مورد پاسخ دهندگان ما دیدگاه در مورد آینده اثرات سطح دریا افزایش در ارزش املاک از مالکان ما بررسی بدون در نظر گرفتن تعصب خود را ممکن است با انگیزه های شخصی خود را به منافع مالی برای رد این تصور که افزایش سطح آب را کاهش می دهد اموال خود را ارزش.

این مهم است که به تاکید است که هدفمند اطلاعات در مورد تغییر آب و هوا ممکن است منجر به اثرات ناخواسته. در حالی که دقیق و به راحتی جذب می شود اطلاعات مهم است که آن را بسیار متنوع تر رویکرد به تغییر راه مردم درک اطلاعات است. به عنوان تبلیغ به خوبی می دانم که آن را طول می کشد بیش از حقایق به فروش هر محصول.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو