افزایش سطح دریا: سه سند چشم انداز از آینده تعطیلات تابستان در سواحل

این COVID-19 همه گیر خواهد شد اطمینان حاصل شود تابستان سال 2020 یک شکست برای بسیاری از. با مسافرت های بین المللی محدودیت محدود کردن تعطیلات در خارج از کشور بسیاری از مردم در بریتانیا تصمیم گرفتند به ماندن در جایی نزدیک به خانه. به عنوان یک نتیجه وجود داشته است قابل توجه افزایش تعداد بازدید کنندگان به سواحل در سراسر انگلستان است. هزاران نفر رفتند به یک ساحل در بورنموث در یک روز را در ماه ژوئن باعث شورای محلی برای اعلام یک حادثه بزرگ.

اما به مراتب بیشتر اختلالات به ما تعطیلات تابستان پیش روست. حدود نیمی از گردشگری می گیرد در مناطق ساحلی اما با گرم شدن کره زمین مجموعه به منظور بالا بردن سطح دریا با حدود دو متر طول 80 سال چگونه خواهد رابطه ما با ساحل را تغییر دهید ؟

ما بزرگداشت پیر ساحلی مرزهای با forlorn sojourns بالای غرق شده زمین ؟ ما از نو خلق کردن ساحل در قلب شهرهای ما ؟ یا ما حفظ غرق شدگان سواحل به عنوان یک طبیعت رزرو – آرام یادبود به آنچه از دست داده ؟

ما تصور سه نسخه متفاوت از آنچه ساحل تعطیلات ممکن است نگاه مانند تغییر آب و هوا و گرفتگی خط ساحلی ما یک بار می دانستند.

1. شناور در محل

بالا آمدن سطح آب دریاها ممکن است به نظر می رسد که در دوردست اما تفریحی و گردشگری دیگر اپراتورها در حال حاضر با توجه به چگونه آنها می توانند اقامت در نزدیکی ساحل و عمل بالاتر از آب است. در این جزیره کارائیب از باربودا رفت و آمد مکرر, کلبه های ساخته شده در stilts.

هدف این است که برای حفظ و گردشگری مناسب در همان محل آن را رونق دهه در حالی که به حداقل رساندن آسیب بالاتر از سطح آب.

Seasteading یکی جواب این معما. ایده برای ساخت شهرک در سیستم عامل در دریا سرچشمه با امید ایجاد پایدار و برابر جوامع دور از زمین است. این فناوری هنوز در حال توسعه در حالی که محققان در نظر مهندسی حقوقی و کسب و کار مفاهیم.

تحقیقات جدید نشان می دهد که ساحلی سیل تهدید می تواند تا 20 درصد از تولید ناخالص جهانی در سال 2100 با مقدار آن وابسته به صنعت گردشگری است. گردشگری می تواند به جای تبدیل شدن به یک منبع جدید درآمد برای seasteads. با توجه به رو به کاهش ساحلی فضا را برای گردشگران ایجاد فضاهای جدید در دریا ممکن است یک راه برای رفع مشکل افزایش سطح دریا ،

A cabin raised several feet above the sea water on stilts.
مهندسی سنگین می تواند نگه داشتن برخی از استراحتگاه شناور. سرژ Skiba/شاتر

2. آوردن ساحل به شما

شهری در ساحل یک مفهوم است که در حال رشد در محبوبیت در سراسر جهان. آن را شامل ایجاد شنی مناطق در شهرهای بزرگ و با وارد کردن شن و ماسه بر روی بتن است. همچنین ممکن است مصنوعی و استخرهای محل دائمی نمایشگاه های سواری. هر یک دارای ویژگی های متفاوت است. وجود خانواده-گزینه های دوستانه و کسانی که catered برای بزرگسالان با میله کوکتل و یا رستوران.

فرصت برای لذت گرایی هنوز هم وجود دارد اما به جای سفر مایل به لذت بردن از آن را حق در آستان خود را. کمتر سفر یعنی کمتر کربن تولید گازهای گلخانه ای و شهری سواحل ممکن است کمک به کاهش فشار در ساحل.

شاید معروف ترین ساحل شهری است Paris Plage. پس از افتتاح آن در سال 2002 پاریسی و تابستان گردشگران شده اند قادر به سالن در زیر درختان نخل در بانک ها از رودخانه سن. هزینه آن بیش از دو میلیون یورو برای ایجاد و پس از تمدید شده است با توجه به محبوبیت آن است.

The Paris Plage – a sandy beach with potted palms overlooking the River Seine.
‘Sous les pavés la plage!’ Efired/شاتر

ناتینگهام Riviera است تلاش برای از نو خلق این موفقیت در انگلستان است. این محصور در خشکی در وسط شهر است و شن و ماسه و آب طاقهای های تفریحی و ساحل کافه.

شهری در ساحل در حال تبدیل شدن به یک صنعت را در خود دارد با شرکت های متخصص در سواحل است که می تواند ساخته شده به عنوان فصلی وسایل یا دائمی مناطق. اگر رسیدن به ساحل می شود بیش از حد دشوار در آینده این نمونه می تواند همه چیز مورد نیاز برای یک ساحلی تجربه بدون دریا.

3. Rewilding ساحل

شاید یکی از واقع گرایانه ترین راه حل این است که به شرایط طبیعت در نظر گرفتن آن دوره و واگذاری کنترل به عنوان دریاها افزایش تغییر شکل زمین است. امکان جدید خط ساحلی به rewild می تواند ایجاد میلیون ها هکتار از جدید تالاب زیستگاه است که بسیار خوب در ذخیره سازی کربن و بدتر شده حدود 50 درصد از سال 1900.

نمونه هایی از هنگ کنگ و اسپانیا و Wallasea جزیره در انگلستان نشان می دهد که چگونه تبدیل به شدت مدیریت مناطق ساحلی به زیستگاه می تواند به ایجاد فرصت های جدید برای حیات وحش و مردم است.


ادامه مطلب: افزایش دریاها: برای نگه داشتن انسان ها امن اجازه دهید طبیعت شکل ساحل


بنابراین مکزیک جزیره Mayakoba. آن منحصر به فرد از جنگل های حرا بودند آسیب دیده و آلوده ساختن زنجیره های هتل های متعدد در ساحل اما امروز تنها 10 درصد از این هتل باقی می ماند در ساحل.

جامعه محلی خود را رها چگالی بالا مدل گردشگری و حفاظت از تپه های شنی و حرا که در حال فرسایش بیش از حد به توسعه است. جدید کانال شبکه های حفر شده برای ایجاد یک خور جذب پرندگان و دوزیستان است. این تالاب تعیین شد به عنوان یک طبیعت رزرو و بازدید کنندگان وارد به لذت بردن از یک نوع جدیدی از گردشگری را تجربه کنند.

A floating jetty surrounding by mangrove swamp.
Rewilding ساحل را فراهم جدید تاالب زیستگاه برای گونه های در معرض تهدید. لارا دانیل/فلیکر CC BY

بازدید کننده ظرفیت و فعالیت های ساحل شد کاهش می یابد و برای اطمینان از حساس محیط های ساحلی می تواند حفاظت شده باقی می ماند. اما اجازه می دهد دریا به اصلاح ساحلی قلمرو مجاز بیشتر یک مدل پایدار گردشگری شکوفا – یکی که می تواند تکرار شود دیگر به عنوان سطح دریا افزایش یابد.

اما قبل از آن اتفاق می افتد ما نمایش از ساحل باید تغییر کند. انسان یک بار دیدم زمین و دریا به عنوان یک ادامه یکی دیگر به جای دو گسسته اشخاص. احیای این مفهوم می تواند به ما اجازه می دهد به حرکت به یک آینده که در آن هنگامی که برخی از مرزهای مبهم فراتر از به رسمیت شناختن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de